Orgeo – Online entry and results system

Российский азимут 2019 (Симферополь)

Orienteering. Regional.

Registration finished 16.05.2019 22:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 250)

Export as file:

Fast navigation

Ж12
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Антохина Алеся Интеллектб/р2010
2Белоус София МБОУ "Мирновская школа №2"б/р2007
3Володина Анна МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2007
4Воронова Ульяна ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2010
5Герасимова Мария ГБУ РК СШ №32007
6Журкова Анна Simferopol, personalб/р2013
7Иванова Дарья ГБОУДО РК "ЦДЮТК"IIIю2007
8Ильясова Ульяна Интеллектб/р2009
9Кантемирова Марьям МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"IIIю2007
10Кудимова Елизавета Simferopol, personalб/р2010
11Легкова Алёна Интеллектб/р2011
12Линник Мария Интеллектб/р2010
13Лищук Ксения МБОУ "Мирновская школа №2"б/р2007
14Макарова Эмили МБОУ "Симф. академ. гимназия"б/р2009
15Мельник Соня Ялтаб/р2009
16Муждабаева Адиле МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2007
17Олемская Полина Интеллектб/р2007
18Попова Катя Ялтаб/р2009
19Попова Катя Ялтаб/р2008
20Сорока Валерия с/к "Ориентир"б/р2012
21Троц Василиса Интеллектб/р2010
22Трушина Рита Ялтаб/р2008
23Умерова Дляра МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"IIIю2009
24Умерова Мерьем МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"2007
25Шокало Варвара МБОУ "Симф. академ. гимназия"б/р2009
26Шуманивко София ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2010
Ж14
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Быченко Ольга ЦДЮТ Раздольноеб/р2004
2Власова Анастасия ЦДЮТ Раздольноеб/р2004
3Генералова Екатерина Интеллектб/р2005
4Гнутова Елизавета ГБОУДО РК "ЦДЮТК"2006
5Данилина Алина Ялтаб/р2006
6Данильчук Дарья РОЗЕНТАЛЬб/р2005
7Дараган Светлана ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2006
8Исманкулова Карина Илхомуддинов МБОУ "Первомайская школа"б/р192504
9Калёшник Софья ГБУ РК СШ №32006
10Карабкина Ангелина ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2007
11Кобахидзе Милена МБОУ "Симф. академ. гимназия"б/р2007
12Ковалева Дарья МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"IIIю2006
13Макарян Анастасия РОЗЕНТАЛЬб/р2004
14Михайлова Рита Ялтаб/р2006
15Мошул Дарья МБОУ "Симф. академ. гимназия"б/р2005
16Нафеева Эсма МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2006
17Новикова Оксана ИнтеллектIIIю2005
18Пантазий Юлия МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2005
19Петрова Анна Андреевна МБОУ "Первомайская школа"б/р201108
20Помелова Светлана МБОУ "Мирновская школа №2"б/р2006
21Радченко Ксения ГБУ РК СШ №3б/р2006
22Силюченко Эвелина ИнтеллектIIю2005
23Ткаленко Ирина Ялтаб/р2006
24Чекова Анастасия ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2007
25Чёрная Ксения МБОУ "Мирновская школа №2"б/р2006
26Шабикова Мария МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2005
27Щербина Вика Ялтаб/р2006
28Юрченко Дарья МБОУ "Мирновская школа №2"б/р2006
29Яремчук Настя Ялтаб/р2006
Ж16
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Борькина Екатерина МБОУ "Школа-лицей" 3б/р2003
2Великанова Ангелина МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2004
3Девяткина Светлана ГБУ РК СШ №3I2003
4Ермилова Вероника ЦДЮТ Раздольноеб/р2003
5Кириченко Марина Ялтаб/р2004
6Литвинова Надежда МБОУ "Школа-лицей" 3б/р2003
7Луговская Татьяна РОЗЕНТАЛЬб/р2004
8Маликова Татьяна МБОУ "Школа-лицей" 3б/р2003
9Петраковская Екатерина Интеллектб/р2004
10Петровская Валентина РОЗЕНТАЛЬб/р2004
11Потапова Яна РОЗЕНТАЛЬб/р2003
12Рогова Анастасия РОЗЕНТАЛЬб/р2004
13Сабитова Сафие ГБУ РК СШ №3I2003
14Сорока Екатерина Интеллектб/р2003
15Тимофеева Диана МБОУ "Мирновская школа №2"б/р2004
16Шарафутдинова Тамила РОЗЕНТАЛЬб/р2004
17Эбасанова Гульзар РОЗЕНТАЛЬб/р2004
18Ященко Анна с/к "Ориентир"б/р2004
Ж18
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Войновская Оля Ялтаб/р2003
2Горбатенко Людмила Тимофеевна МБОУ "Первомайская школа"б/р192709
3Данилова Анна ИнтеллектIII2001
4Джеппарова Сание РОЗЕНТАЛЬб/р2002
