Orgeo – Online entry and results system

ЧЕМПИОНАТ РОССИИ. ВСЕРОССИЙСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ. Фестиваль «Ориентирование-спорт и увлечение для всех»

ЧЕМПИОНАТ РОССИИ ПО СПОРТИВНОМУ ОРИЕНТИРОВАНИЮ. ВСЕРОССИЙСКИЕ СПОРТИВНЫЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО СПОРТИВНОМУ ОРИЕНТИРОВАНИЮ (КРОССОВЫЕ ДИСЦИПЛИНЫ). Фестиваль по спортивному ориентированию «Ориентирование – спорт и увлечение для всех». 07-11 ноября 2019 г., Калининградская область, город Светлогорск

Orienteering. National RUFSO.

Registration finished 01.11.2019 22:55 MSK

Regulation

List of Participants

Event Creator

Alexander Kurdyumov
+79003456050 Гайнулов Фарит Нургалеевич
Сайт

List of registered Online participants (total 408)

Export as file:   
ДЕВУШКИ ДО15ЛЕТ - Всероссийские соревнования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Алексеева Ольга 78_ЦФК Санкт-Петербург, area Moskovskij rajon spbI20057205513123Processing
2Белова Софья 77_Искатель, district SzaoII20054648823123Processing
3Борисевич Алена 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodIII2006123Processing
4Васячкина Мария 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIю2006123Processing
5Ведерникова Ольга 92_СЦТКСЭ, Sevastopol gorodI2005123Processing
6Виноградова Диана 39_МАОУ "Полесская СОШ", Polesskij rajon2006123Processing
7Волкова Вера 47_Ювента ШАА, Sosnovyj borIII2005123Processing
8Горанская Анастасия 67_Сердюк, SmolenskI20064624952123Processing
9Громыко Анастасия 77_СК Фотон, district JuzaoI20061422855123Processing
10Дудченко Инна 31_Белгородская область 31, BelgorodI2005123Processing
11Каспаравичюте Александра 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", Kaliningrad20054645469123Processing
12Ковыляева Валерия 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodII2006123Processing
13Колохина Алина 52_Nizhnij novgorodI20051300720123Processing
14Коннова Алина 39_KaliningradI20052122547123Processing
15Мостовая Мария 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodIII2006123Processing
16Никонова Алиса 77_СК Фотон, district JuzaoI20058664444123Processing
17Рыжикова Руслана 92_СЦТКСЭ, Sevastopol gorodI2006123Processing
18Филонова Светлана 39_KaliningradI20052055123123Processing
19Фрадкина Татьяна 78_ЦФК Санкт-Петербург, area Moskovskij rajon spbI20057209136123Processing
20Шмайлова Ольга 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodI2005123Processing
ДЕВУШКИ ДО17ЛЕТ - Всероссийские соревнования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Агафонова Екатерина 53_Novgorod oblastI20038652980123Processing
2Андреева Милослава 78_ЦФК Санкт-Петербург, area Moskovskij rajon spbКМС20047205479123Processing
3Будникова Юлия 31_Белгородская область 31, BelgorodI2003123Processing
4Булавина Софья 47_Ювента, Sosnovyj borКМС20031411584123Processing
5Гайнулова Элеонора 39_KaliningradI20042122550123Processing
6Калинина Ульяна 77_СК Фотон, district JuzaoIII20042097921123Processing
7Карчевская Анастасия 77_Малахит, district SzaoI20042007161123Processing
8Киркова Оксана 77_Искатель, district SzaoКМС20038261372123Processing
9Мачехина Дарья 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spbI20041005986123Processing
10Милёхина Агата 77_Малахит, district SzaoI20042007337123Processing
11Надёжина Елена 31_Белгородская область 31, BelgorodI20041007601123Processing
12Садофеева Светлана 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spbI20031005997123Processing
13Сухорукова София 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodI2004123Processing
14Сыманович Вероника 39_KaliningradII20041123Processing
15Усова Вероника 39_KaliningradI20042055121123Processing
16Фесенко Софья 31_Белгородская область 31, BelgorodI2004123Processing
17Чернышева Виктория 47_Ювента, Sosnovyj borI20041417893123Processing
18Юрчук Мария 77_СК Фотон, district JuzaoI20032040698123Processing
