Orgeo – Online entry and results system

ПЕРВЕНСТВО РОССИИ

Orienteering. National.

Registration finished 10.01.2014 10:00 MSK

List of Participants

Event Creator

Bash Trail

List of registered Online participants (total 251)

Export as file:
D12 OPEN
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Баландина Вероника 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, Oktjabrskij20021404810
2Галиева Настя 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, OktjabrskijIIIю20031404802
3Гутьяр Ксения 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijIIIю2004
4Огородникова Карина 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, Oktjabrskij2003
5Садретдинова Рената 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijIIIю2004
6Фаззулова Алина 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю2003
7Хайруллина Руфина 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, OktjabrskijIIIю2003
8Шумакова Ангелина 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijIIIю2003
M12 OPEN
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ахметзянов Артур 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijIIIю2003
2Власенко Егор 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю2003
3Гайсин Тимур 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю2002
4Гафаров Айдар 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, OktjabrskijIIIю20041404801
5Денисов Тимофей 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю2003
6Карпов Иван 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijIIIю2002
7Кириллин Максим 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, Oktjabrskijб/р2003
8Кичигин Пётр 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijIIIю20041404817
9Кузьмин Тимофей 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю2003
10Муниров Вадим 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, Oktjabrskijб/р2004
11Никитин Вадим 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIII20032040205
12Панарин Вадим 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, Oktjabrskijб/р2003
13Пестов Вячеслав 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю2003
14Сафуанов Андрей 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, Oktjabrskijб/р2001
15Серегин Егор 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю2003
16Фахретдинов Альберт 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, Oktjabrskijб/р1999
17Хуснияров Булат 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, Oktjabrskij20021633093
18Яушев Никита 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijIIIю2004
Ж ДО 15
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алекаева Алиса 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, Oktjabrskij20001393776
2Бобенко Илина 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, Oktjabrskij20001633085
3Богачёва Ксения 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajonIIю20011393511
4Вешенская Юлия 2_СДЮСШОР №7, Ufa20011405426
5Власова Дарья 10_PetrozavodskIIю20012024891
6Гельм Алина 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю20016101466
7Гузаирова Алия 2_Уфа-Ориент, UfaII2000254244
8Гурова Анастасия 22_Barnaul20001302393
9Давлетшина Карина 2_Уфа-Ориент, UfaIII2001254218
10Елина Александра 2_СДЮСШОР №7, UfaIII20001405422
11Идрисова Айсылу 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю20006101484
12Имамутдинова Ильмира 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, Oktjabrskij20011404812
13Калинина Зоя 2_СДЮТиЭ,Стерлитамак, SterlitamakIIю2000250239
14Камалова Валентина 18_Izhevsk20011633333
15Коковина Юлия 43_Kirovskaja kirovII20011633324
16Кудрявцева Анна 59_Permskij kraj20012024857
17Кузнецова Софья 27_Хабаровский край, HabarovskII20011301102
18Набиева Вера 2_Уфа-Ориент, Ufa2002
19Панкратова Марина 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajonIII20011393540
20Рязанова Олеся 66_ДЮСШ-4 Новоуральск, NovouralskI20011633100
21Самигуллина Арина 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijIIю20011302533
22Серебрякова Дарья 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijIII20001404823
23Синенко Анастасия 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijIII2000
24Трифонова Анастасия 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajon20012040333
25Фагуник Лариса 2_СДЮСШОР №7, Ufa20011405424
26Филиппова Светлана 58_Пенза, Penza20001301012