5Кострова Екатерина ГБУ РК СШ №3III2002
6Кочетова Александра Simferopol, personalб/р2001
7Лазарева Юлия Алексеевна МБОУ "Первомайская школа"б/р200907
8Мандраджи Зера Ялтаб/р2003
Ж20
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Вассерман Мария МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2000
2Загорская Ольга МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2000
Ж21
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Каминская Анна с/к "Ориентир"б/р1996
2Коршунова Анна ЕвпаторияI1986
3Кравчук Мария ЕвпаторияI1986
4Кудимова Евгения Simferopol, personalб/р1984
Ж35
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Буякова Елена Морской колледжб/р1965
2Воронова Татьяна ЦДЮТК КРЫМ ВороноваIII1978
3Должикова Ирина с/к "Ориентир"б/р1970
4Журкова Наталья Simferopol, personalб/р1981
5Колесникова Юлия ЕвпаторияI1972
6Новикова Людмила Крымчанкиб/р1967
7Пещанская Валентина с/к "Ориентир"I1967
8Силюченко Гелена Интеллектб/р1974
9Тищенкова Ирина с/к "Ориентир"б/р1981
Ж55
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бажанова Галина Фиолент -ОI1963
2Башкина Татьяна Крымчанкиб/р1954
3Кораблева Ирина Фиолент -ОI1959
М12
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алимов Саид МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2007
2Буев Захар Ялтаб/р2009
3Висич Алексей МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2011
4Воронин Глеб МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2010
5Гавренко Валера Ялтаб/р2007
6Горбенко Глеб ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2007
7Гусаревич Егор МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"2007
8Гуща Даниил МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2007
9Далибошко Ярослав МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2007
10Джемилов Эмир МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"IIIю2009
11Долгополов Владимир ГБУ РК СШ №3IIIю2008
12Ельцов Владимир МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"2007
13Золоило Михаил ГБОУДО РК "ЦДЮТК"IIю2007
14Золотарев Богдан Ялтаб/р2007
15Игнатьев Владислав Интеллектб/р2007
16Ильясов Илья Интеллектб/р2007
17Индюков Дмитрий ГБОУДО РК "ЦДЮТК"IIIю2008
18Клочков Андрей Интеллектб/р2007
19Козырев Филипп Ялтаб/р2009
20Короев Алим МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2007
21Кривич Михаил Интеллектб/р2010
22Кузнецов Дмитрий МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2008
23Кулинич Максим МБОУ "Симф. академ. гимназия"б/р2009
24Лобачев Иван МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2007
25Манчуляк Алеша Ялтаб/р2011
26Матиек Никита МБОУ "Мирновская школа №2"б/р2007
27Матко Тимофей РОЗЕНТАЛЬб/р2007
28Мельник Никита Ялтаб/р2010
29Олейник Егор Ялтаб/р2008
30Пашков Даниил ГБОУДО РК "ЦДЮТК"IIIю2008
31Пода Арсений Интеллектб/р2011
32Посвалюк Марк Simferopol, personalб/р2008
33Проскурин Арсений Интеллектб/р2009
34Рыжий Александр РОЗЕНТАЛЬIIIю2007
35Сааб Даниэль ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2012
36Светлов Ярослав МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2007
37Сидор Александр МБОУ "Симф. академ. гимназия"б/р2007
38Сорока Павел МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2010
39Таран Артем Ялтаб/р2008
40Темешев Ибрахим МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"IIIю2011
41Темешев Хамза МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"IIIю2008
42Тихий Виктор ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2012
43Трещёв Олег ГБУ РК СШ №3IIIю2008
44Умеров Энвер МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"IIIю2010
45Хуткий Алексей МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"2009
46Хуторной Максим РОЗЕНТАЛЬб/р2007
47Чикаренко Дмитрий ГБОУДО РК "ЦДЮТК"IIIю2008
48Шершнев Богдан Ялтаб/р2007
М14
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алехин Эрнест Ялтаб/р2006
2Бочко Денис ГБУ РК СШ №3IIю2005
3Брынко Даниил ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2005
4Гапонцев Герман Ялтаб/р2004
5Димиров Ярослав РОЗЕНТАЛЬIIIю2006
6Дьяконов Илья ГБУ РК СШ №3б/р2005