ДЕВУШКИ ДО19ЛЕТ - Всероссийские соревнования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Голубева Кристина 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spbII20021005990123Processing
2Дмитриева Анастасия 31_БОЦДЮТиЭ Дмитриева, BelgorodI2002123Processing
3Дмитриева Мария 31_БОЦДЮТиЭ Дмитриева, BelgorodI2002123Processing
4Дорошина Валерия 92_СЦТКСЭ, Sevastopol gorodКМС2002123Processing
5Яровая Елена 39_KaliningradКМС20021406683123Processing
Ж12 - Фестиваль спортивного ориентирования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Алиева Анна 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2008123Processing
2Барканова Анастасия 77_Малахит, district SzaoIIIю20082129510123Processing
3Бирюлина Анфиса 47_Ювента, Sosnovyj borIIIю2009123Processing
4Борзенкова Алина 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", Kaliningrad20074645461123Processing
5Брагина Валерия 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2008123Processing
6Валеева Ульяна 47_Ювента, Sosnovyj borIIIю2008123Processing
7Гоголева Татьяна 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", KaliningradIIIю20074645464123Processing
8Горохова Арина 14_Yakutsk, Jakutsk20072069431123Processing
9Дятлова Диана 31_БОЦДЮТиЭ И, Belgorod2007123Processing
10Ерёменко Юлия 92_СЦТКСЭ, Sevastopol gorod2008123Processing
11Жильцова Кира 31_СТК Меридиан, Belgorod20072040843123Processing
12Карчевская Нина 77_Малахит, district Szao20082111211123Processing
13Киселёва Мария 39_МБОУ СОШ ЛАДУШКИНСКИЙ ГО, Kaliningrad20074707655123Processing
14Лелявина Анна 47_Ювента, Sosnovyj bor2008123Processing
15Максименкова Анастасия 67_Сердюк, Smolensk20082055972123Processing
16Марцайтис Мария 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", KaliningradIIю20084645463123Processing
17Мешалкина Полина 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2008123Processing
18Нестерова Анна 77_СК Фотон, district JuzaoIIю20081312960123Processing
19Новикова Мария 31_Белгород - Спартак, Belgorod20089895434123Processing
20Новоселова Екатерина 77_СК Фотон, district Juzaoб/р20094644206123Processing
21Рябинкина Полина 77_СК Фотон, district Juzao20082124961123Processing
22Травина Мария 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spbIIIю2008123Processing
23Хазиахметова Маргарита 14_Yakutsk, JakutskIIю20072069435123Processing
24Цветкова Елизавета 47_Ювенты Кд, Sosnovyj borIIIю2007123Processing
ЖЕНЩИНЫ - Чемпионат России
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бахтерева Екатерина 74_СШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskМС19988654695123Processing
2Бевза Татьяна 78_Sankt peterburgМС19948199498123Processing
3Богданова Людмила 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodI1973123Processing
4Борисова Дарья 31_Белгородская область 31, BelgorodМС1995123Processing
5Ботова Анастасия 47_Leningradskaja oblastКМС20011053005123Processing
6Ботова Елизавета 47_Leningradskaja oblastКМС20018641361123Processing
7Буякова Наталья 82_SimferopolКМС2000123Processing
8Власова Екатерина 77_district VaoМС19978646211123Processing
9Войтова Александра 36_СДЮСШОР18 АТЛЕТ, VoronezhМС19911302583123Processing
10Грачева Дарья 50_Московская область, HimkiМС1992123Processing
11Григорьева Анастасия 31_Белгородская область 31, BelgorodМС19998111818123Processing
12Гусейнова Любовь 39_KaliningradМС1990523214123Processing
13Дансарунова Дарья 24_Krasnojarskij krajМС19988662034123Processing
14Дворянская Анна 63_SamaraМС19978201997123Processing
15Державина Анна 36_VoronezhМС19901301156123Processing
16Елисеева Дарья 31_СТК Меридиан, BelgorodI1981123Processing
17Ефимова Наталья 50_Московская область, HimkiМСМК1983123Processing
18Загайнова Александра 72_ДЮСШ №2 Яркова, TjumenКМС19988654777123Processing
19Иванова Татьяна 19_AbakanМС19887203774123Processing
20Калинина Лилия 36_VoronezhМС19981403868123Processing
21Кондрашова Наталья 78_Sankt peterburgМС1997123Processing
22Краснощекова Марина 34_Volgogradskaja oblastКМС19752085053123Processing