27Хайруллина Земфира 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, Oktjabrskij20001633099
28Юнусова Юта 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, Oktjabrskij20021404818
Ж ДО 18
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бахтиярова Камилла 2_СДЮСШОР №7, UfaI19981405417
2Боровкова Мария 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodI19971405212
3Бочкарева Виктория 18_IzhevskКМС19981393617
4Буденкова Анастасия 10_PetrozavodskКМС1997
5Бусыгина Мария 22_BarnaulII19981302362
6Вахромова Юлия 2_Уфа-Ориент, UfaII1999
7Вирт Влад 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, Oktjabrskij1998
8Волкова Юлия 18_IzhevskI1998
9Вяткина Марина 45_ДЮСШ №5, KurganКМС19991600860
10Галкина Анастасия 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskКМС19971302143
11Глушкова Мария 43_Kirovskaja kirovКМС19981633039
12Григорьева Александра 10_PetrozavodskII1998
13Данюк Диана 58_Пенза, PenzaКМС19991301011
14Ермилова Диана 10_PetrozavodskI19991393713
15Злобина Надежда 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI19981404676
16Кабирова Алсу 2_СДЮСШОР №7, UfaII19981405418
17Керимова Елена 36_Юго-Запад, VoronezhI19981005335
18Коваль Ольга 18_IzhevskI19991602371
19Кузнецова Евгения 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskКМС19971395095
20Куклина Нина 59_Permskij krajКМС19971602314
21Мирошник Валерия 2_СДЮСШОР №7, UfaII19991405421
22Мусина Юлия 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijI19971005673
23Новожилова Арина 10_PetrozavodskI1997
24Парамонова Анастасия 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijIIю1998
25Попова Анастасия 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, Oktjabrskij19981404809
26Русакова Александра 10_PetrozavodskКМС19992024859
27Рыкова Анастасия 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodI19982008495
28Сабирова Алла 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijIII1999
29Сабирова Ильяна 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijI19981404814
30Сабирова Людмила 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijI19981302539
31Савельева Ольга 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIII1998254172
32Семёнова Кристина 10_PetrozavodskКМС19971301400
33Сергиенко Софья 22_BarnaulII19981302359
34Сопова Анастасия 59_Permskij krajКМС19971393503
35Спешилова Анастасия 59_Permskij krajI19972004110
36Сторожева Сабина 59_Permskij krajI1997
37Суркова Ксения 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijI19971404828
38Трегубец Александра 27_Хабаровский край, HabarovskКМС19992011607
39Трусова Алина 27_Хабаровский край, HabarovskI19992024791
40Халимова Алина 2_СДЮСШОР №7, UfaII19981405468
41Чечурова Мария 27_Хабаровский край, HabarovskII19981405202
42Шайхутдинова Айгуль 2_СДЮСШОР №7, UfaI19981405420
43Шакурова Милана 2_СДЮСШОР №7, UfaI19981405419
44Янгирова Евгения 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijКМС19971005199
Ж ДО 21
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бородулина Юлия 59_Permskij krajМС1994
2Былина Елизавета 22_BarnaulКМС19961302364
3Залетова Таня 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijIIIю19961633083
4Исламова Ильвина 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, OktjabrskijIII1996
5Корнилова Екатерина 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijI19961393529
6Марченко Вера 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, OktjabrskijМС19941404813
7Мухаметшина Маргарита 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijКМС19961404830
8Рогова Дарья 22_BarnaulМС19951302395
9Рузиева Шойра 86_ХМАО-Югра, SurgutКМС1996
10Тулупова Ирина 37_PAW, Ivanovo, IvanovoКМС19961009210
11Файрузова Эвелина 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijКМС19961393780
12Хафизова Алиса 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijМС19961302540
13Хуснутдинова Алина 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijКМС19961633088
14Чепчугова Александра 86_ХМАО-Югра, SurgutКМС1994
15Шилина Полина 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodКМС19961403915
М ДО 15
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Александров Даниил 10_PetrozavodskI2000
2Афанасьев Никита 2_СДЮТиЭ,Стерлитамак, SterlitamakIII2000250245
3Бирюк Иван 2_СДЮСШОР №7, UfaIII20001405409
4Гафаров Альберт 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijIII20001404829
5Грущак Денис 59_Permskij krajI20001601347