7Естефеев Артем ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2005
8Жоголь Вадим Интеллектб/р2006
9Зурза Кирилл МБОУ "Симф. академ. гимназия"б/р2005
10Карелин Даниил ГБОУДО РК "ЦДЮТК"IIю2006
11Кваша Арсен МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2005
12Кешишьян Алексей ГБОУДО РК "ЦДЮТК"2006
13Колесник Саша Ялтаб/р2006
14Кривич Дмитрий Интеллектб/р2006
15Куц Станислав РОЗЕНТАЛЬ2005
16Легков Николай Интеллектб/р2005
17Лыско Илья Ялтаб/р2006
18Мамантов Никита МБОУ "Симф. академ. гимназия"б/р2005
19Михальчук Иван ГБОУДО РК "ЦДЮТК"2005
20Патшев Никита Ялтаб/р2005
21Приёмко Никита ГБУ РК СШ №32006
22Разиньков Даниил Интеллектб/р2006
23Рекка Дмитрий РОЗЕНТАЛЬб/р2006
24Рыбальченко Денис РОЗЕНТАЛЬIIIю2005
25Савенко Юрий РОЗЕНТАЛЬб/р2005
26Скипочка Богдан РОЗЕНТАЛЬб/р2005
27Скопец Максим Интеллектб/р2005
28Смородский Никита Интеллектб/р2005
29Сорочкин Максим ЦДЮТК КРЫМ Вороноваб/р2005
30Темешев Мустафа МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"IIIю2006
31Трушин Кирил Ялтаб/р2008
32Туменко Данил Ялтаб/р2005
33Червяков Михаил ЦДЮТ Раздольноеб/р2005
34Чердынцев Богдан Ялтаб/р2006
35Шалько Олег Ялтаб/р2005
М16
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Волошин Владимир МБОУ"СОШ 31"III2003
2Гончарук Данила Интехб/р2003
3Григорьев Виктор МБОУ "Мирновская школа №2"б/р2003
4Данилин Руслан Ялтаб/р2004
5Дольников Эдуард РОЗЕНТАЛЬIIIю2004
6Жовна Всеволод МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"2003
7Исмаилов Осман Решатович МБОУ "Первомайская школа"б/р192212
8Кливада Андрей Интехб/р2003
9Климов Виталий Ялтаб/р2004
10Кондратенко Никита ЯлтаIIю2004
11Лепшеев Дмитрий Интеллектб/р2004
12Лукин Ярослав Игоревич МБОУ "Первомайская школа"б/р200311
13Мамбетов Джемалидинов Интехб/р2003
14Марченко Вячеслав Ялтаб/р2004
15Мельник Евгений РОЗЕНТАЛЬб/р2004
16Михайленко Илья МБОУ"СОШ 31"I2004
17Мкрчан Данил Ялтаб/р2004
18Омецинский Артем Ялтаб/р2004
19Придыбайло Даниил РОЗЕНТАЛЬб/р2003
20Рудаков Анатолий Интехб/р2002
21Спильный Вячеслав РОЗЕНТАЛЬIIIю2004
22Татишвили Александр РОЗЕНТАЛЬб/р2004
23Тимофеев Максим ГБУ РК СШ №32004
24Тищенков Андрей МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"б/р2004
М18
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Живин Святослав МБУ "СШ № 3 г. Симферополь"2002
2Загура Никита Сергеевич МБОУ "Первомайская школа"б/р200602
3Зоря Александр МБОУ "Школа-лицей" 3б/р2002
4Караумеров Алим РОЗЕНТАЛЬб/р2001
5Кравченко Павел ИнтеллектIII2002
6Матов Владислав РОЗЕНТАЛЬб/р2002
7Мудров Даниил РОЗЕНТАЛЬб/р2001
8Муединов Бекир Интехб/р2001
9Писарев Дмитрий ГБУ РК СШ №3I2002
10Черненко Даниил ГБПОУ РК "БТСТ"б/р2001
11Чумаченко Даниил Морской колледжб/р2001
12Юрченко Игорь ЦДЮТК КРЫМ ВороноваIIю2001
М20
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Аушев Максим ГБУ РК СШ №3КМС2000
2Герасимов Михаил ГБУ РК СШ №3КМС2000
М21
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Абрамов Андрей ВКСб/р1988
2Баранник Кирилл Simferopol, personalМС1998
3Коновалов Виталий Simferopol, personalб/р1985
4Кравчук Виктор ЕвпаторияI1988
5Манякин Артем ВКСб/р1987
6Михайлов Александр Евпаторияб/р1988
7Пармакли Игорь Фиолент -ОIII1990
8Проскурин Александр Интеллектб/р1981
9Рыбников Матвей ВКСб/р1991
10Титов Александр ТаврикаI1983
11Тычинин Артем ВКСб/р1988
12Шалимов Дмитрий Sevastopol gorod, personalб/р1986
13Шамаев Дмитрий ВКСб/р1993
М35
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Гончарук Сергей Simferopol, personalб/р1972
2Завгородний Алексей Интеллектб/р1984
3Катериночкин Алексей Евпаторияб/р1976
4Миссюра Евгений с/к "Ориентир"б/р1973
5Попов Михаил с/к "Ориентир"б/р1973
6Яремчук Виктор Ялтаб/р1974
М55
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Арзамасцев Сергей Фиолент -ОI1954
2Дмитриенко Вячеслав Евпаторияб/р1954
3Коршунов Владимир ЕвпаторияI1949
4Мальцев Валентин Фиолент -ОI1947
5Матвиюк Александр Фиолент -ОКМС1961
6Мишанов Анатолий Фиолент -ОI1948
7Пидопригора Василий Фиолент -ОI1955
8Скочинский Дмитрий Евпаторияб/р1955
9Стахурский Иван ЦДЮТ Раздольноеб/р1961
10Чубов Иван Фиолент -ОI1955
11Шепелев Сергей Фиолент -ОI1961

Other events, Orienteering, Republic Krym