23Лазарева Ирина 36_СДЮСШОР18 АТЛЕТ, VoronezhМС2000123Processing
24Лапикус Ирина 66_САШ- РОДНИК, EkaterinburgМС19858648849123Processing
25Лукашова Елена 31_Белгородская область 31, BelgorodI1969123Processing
26Малышева Злата 78_Sankt peterburgМС1997123Processing
27Мачанова Ксения 66_САШ- РОДНИК, EkaterinburgКМС19868648847123Processing
28Мельникова Инна 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodI1988123Processing
29Миронова Светлана 52_Nizhnij novgorodЗМС1986862571612Processing
30Назарова Екатерина 36_Voronezh, personalМС19948010801123Processing
31Найдионова Антонина 78_Sankt peterburgМС19908650736123Processing
32Наконечная Мария 39_KaliningradМС19918656000123Processing
33Неклюдова Виктория 31_Белгородская область 31, BelgorodI1993123Processing
34Никитина Екатерина 53_Новгородская область, Velikij novgorodМС1988899114123Processing
35Новикова Мария 50_Московская область, HimkiКМС1991123Processing
36Новикова Юлия 53_Velikij novgorodМСМК19808625713123Processing
37Ольшина Наталья 77_Искатель, district SzaoII19841410104123Processing
38Павлова Анна 82_SimferopolМС19961601748123Processing
39Панченко Дарья 78_Sankt peterburgМС19991393525123Processing
40Пашуто Анастасия 77_МГТУ им.Баумана, district VaoМС19961415851123Processing
41Разина Лика 77_МГТУ им. Баумана, district TsaoМС19968646217123Processing
42Райкова Светлана 78_Sankt peterburgМС1986123Processing
43Рахманина Елена 71_ЦДЮТ и ПВ Рахманина, TulaКМС20008654867123Processing
44Рахманина Мария 71_ЦДЮТ и ПВ Рахманина, TulaМС19968654861123Processing
45Рахманина Наталья 71_ЦДЮТ и ПВ Рахманина, TulaI19718652992123Processing
46Рудная Анастасия 53_Великий Новгород, Velikij novgorodЗМС1990123Processing
47Рязанова Олеся 78_Sankt peterburgМС2001123Processing
48Савкина Екатерина 78_Sankt peterburgМС1994123Processing
49Сафронова Анна 71_Тула-ДЮСШ Юность, TulaМС20018656086123Processing
50Севбо Дарья 77_Ватутинки, district Novomoskovsij aoМС19982300125123Processing
51Сомова Инна 23_Black Sea OK, GelendzhikМС19848077099123Processing
52Темякова Нина 50_Московская область, HimkiМС1982123Processing
53Усова Юлия 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodКМС2001123Processing
54Уткина Людмила 24_Krasnojarskij krajКМС19991841314123Processing
55Фарафонова Юлия 39_Эдельвейс, KaliningradI1983123Processing
56Фомичева Татьяна 78_Sankt peterburgМС1994123Processing
57Химочкина Мария 77_МГТУ им.Баумана, district VaoМС19978655995123Processing
58Шаповалова Анна 34_Volgogradskaja oblastКМС19911302273123Processing
59Шушарина Александра 77_МГТУ им.Баумана, district VaoКМС19988644997123Processing
М12 - Фестиваль спортивного ориентирования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Gunnarsson Troj _Sweden, personalб/р2009123Modified
2Агеев Семён 1_Республика Адыгея, Majkopskij rajon2008123Processing
3Азеев Данил 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIю2008123Processing
4Алексеев Георгий 77_Малахит, district SzaoIIIю2008123Processing
5Алексеев Николай 77_СК Фотон, district Juzaoб/р20092131804123Processing
6Алферов Виктор 77_СК Фотон, district Juzao20082129484123Processing
7Арвачев Михаил 77_Малахит, district SzaoIIю20071422975123Processing
8Баджаев Эмир 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajon2008123Processing
9Баталов Георгий 39_KaliningradII2007123Processing
10Бирюков Владислав 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", KaliningradIIIю20084645477123Processing
11Бондарчук Василий 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", Kaliningrad200946454623Processing
12Ботов Алексей 47_Ювента, Sosnovyj borIIIю2009123Processing
13Брагин Никита 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2008123Processing
14Бродягин Александр 39_KaliningradIIю2008123Processing
15Василишен Владислав 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spb2007123Processing
16Видякин Артём 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", Kaliningrad20084645472123Processing