6Дурандин Александр 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijII20001633081
7Ивакин Александр 43_Kirovskaja kirovI20002040214
8Имаев Даниил 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, Oktjabrskij20011404804
9Ишмухаметов Ильдар 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, OktjabrskijIIю20011404806
10Калимуллин Артем 2_Уфа-Ориент, Ufa2001
11Каштанов Всеволод 10_PetrozavodskIIю2000
12Киселёв Андрей 59_Permskij krajI2000500863
13Киселев Данила 58_Пенза, Penza20011301016
14Кобликов Дмитрий 43_Kirovskaja kirovII20002024932
15Козин Алексей 58_Пенза, PenzaIII20001301003
16Коптилин Егор 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, Oktjabrskij20011404803
17Корольков Александр 58_Пенза, PenzaII20001301015
18Корюкаев Валентин 10_Petrozavodsk2001
19Красовский Никита 2_СДЮТиЭ,Стерлитамак, SterlitamakII2000250231
20Кузнецов Антон 22_BarnaulII20001302392
21Кузьмин Никита 2_СДЮСШОР №7, Ufa20011405413
22Куксачёв Антон 2_СДЮСШОР №7, Ufa20001405406
23Курышев Степан 2_СДЮСШОР №7, Ufa20001405408
24Лаптев Илья 43_Kirovskaja kirovI20002040741
25Латыпов Артур 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIIю2000
26Латыпов Вильдан 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, Oktjabrskij20001404824
27Летовальцев Александр 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajonIIю20011383512
28Малышев Никита 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijIIю2001
29Матасов Саша 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijIIю2000
30Митяков Сергей 27_Хабаровский край, HabarovskI20002011606
31Мухарямов Роберт 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijIII2000
32Назмутдинов Владислав 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijIII20011302507
33Никифоров Станислав 2_СДЮСШОР №7, Ufa20011405414
34Пермяков Никита 74_ГБОУДОД "ОДЮСШ", CheljabinskI2000206687
35Пономарев Дмитрий 36_Юго-Запад, VoronezhII20011300713
36Прохоров Михаил 2_СДЮСШОР №7, UfaII20001405407
37Садретдинов Камиль 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, Oktjabrskij2001250223
38Ситников Александр 59_Permskij krajII20001601346
39Слюсарев Максим 36_Юго-Запад, VoronezhIII20001300613
40Тимофеев Елисей 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajonIII20001600969
41Торхов Илья 43_Kirovskaja kirovII20001633308
42Филькин Данила 10_PetrozavodskIIIю2001
43Фомин Андрей 2_СДЮСШОР №7, Ufa20011405415
44Хайдаршин Камиль 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, Oktjabrskij20011404821
45Хромых Сергей 36_Юго-Запад, VoronezhI20001633072
46Чернов Владислав 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijIII20011302508
47Шайбаков Руслан 2_СДЮТиЭ,Стерлитамак, SterlitamakIIю2000250228
48Шемелин Влад 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajonIIю20001393523
49Яушев Руслан 2_СДЮТиЭ-3, SterlitamakII20011006768
М ДО 18
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Абдуллаев Артур 86_ХМАО-Югра, SurgutI1998
2Андреев Василий 10_PetrozavodskII1999
3Аптекарь Алексей 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskIII1999206829
4Байбородов Вячеслав 2_СДЮСШОР №7, UfaII19971405469
5Белков Данил 22_BarnaulII19991302368
6Белоусов Иван 2_СДЮСШОР №7, UfaII19991405467
7Бибиков Евгений 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijII19991302521
8Бикулов Тимур 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijI19971404822
9Бутенко Дмитрий 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI19991005426
10Гайнутдинов Дамир 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijIII19971404827
11Геполов Анатолий 22_BarnaulКМС19971302397
12Гордеев Андрей 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijI19981633094
13Гришанков Станислав 10_PetrozavodskII1999
14Гузаиров Айнур 2_Уфа-Ориент, UfaII1998250236
15Добрынин Кирилл 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, Oktjabrskij19981404807
16Екишев Евгений 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodКМС19971005123
17Елизаров Евгений 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodI19991403905
18Захаров Георгий 2_СДЮТиЭ-3, SterlitamakI19971005897
19Золин Максим 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodI19971001603
20Ибрагимов Ильнур 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijII19991404816
21Ильин Павел 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajonII19991393516
22Ишмухаметов Вадим 2_СДЮСШОР№3 Хуснияров И.В, OktjabrskijIII19971404825
