Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские соревнования среди обучающихся

Orienteering. National.

Registration finished 28.12.2013 23:55 MSK

List of Participants

Claims count (total 77)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
Седой Урал, Kamensk uralskij7Соснин Роман28.12.2013 22:45
СДЮТиЭ,Стерлитамак, Sterlitamak4Евгений Афанасьев28.12.2013 20:27
Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajon1Валерий Стеценко28.12.2013 18:35
Норд ЦДТ Галактика, Ekaterinburg6Равиль Шафиков28.12.2013 18:27
Ориента - Весна, Klimovsk1Станислав Серпинский27.12.2013 23:28
Череповец, Cherepovets16Ирина Майорова27.12.2013 21:47
ОСДЮСШОР, Tjumen22Sergey Kobelev27.12.2013 20:56
Родонит, Ekaterinburg5Анастасия Шатунова27.12.2013 19:31
Кинеф-Кириши, Kirishskij rajon13Александра Абакумова27.12.2013 19:27
Крыловы, Novouralsk2Оля Крылова27.12.2013 18:11
ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburg7Равиль Шафиков27.12.2013 17:17
ORANG RUN, Ekaterinburg1Евгений Попов27.12.2013 12:37
Битца Ватутинки, district Juzao8Alexandr Ivanov26.12.2013 21:51
ORANG RUN, Ekaterinburg1Евгений Попов26.12.2013 19:39
Родонит, Ekaterinburg1Тимоха Багрецов26.12.2013 14:11
Москомпас-Ориента Масный, district Juvao1Алексей Масный26.12.2013 12:58
Москомпас-Ориента Масный, district Juvao3Алексей Масный26.12.2013 12:49
Москомпас-Ориента Масный, district Juvao7Алексей Масный26.12.2013 12:41
СДЮТиЭ, Sterlitamak2Bash Trail26.12.2013 12:29
Москомпас-Ориента Масный, district Juvao1Алексей Масный26.12.2013 12:28
PAW, Ivanovo, Ivanovo2Александр Шалин26.12.2013 09:32
СШОР №5 Гур, Cheljabinsk1Никита Гуревич25.12.2013 21:48
Кедр Новоуральск, Novouralsk1Вадим Васин25.12.2013 21:32
ДЮСШ Старт, Nizhnij tagil9Polus Zayavka25.12.2013 12:15
Санкт-Петербург, area Kalininskij rajon spb1Ирина Степанова25.12.2013 10:53
Пеленг, Kamensk uralskij7Татьяна Агафонова25.12.2013 10:30
СДЮСШОР № 3, Perm23Ольга Олина25.12.2013 00:27
Кедр Новоуральск, Novouralsk1Алексей Всяких24.12.2013 21:22
Кедр Новоуральск, Novouralsk4Владимир Чагин24.12.2013 20:19
ГБОУДОД "ОДЮСШ", Cheljabinsk16Ольга Кучина24.12.2013 18:44
Родонит, Ekaterinburg7Анастасия Шатунова24.12.2013 18:24
Родонит, Ekaterinburg7Анастасия Шатунова24.12.2013 18:15
From Team, Kirovskaja kirov3Николай Макаров24.12.2013 07:10
From Team, Petrozavodsk2Андрей Матвеев23.12.2013 23:38
ГБОУ ДОД СДЮСШОР №12, Nizhnij novgorod10Денис Головин23.12.2013 22:57
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij7Сергей Прокопьев23.12.2013 18:20
СДЮСШОР г. Горнозаводск, Gornozavodskij rajon29Эварест Сопов23.12.2013 18:16
ХМАО-Югра, Surgut5Адик Бектимиров23.12.2013 15:30
"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralsk13Таня Митюшова23.12.2013 14:17
г.Снежинск, Kaslinskij rajon1Сумин Александр23.12.2013 09:30
ДЮСШ № 13, Omsk4Андрей Белов23.12.2013 07:18
МОСКОМПАС-ОРИЕНТА, district Vao40Светлана Сычевская23.12.2013 02:00
Ориента Ski-O, district Vao35Александр Тремпольцев23.12.2013 00:36
ГБОУ ДОД СДЮСШОР №12, Nizhnij novgorod7Иван Повышев23.12.2013 00:14
МБОУ ДОД ДЮСШ "Нижегородец", Nizhnij novgorod8Иван Повышев23.12.2013 00:06
Ориента-Тропа, district Juzao12Елена Хельдерт22.12.2013 21:23
СШОР №5 Крохалёв, Cheljabinsk4Никита Гуревич22.12.2013 14:18
СШОР №5 Гур, Cheljabinsk5Никита Гуревич22.12.2013 14:05
From Team, Sverdlovskaja oblast1Александр Шавкунов21.12.2013 18:22
СДЮСШОР-5, Omsk10Галина Кузьмина21.12.2013 15:15
Златоуст, Zlatoust1Михаил Давыдов20.12.2013 12:24
From Team, Petrozavodsk17Андрей Матвеев20.12.2013 11:40
Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajon1Валерий Стеценко19.12.2013 21:23
Москва Ориента-Виктория, district Sao8Евгений Баранов19.12.2013 17:41
From Team, Tjumen1Катерина Глухарева19.12.2013 11:42
Кедр Новоуральск, Novouralsk1Инна Махнутина18.12.2013 14:42
Кедр Новоуральск, Novouralsk1Елена Нечкина17.12.2013 21:41
"Колесо" Екатеринбург, Ekaterinburg2Алёна Букреева17.12.2013 13:14
Златоуст, Zlatoust1Михаил Давыдов17.12.2013 10:36
Gold team, district Vao1Надия Микрюкова16.12.2013 19:47
СК Фотон, district Juzao12Константин Дементьев13.12.2013 11:18
Горнозаводск - Анисимов, Gornozavodskij rajon2Анюта Ли12.12.2013 08:35
СШОР №5 Аст, Cheljabinsk7Тамара Астапова11.12.2013 17:55
Кедр 7, Novouralsk1Алексей Сидоров10.12.2013 13:44
СДЮСШОР № 3, Perm1Татьяна Хренникова08.12.2013 18:50
СДЮТиЭ, Sterlitamak1Bash Trail06.12.2013 19:22
Ориента-Весна, district Juzao34Станислав Серпинский05.12.2013 22:03
СДЮСШОР № 3, Perm15Татьяна Хренникова05.12.2013 10:57
мск О"Лень, district Juzao8Дмитрий Коломнин29.11.2013 15:16
Глухарев, Tjumen1Василий Глухарёв25.11.2013 17:51
СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, Oktjabrskij9Елена Гутьяр22.11.2013 20:17
Москомпас-Ориента Масный, district Juvao22Алексей Масный18.11.2013 15:49
ДЮСШ-4 Новоуральск, Novouralsk1Inna Krivchun15.11.2013 20:50
ДЮСШ-4 Новоуральск, Novouralsk3Inna Krivchun15.11.2013 20:48
ДЮСШ-4 Новоуральск, Novouralsk27Inna Krivchun15.11.2013 20:44
From Team, Omsk1Евгения Штыкова10.11.2013 09:18
МБОУ ДОД ДДТ№2, Pechengskij rajon11Андрей Запорожский07.11.2013 01:13

Other events, Orienteering, National