17Винарский Сергей 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajon2008123Processing
18Винарский Эдуард 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajon2009123Processing
19Воеводин Даниил 39_Kaliningrad2007123Processing
20Галецкий Александр 39_Kaliningrad2008123Processing
21Григалавичюс Данила 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2007123Processing
22Данилов Егор 39_МБОУ СОШ ЛАДУШКИНСКИЙ ГО, Kaliningrad20071393896123Processing
23Дебель Артем 92_СЦТКСЭ, Sevastopol gorod2008123Processing
24Деньгин Иван 39_Калининград, SvetlogorskII20072117208123Processing
25Днестровский Матвей 77_СК Фотон, district Juzaoб/р20098001186123Processing
26Евгенов Сергей 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spb2008123Processing
27Зайцев Владимир 67_Сердюк, Smolensk2007123Processing
28Камоцкий Иван 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", KaliningradIIIю20094645468123Processing
29Кельпш Кирилл 77_Малахит, district SzaoIIю2007237101123Processing
30Кистаубаев Ратмир 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2008123Processing
31Козлов Александр 47_Ювента, Sosnovyj borIIю2009123Processing
32Корыхалов Егор 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spb2007123Processing
33Крупин Данил 14_Yakutsk, JakutskIIю20072040812123Processing
34Крутский Алексей 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajon2007123Processing
35Крутский Егор Егор 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2009123Processing
36Крюков Максим 47_Ювента, Sosnovyj borIIю20071301696123Processing
37Кузнецов Александр 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spb2007206858123Processing
38Кукленко Максим 92_СЦТКСЭ, Sevastopol gorod2008123Processing
39Лукин Алексей 39_МБОУ СОШ ЛАДУШКИНСКИЙ ГО, Kaliningrad20072117204123Processing
40Маметченков Виктор 67_Сердюк, SmolenskIIю2007123Processing
41Марин Игорь 67_Сердюк, SmolenskIIю2007123Processing
42Мартынкин Семён 39_Калининград, Svetlogorsk2008464093623Processing
43Мелехин Игорь 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2008123Processing
44Михель Никита 39_МБОУ СОШ ЛАДУШКИНСКИЙ ГО, Kaliningrad20074851118123Processing
45Никитенко Никита 39_Kaliningrad2008123Processing
46Никифоров Дмитрий 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spb2009123Processing
47Панарин Михаил Михаил 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2009123Processing
48Перминов Владимир 39_Kaliningrad2008123Processing
49Проценко Сергей 77_СК Фотон, district Juzao20088659145123Processing
50Прядко Александр 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", KaliningradIIю20094645466123Processing
51Рыбаков Никита 77_Искатель, district Szao20072085077123Processing
52Сорокин Антон 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spbIIю2007123Processing
53Сосенков Семен 67_Сердюк, Smolensk20074645759123Processing
54Стащинский Матвей 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", Kaliningrad20084645478123Processing
55Сыроваткин Никита 77_Малахит, district SzaoIIIю20081406905123Processing
56Теперев Павел 47_Ювента, Sosnovyj borIIIю2009123Processing
57Фунтов Антон 47_Ювента, Sosnovyj bor2007123Processing
58Циций Дмитрий 39_Kaliningrad2008123Processing
59Чадаев Данил 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2008123Processing
60Чаплинский Артём 39_Kaliningrad2007123Processing
61Шарапов Александр 39_KaliningradIIIю2008123Processing
62Шестаков Роман 39_Kaliningrad2007123Processing
63Шкурат Никита 39_Калининград, SvetlogorskIIIю20094651754123Processing
64Шлыков Михаил 47_Ювента, Sosnovyj bor2008123Processing
МУЖЧИНЫ - Чемпионат России
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Алутин Александр 46_ДЮСШ№1 Курск, KurskМС19988664382123Processing
2Антипов Александр 36_СДЮСШОР №18 Крамарев, VoronezhКМС19881444144123Processing
3Асмолов Алексей 82_SimferopolМС19898190989123Processing
4Асоян Никита 66_САШ- РОДНИК, EkaterinburgМС19948648846123Processing
