Orgeo – Online entry and results system

Чемпионат и Первенство УрФО по спортивному ориентированию

Orienteering. Interregional.

Registration finished 22.01.2020 12:00 MSK

List of Participants

Claims count (total 53)

  ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
  Кедр Новоуральск, Novouralsk1Alexey Rjazanov22.01.2020 11:08
  Кедр Новоуральск, Novouralsk1Alexey Rjazanov22.01.2020 11:06
  Тюмень, Tjumen1Павел Лиханов22.01.2020 10:42
  Кедр Новоуральск, Novouralsk1Александр Бац21.01.2020 18:56
  Щетково, Jarkovskij rajon1Виктор Ефимов21.01.2020 17:32
  Personal, Tjumen2Алексей Климов21.01.2020 14:17
  Реактиво, Ekaterinburg1Павел Шабашов21.01.2020 09:53
  ДЮСШ №2 Тюмень Глухарева, Tjumen21Екатерина Глухарева21.01.2020 09:30
  Н-Тагил, Nizhnij tagil6Polus Zayavka21.01.2020 06:10
ДЮСШ №2 Яркова, Tjumen14Марина Яркова21.01.2020 06:07
  SPORTident Siberia, Tjumen1Sergey Kobelev20.01.2020 22:06
  Ирбис Каменск -Уральский, Kamensk uralskij1Пестовских Вера20.01.2020 20:27
  ДЮСШ №2 Тюмень Ермакова, Tjumen1Olga Ermakova20.01.2020 20:16
  Ирбис, Kamensk uralskij1Олег Орленко20.01.2020 20:02
  ДЮСШ №2 Тюмень Ермакова, Tjumen8Olga Ermakova20.01.2020 19:40
  ДЮСШ-4, Novouralsk18Inna Krivchun20.01.2020 19:14
  Personal, Tjumen1Алексей Логинов20.01.2020 18:44
  КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen1Максим Новоселов20.01.2020 18:37
  ОДЮСШ-Исакова, Cheljabinsk4Ольга Исакова20.01.2020 18:16
  ЦСКА, Nizhnij tagil1Alexander Komovatov20.01.2020 14:18
  ЦСКА, Ekaterinburg1Игорь Шешенин20.01.2020 14:03
  КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen1Гудына Татьяна20.01.2020 11:08
  МБУ СШ "Родонит", Ekaterinburg3Светлана Фомина20.01.2020 09:49
  From Team, Ekaterinburg13Светлана Фомина20.01.2020 09:44
  КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen1Сергей Скоков20.01.2020 08:30
Personal, Tjumenskaja oblast2Елена Федотова20.01.2020 08:10
  СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk2Лариса Гуревич19.01.2020 22:01
  Personal, Tjumen1Венер Мамяшев19.01.2020 21:08
  СШОР №5, Гуревич, Cheljabinsk6Лариса Гуревич19.01.2020 20:03
  ДЮСШ №2 Яркова, Tjumen1Alexandra Zagaynova19.01.2020 17:44
  Щучинск, Akmola oblast2Эдуард Давтян19.01.2020 17:16
  ДЮСШ №2 Тюмень Ярков, Tjumen26Александр Ярков19.01.2020 16:05
  "Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralsk6Жукова Евгения19.01.2020 07:50
  Чистый воздух, Kamensk uralskij5Сергей Прокопьев18.01.2020 20:35
  Пеленг(Каменск-Уральский), Verhnjaja salda5Валерий Стеценко18.01.2020 13:57
  Титан(В.Салда), Verhnjaja salda2Валерий Стеценко18.01.2020 13:48
  ЦСКА, Ekaterinburg1Ольга Корчагина17.01.2020 19:14
  СШОР № 5 Астапова, Cheljabinsk5Тамара Астапова17.01.2020 11:50
  From Team, Kurgan12Галина Воропаева17.01.2020 11:09
  From Team, Cheljabinsk2Наталия Юрченко16.01.2020 21:29
  Ярков В.Д, Tjumen2Natalia Koroleva15.01.2020 16:51
  СШ ЧТЗ Галкины, Cheljabinsk8Галкина Татьяна14.01.2020 22:00
  From Team, Kurgan22Ирина Цецерук14.01.2020 11:37
  ОДЮСШ-Жуков, Cheljabinsk17Михаил Жуков14.01.2020 10:01
  ОДЮСШ-Кучина, Cheljabinsk8Ольга Кучина13.01.2020 20:20
  From Team, Surgut5Адик Бектимиров13.01.2020 08:20
  КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen2Alexander Efimov10.01.2020 20:00
  КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen2Olga Vedina10.01.2020 16:32
  Кедр Новоуральск, Novouralsk1Олег Гречишкин10.01.2020 12:10
  Тропа, Ekaterinburg7Анастасия Шатунова09.01.2020 19:06
  Кедр Новоуральск, Novouralsk1Олег Гречишкин06.01.2020 19:05
  Динамо, Tobolsk1Вячеслав Чуприков01.01.2020 16:24
  СДЮТ-интернат17, Kurgan10Александр Марафонец31.12.2019 06:57