23Казаков Александр 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodКМС19972008497
24Казёнкин Антон 59_Permskij krajКМС19972004191
25Камалов Александр 18_IzhevskI19981009246
26Ким Евгений 27_Хабаровский край, HabarovskI19981405201
27Киселёв Владислав 59_Permskij krajМС19971302258
28Ключников Кирилл 2_СДЮСШОР №7, UfaII19981405401
29Князькин Артем 58_Пенза, PenzaКМС19981301003
30Козлов Егор 55_Omskaja oblastКМС19982008282
31Козулькин Никита 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijII19981404820
32Корнеев Иван 10_PetrozavodskI1999238550
33Красильников Михаил 59_Permskij krajI19962004120
34Кудаяров Тимур 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI19981404819
35Леонтьев Никита 10_PetrozavodskКМС19971009242
36Лери Роман 10_PetrozavodskII1997
37Лосан Евгений 27_Хабаровский край, HabarovskI19982011650
38Лукьянов Михаил 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijI19981404815
39Магинский Алексей 74_ГБОУДОД "ОДЮСШ", CheljabinskКМС19971007003
40Максименко Леонид 10_PetrozavodskI1998
41Мизонов Сергей 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodI19992008494
42Митрохин Павел 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajonКМС19972040339
43Михайлов Илья 36_Юго-Запад, VoronezhIII19981300610
44Моисеев Семен 27_Хабаровский край, HabarovskI19992024797
45Мудрёнов Дмитрий 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajonII19991393528
46Надымов Вячеслав 59_Permskij krajI1998
47Новиков Кирилл 2_СДЮСШОР №7, UfaII19991405404
48Огородников Вадим 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijКМС19971399955
49Павленко Александр 59_Permskij krajМС19971302157
50Попов Андрей 36_Юго-Запад, VoronezhIII19991005370
51Проничкин Никита 55_Omskaja oblastI19972008281
52Рудаков Алексей 22_BarnaulI19981302350
53Саетов Тагир 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijII1997
54Ситников Никита 2_СДЮСШОР №7, UfaIII19991405403
55Сойкка Дмитрий 47_Кинеф-Кириши, Kirishskij rajonII19981393548
56Сырцов Михаил 22_BarnaulI19981302366
57Тинус Тимо 10_PetrozavodskII1999
58Тухватуллин Салават 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijКМС19971633090
59Хафизов Ильдар 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijI19981633095
60Черепанов Максим 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskI19991602238
61Шарафиев Линар 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijКМС19971007737
62Шумаков Никита 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijI19991633082
63Юлдашев Артур 2_СДЮТиЭ,Стерлитамак, SterlitamakII1999250214
64Юрков Павел 2_СДЮСШОР №7, UfaII19991405405
65Юсупов Ильвир 2_Уфа-Ориент, UfaI19991302409
66Якунин Кирилл 58_Пенза, PenzaКМС19981301010
67Яцковец Никита 10_PetrozavodskI19971301396
М ДО 21
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Волохов Максим 59_Permskij krajМС19941394996
2Гарипов Ильдар 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijКМС19962040945
3Горланов Сергей 27_Хабаровский край, HabarovskМС1996887974
4Елистратов Артур 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijКМС19941633431
5Жуков Степан 86_ХМАО-Югра, SurgutКМС1995
6Ковалев Виктор 10_PetrozavodskКМС19961393734
7Куликов Иван 2_СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, OktjabrskijМС19941302549
8Лукоянов Юрий 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijII19961393772
9Мазин Евгений 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijКМС19951001668
10Максимов Данил 22_BarnaulКМС19951302355
11Медведев Никита 74_КДЮСШ ЧТЗ Галкины, CheljabinskКМС19961009410
12Милютин Алексей 10_PetrozavodskКМС19962024882
13Миргородский Роман 2_СДЮСШОР № 3-Ермакова, OktjabrskijКМС19941302534
14Мухаметшин Руслан 2_СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, OktjabrskijКМС19951001560
15Никитин Дмитрий 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijКМС19961393773
16Стулов Виктор 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijМС19941633047
17Тюфяков Александр 43_Kirovskaja kirovКМС19961633028
18Цветков Леонид 52_Нижегородская область, Nizhnij novgorodКМС19969200414
19Шалахин Дмитрий 59_Permskij krajМС19941600783
20Шалин Сергей 37_PAW, Ivanovo, IvanovoМС19941301234
21Шарапов Шамиль 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijКМС19951633311
22Юртаев Евгений 2_СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, OktjabrskijКМС19951005164

Other events, Orienteering, National