5Барышников Андрей 50_Московская область, HimkiМС1991123Processing
6Бондарев Олег 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spbI20001005978123Processing
7Бытин Вадим 39_Эдельвейс, KaliningradКМС20001000039123Processing
8Васильев Виктор 34_Volgogradskaja oblastКМС1993123Processing
9Годлевский Евгений 78_Sankt peterburgМС1997123Processing
10Грачев Сергей 71_TulaМС19878654968123Processing
11Гуревич Никита 74_СШОР №5, Гуревич, CheljabinskМС19978190897123Processing
12Гусейнов Роман 39_KaliningradМС1989230645123Processing
13Данченков Денис 50_Московская область, HimkiКМС1988123Processing
14Девятов Владислав 77_МГТУ им. Баумана, district TsaoКМС19958643725123Processing
15Девятов Владислав 77_МГТУ им.Баумана, district VaoКМС19958643725123Processing
16Дингес Виктор 66_САШ- РОДНИК, EkaterinburgМС19858648845123Processing
17Добрынин Сергей 74_CheljabinskМС1995864222212Processing
18Душков Владимир 77_Малахит, district SzaoКМС19982028180123Processing
19Дятлов Дмитрий 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodI1983123Processing
20Ефимов Роман 50_Московская область, HimkiЗМС1976123Processing
21Ефремов Семен 71_Тула-ДЮСШ Юность, TulaКМС19971009324123Processing
22Жильцов Алексей 31_СТК Меридиан, BelgorodI19792069444123Processing
23Жихарев Вячеслав 71_Тула-ДЮСШ Юность, TulaМС19971009325123Processing
24Зазулин Евгений 77_district Tsao, personalКМС19907204598123Processing
25Зверьков Борис 50_Московская область, HimkiМС1999123Processing
26Зыбов Константин 52_Nizhegorodskaja oblastМС19841602496123Processing
27Зырянов Илья 24_Krasnojarskij krajКМС20017211261123Processing
28Икальчик Евгений 39_Волна БВМИ, KaliningradI1992123Processing
29Калманович Павел 78_Sankt peterburgКМС19998654864123Processing
30Карпов Алексей 71_Тульская область, TulaМС19868103005123Processing
31Кашин Даниил 78_Sankt peterburgМС19988190198123Processing
32Козырев Андрей 52_Nizhegorodskaja oblastМС19931005122123Processing
33Козявин Валентин 25_VladivostokМС19951404897123Processing
34Комаров Кирилл 78_Sankt peterburgМС19979200933123Processing
35Кондратов Андрей 39_KaliningradКМС1996123Processing
36Королюк Алексей 39_Эдельвейс, KaliningradКМС1997123Processing
37Крылов Дмитрий 69_Tverskaja oblastМС19978665181123Processing
38Кучменко Иван 31_Шебекино, Shebekinskij rajonМС19941119111123Processing
39Лемешов Станислав 39_Эдельвейс, KaliningradI1997123Processing
40Лихачёв Михаил 36_СДЮСШОР №18 Крамарев, VoronezhМС19961633067123Processing
41Лукашевич Антон 47_Leningradskaja oblastМС20001413281123Processing
42Лукашов Юрий 31_Белгородская область 31, BelgorodI1970123Processing
43Малетин Лев 39_Волна БВМИ, KaliningradI1997123Processing
44Малыгин Александр 36_СДЮСШОР18 АТЛЕТ, VoronezhМС1982123Processing
45Малышев Владислав 50_Московская область, HimkiМС1996123Processing
46Масловский Дмитрий 31_Белгород - Спартак, BelgorodМС1991888046123Processing
47Мещеряков Владислав 31_Белгородская область 31, BelgorodМС1997123Processing
48Морозов Сергей 33_33 район, Ковров, Kovrovskij rajonМС19818655989123Processing
49Назаров Роман 68_Black Sea OK, TambovМС19858408048123Processing
50Наконечный Дмитрий 39_KaliningradМС19918150191123Processing
51Никитин Иван 53_Новгородская область, Velikij novgorodМС1988899115123Processing
52Новиков Леонид 31_Белгород - Спартак, BelgorodЗМС19848625718123Processing
53Новиков Павел 50_Московская область, HimkiМС1991123Processing
54Петров Сергей 69_Tver, personalI1983123Processing
55Поленок Дмитрий 39_KaliningradКМС1998123Processing
56Поляков Дмитрий 78_Sankt peterburgМС19948060494123Processing
57Поначугин Павел 39_Волна БВМИ, KaliningradII1996123Processing
58Попов Артём 78_Sankt peterburgМС1991123Processing
59Попов Игорь 47_Leningradskaja oblastМС19928660066123Processing
60Попов Сергей 77_МГТУ им. Баумана, district TsaoМС19968645028123Processing
61Попов Сергей 77_МГТУ им.Баумана, district VaoМС19968645028123Processing
62Рейкце Павел 39_Волна БВМИ, KaliningradI1994123Processing
63Ремезов Денис 36_СДЮСШОР18 АТЛЕТ, VoronezhМС1999123Processing
64Родионов Богдан 78_Sankt peterburgМС1996123Processing
65Салимов Данил 77_Ориента Ski-O, district VaoКМС19888631528123Processing
66Сергеев Павел 69_КСШОР2 Тверь, TverIII1986254468123Processing
67Серебряницкий Константин 47_Leningradskaja oblastМС19951404917123Processing
68Сивачук Роман 78_Sankt peterburgКМС2000123Processing
69Сидоров Александр 33_Владимирская область, Kovrovskij rajonМС1992862149212Processing
70Смирнов Никита 50_Московская область, HimkiКМС1989123Processing
71Соколов Алексей 39_Kaliningrad, personalI1980123Processing
72Степанов Никита 78_Sankt peterburgМС19959111999123Processing
73Сухарев Петр 77_Искатель, district SzaoМС19928647661123Processing
74Тихонов Глеб 77_district JuvaoМСМК19928661711123Processing
75Тихонов Дмитрий 77_Омега, district TsaoМС20008661702123Processing
76Тихончук Алексей 52_Nizhegorodskaja oblastКМС19969200415123Processing
77Томашевский Эдуард 54_Novosibirsk, personalМС19828006900123Processing
78Усов Сергей 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodI1972123Processing
79Хасанов Артём 82_SimferopolМС1993123Processing
80Храмов Андрей 53_Новгородская область, Velikij novgorodЗМС1981123Processing
81Цветков Дмитрий 47_Leningradskaja oblastЗМС19838625711123Processing
82Шаповалов Михаил 34_Volgogradskaja oblastМС19879200405123Processing
83Шестаков Павел 52_Nizhnij novgorodМС1986123Processing
84Ширнин Вячеслав 24_Krasnojarskij krajКМС20001302421123Processing
85Шувалов Андрей 69_Tverskaja oblastМС1987130114412Processing
86Юриков Алексей 78_Sankt peterburgМС19988654863123Processing
87Яганов Алексей 47_Leningradskaja oblastМС19951404897123Processing
88Яровой Сергей 39_Kaliningrad, personalКМС19821408379123Processing
ОТКРЫТАЯ Ж - Фестиваль спортивного ориентирования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Prakapiene Jurgita _Sweden, personalб/р1983123Modified
2Асадченко Полина 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonIIIю2005123Processing
3Банникова Елена 77_СК Фотон, district JuzaoМС19778630814123Processing
4Барышникова Нина 78_Балтийский берег, area Kalininskij rajon spbКМС1991123Processing
5Борисенкова Наталья 77_Малахит, district SzaoI19789780421123Processing
6Васильева Алина 12_Joshkar ola, personalб/р1991123Processing
7Васильева Жанна 52_Nizhnij novgorodI1997123Processing
8Васячкина Антонина Антонина 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIII1951123Processing
9Гапонова Александра 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonIIIю2009123Processing
10Гилязова Василя 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIII1965123Processing
11Гончаренко Наталья 77_Малахит, district SzaoII1965913913912Processing
12Дмитриева Елена 31_БОЦДЮТиЭ Дмитриева, BelgorodI1976123Processing
13Доренская Ольга 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonIII1989123Processing
14Капустина Вероника 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonб/р2006123Processing
15Ковалёва Ольга 39_LYATSKIYTEAM, KaliningradКМС197923Processing
16Конивцова Светлана 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonII1973123Processing
17Кошель Екатерина 39_Kaliningrad, personalб/р1981123Processing
18Кропива Арина 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonIIIю2005123Processing
19Крылова Дарья 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonIIIю2006123Processing
20Курицына Оксана 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spbI1976123Processing
21Семушина Галина 39_Kaliningrad, personalII1951205510612Processing
22Сенько Татьяна 82_с/к "Ориентир", SimferopolI199713Processing
23Степанова Ирина 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spbМС1952123Processing
24Тарасова Анастасия Анастасия 39_ДЮЦ г.Гурьевск, Gurjevskij rajonIIIю2005123Processing
25Тихонова Елена 77_Омега, district TsaoI19681395087123Processing
26Тремпольцева Ирина 77_Малахит, district SzaoI1977208630812Processing
27Хвастовская Светлана 67_Сердюк, SmolenskII1973123Processing
28Шмелёва Анастасия 47_Ювента ШАА, Sosnovyj borМС1987123Processing
ОТКРЫТАЯ М - Фестиваль спортивного ориентирования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Gunnarsson Patrik _Sweden, personalб/р1976123Modified
2Аксёненко Виталий 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonIIIю2005123Processing
3Воробьёв Всеволод 47_Ювенты Кд, Sosnovyj borIII2002123Processing
4Грачев Дмитрий 50_Московская область, HimkiКМС1990123Processing
5Гуреев Максим 78_Sankt peterburg, personalб/р19638638581123Processing
6Дементьев Константин 77_СК Фотон, district JuzaoII19668661713123Processing
7Днестровский Алексей 77_СК Фотон, district Juzaoб/р19658632512123Processing
8Доцюк Алексей 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonIIIю2006123Processing
9Жуков Андрей 14_Yakutsk, JakutskI19721422531123Processing
10Иванов Илья 47_Ювенты Кд, Sosnovyj borIIIю2005123Processing
11Карачёв Сергей 39_Kaliningrad, personalIII194820551102Processing
12Касуха Сергей 77_СК Фотон, district JuzaoI19838669920123Processing
13Киселев Игорь 39_Kaliningrad, personalII19611395052123Processing
14Крамарев Сергей 36_СДЮСШОР №18 Крамарев, Voronezhб/р19551633922123Processing
15Макаров Дмитрий 52_Семенов, Semenovskij rajonII19651602499123Processing
16Орлянский Егор 47_Ювенты Кд, Sosnovyj borIIIю2006123Processing
17Панов Роман 39_Svetlogorsk, personalI19912Processing
18Рябинкин Алексей 77_СК Фотон, district Juzaoб/р1977142639823Processing
19Сорокин Даниил 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonIIю2005123Processing
20Тихонов Николай 77_Омега, district Tsaoб/р19631395086123Processing
21Токарев Владимир 39_Kaliningrad, personalI199111108062Processing
22Федоров Алексей 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spbIIIю19761005935123Processing
23Чарный Денис 39_Kaliningrad, personalI19747710177123Processing
24Шкурат Антон 39_Калининград, Svetlogorsk20064651755123Processing
25Шпак Евгений 39_Kaliningrad, personalIII1984123Processing
26Янушевский Ярослав 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonб/р2004123Processing
27Япрынцев Александр 39_Kaliningrad, personalI19601633011123Processing
ЮНОШИ ДО15ЛЕТ - Всероссийские соревнования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Авилов Савва 77_Искатель, district SzaoII20052081538123Processing
2Адисевич Григорий 39_KaliningradIII2006123Processing
3Андросов Глеб 31_БОЦДЮТиЭ И, Belgorod2005123Processing
4Андрущук Денис 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spbIIю20051005974123Processing
5Анисимов Александр 31_БОЦДЮТиЭ И, Belgorod2006123Processing
6Артамошин Михаил 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spbI2005123Processing
7Бабак Никита 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonII2005123Processing
8Бабак Николай 39_"Виктория" МБОУ "СОШ №1", Gurjevskij rajonII2005123Processing
9Бадюля Степан 31_Белгородская область 31, BelgorodI2006123Processing
10Бисембаев Никита 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spbII20061005956123Processing
11Выборнов Дмитрий 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spbI20051005939123Processing
12Глебычев Кирилл 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodI20052086731123Processing
13Говорухин Вячеслав 39_KaliningradII2006123Processing
14Гребенец Иван 47_Ювента ШАА, Sosnovyj bor2005123Processing
15Григорьев Юрий 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spbI20051005972123Processing
16Громыко Николай 77_СК Фотон, district JuzaoI20068669907123Processing
17Дорогунцев Михаил 47_Ювента ШАА, Sosnovyj borIII2006123Processing
18Дудченко Никита 47_Ювента ШАА, Sosnovyj borIII2005123Processing
19Еремин Сергей 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodI20068654825123Processing
20Жихарев Иван 31_Белгородская область 31, BelgorodI2006123Processing
21Зайцев Игорь 92_СЦТКСЭ, Sevastopol gorodII2006123Processing
22Зарайский Александр 67_Сердюк, SmolenskI20052107760123Processing
23Киргизов Даниил 67_Сердюк, Smolensk2006123Processing
24Киселев Андрей 67_Сердюк, SmolenskI20064645752123Processing
25Колосков Дмитрий 67_Сердюк, SmolenskI20052107759123Processing
26Комаров Олег 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spbI2005123Processing
27Краузе Глеб 78_ЦФК Санкт-Петербург, area Moskovskij rajon spbIII20052040076123Processing
28Крысанов Александр 77_СК Фотон, district JuzaoIIю20061426382123Processing
29Кузнецов Кирилл 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spb20066305003123Processing
30Логуненков Иван 39_KaliningradI2005123Processing
31Макаров Тимофей 52_Nizhnij novgorodI20051408398123Processing
32Максименко Михаил 47_Ювента, Sosnovyj borI20051416523123Processing
33Наговицын Семен 78_Sankt peterburgI2006123Processing
34Новиков Иван 39_KaliningradI2005123Processing
35Новиков Михаил 67_Сердюк, SmolenskII20054645754123Processing
36Рыбаков Семен 77_Искатель, district SzaoI20052085040123Processing
37Рыжиков Сергей 92_СЦТКСЭ, Sevastopol gorodI2005123Processing
38Рябинкин Семен 77_СК Фотон, district JuzaoI20062040807123Processing
39Савичев Тимофей 47_Ювента ШАА, Sosnovyj borI2005123Processing
40Сердюк Марк 67_Сердюк, SmolenskI20062114424123Processing
41Серов Николай 78_Балтийский берег - 339, area Tcentralnij rajon spb20056305005123Processing
42Чемоданов Даниил 31_БОЦДЮТиЭ И, Belgorod2006123Processing
43Шенинг Андрей 77_Малахит, district SzaoIII20052117528123Processing
44Шифрин Родион 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spbI2005123Processing
45Юрин Арсений 39_KaliningradII2005123Processing
46Юрчук Андрей 77_СК Фотон, district JuzaoI20068652418123Processing
ЮНОШИ ДО17ЛЕТ - Всероссийские соревнования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Акиваев Максим 78_ЦФК Санкт-Петербург, area Moskovskij rajon spbI20032040043123Processing
2Борисенков Никита 77_Малахит, district SzaoI20031005252123Processing
3Будейкин Алексей 39_KaliningradI2004123Processing
4Выходин Иван 78_ЦФК Санкт-Петербург, area Moskovskij rajon spbI20042040044123Processing
5Данилов Михаил 39_МБОУ СОШ ЛАДУШКИНСКИЙ ГО, KaliningradII20041395013123Processing
6Денисов Николай 78_ЦФК Санкт-Петербург, area Moskovskij rajon spbII20042040055123Processing
7Едисеев Олег 14_Yakutsk, JakutskII2004210761812Processing
8Загайнов Богдан 39_МБОУ СОШ ЛАДУШКИНСКИЙ ГО, KaliningradII20042117203123Processing
9Костин Михаил 77_Искатель, district SzaoIII20031005223123Processing
10Кузьмич Кирилл 39_KaliningradIII2004123Processing
11Малыгин Илья 36_СДЮСШОР18 АТЛЕТ, VoronezhКМС2004555520123Processing
12Савенков Семён 31_Белгородская область 31, BelgorodКМС20041007603123Processing
13Сапожников Михаил 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodI2004123Processing
14Семенов Николай 39_KaliningradI20042090394123Processing
15Симонов Дмитрий 47_Ювенты Кд, Sosnovyj borI2003123Processing
16Тремпольцева Анна 77_Малахит, district SzaoI2003123Processing
17Трусов Иван 60_Ско "Русь", PskovI200412Processing
18Хохряков Михаил 39_KaliningradI20032122545123Processing
19Чеканов Василий 78_Калинка ИВС, area Kalininskij rajon spbI2004123Processing
20Чешилов Даниил 47_Ювента, Sosnovyj borI20041420950123Processing
21Юрин Денис 78_ЦФК Санкт-Петербург, area Moskovskij rajon spbI20032107627123Processing
ЮНОШИ ДО19ЛЕТ - Всероссийские соревнования
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Войтещик Егор 39_Тропинка ДЮЦ "На Молодежной", KaliningradII20024645465123Processing
2Игрунов Василий 47_Ювента, Sosnovyj borII20021411586123Processing
3Ковальчук Андрей 39_Эдельвейс, KaliningradI2001123Processing
4Кулешов Данил 31_БОЦДЮТиЭ И, BelgorodI2002123Processing
5Куракин Дмитрий 39_KaliningradКМС2001123Processing
6Максимов Глеб 78_Северный Ветер СДЮСШОР2, area Admiraltejskij rajon spbI20021395057123Processing
7Наумов Артём 39_KaliningradI2002123Processing
8Рыбаков Александр 77_Искатель, district SzaoI20028666416123Processing

Other events, Orienteering, National RUFSO