Orgeo – Online entry and results system

Лыжные гонки в Тюбинг-Парк "Елагино"

Лыжные гонки в Тюбинг-Парк "Елагино"
Ski racing, Roller Local
Registration finished 20.12.2019 10:00 MSK
Free places: 31 out of 250

Claims count (total 129)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. 
Кондрово, Dzerzhinskij rajon1Владимир Никитин20.12.2019 09:29
г. Кондрово, Dzerzhinskij rajon1Владимир Никитин20.12.2019 09:22
Personal, Malojaroslavetskij rajon1Павел Купрюхин20.12.2019 09:10
Наро-Фоминск, Naro fominskij rajon1Илья Robocop20.12.2019 02:16
Personal, Kaluga1Andrey Telezhkin20.12.2019 02:04
ЦСШ (Тимошина Е.Н.), Naro fominskij rajon3Катерина Тимошина19.12.2019 23:09
Personal, district Novomoskovsij ao1Александр Огурцов19.12.2019 22:21
база Лесная Троицк, district Troitskij ao1Викрор Морев19.12.2019 21:37
СШОР №81 "Бабушкино", district Vao3Ирина Ябекова19.12.2019 20:06
Рыцари Истины, Istrinskij rajon2Сергей Стародубов19.12.2019 20:02
Personal, Borovskij rajon1Владимир Кругляк19.12.2019 19:58
Personal, Odintsovskij rajon3Андрей Смирнов19.12.2019 17:10
Самбо-70, district Juzao1Катя Разумная19.12.2019 17:05
«Истина», Odintsovskij rajon1Катя Разумная19.12.2019 17:01
veloman40, Obninsk1Анна Аверина19.12.2019 16:30
Personal, district Zao1Fedor Nikolaev19.12.2019 16:15
СШОР №81 "Бабушкино", district Vao1Надежда Кравченко19.12.2019 16:04
Kv+/terrasporta, district Zao1Евгений Дементьев19.12.2019 15:31
Малоярославецкий р-н, Malojaroslavetskij rajon1Павел Ковалев19.12.2019 14:53
СКЛ "Караван", district Vao1Татьяна Улыбина19.12.2019 14:17
СШОР №81 "Бабушкино", district Vao1Андрей Улыбин19.12.2019 14:15
Дюсш "Дзержинский район", Dzerzhinskij rajon1Александр Славуцкий19.12.2019 13:22
СШОР "ЮМ по ЛВС "Буревестник", district Zao1Шахрия Тлекова19.12.2019 08:45
Personal, district Troitskij ao1Ширяев Виталий19.12.2019 08:04
ЦСШ (Клюхин Е.Г.), Naro fominskij rajon5Иван Савинский18.12.2019 21:57
Personal, Obninsk1Маргарита Худякова18.12.2019 21:40
ЦСШ (Клюхин Е.Г.), Naro fominskij rajon6Иван Савинский18.12.2019 21:39
ЦСШ (Клюхин Е.Г.), Naro fominskij rajon5Иван Савинский18.12.2019 21:29
ГСОБ"Лесная", district Juzao1Игорь Прокофьев18.12.2019 21:23
ГСОБ"Лесная", district Juzao1Игорь Прокофьев18.12.2019 21:21
ЦСШ (Клюхин Е.Г.), Naro fominskij rajon1Михаил Кравченко18.12.2019 21:13
СШОР "ЮМ по ЛВС "Буревестник", district Zao1Михаил Ситников18.12.2019 21:00
Personal, Sobinskij rajon1Алексей Баталов18.12.2019 20:41
СШОР "ЮМ по ЛВС "Буревестник", district Zao1Елена Корнилова18.12.2019 20:35
Personal, Sobinskij rajon1Алексей Баталов18.12.2019 20:34
Personal, Sobinskij rajon1Алексей Баталов18.12.2019 20:04
Personal, Sobinskij rajon1Алексей Баталов18.12.2019 20:01
Personal, district Novomoskovsij ao1Екатерина Чугунова18.12.2019 17:47
СШОР "ЮМ по ЛВС "Буревестник", district Zao4Михаил Ситников18.12.2019 17:47
Personal, Obninsk2Андрей Смирнов18.12.2019 17:46
СК Вороново, district Troitskij ao1Сергей Папков18.12.2019 16:43
Personal, Himki2Илья Горб18.12.2019 16:24
ЦСШ (Клюхин Е.Г.), Naro fominskij rajon12Иван Савинский18.12.2019 15:23
Personal, Moskva2Sergey Kkkk18.12.2019 14:02
ЦСШ (Тимошина Е.Н.), Naro fominskij rajon1Ольга Пугачева18.12.2019 10:06
МБУ ФСК Труд, Noginskij rajon2Алексей Дроздов18.12.2019 08:45
Обнинск, Obninsk1Eduard Ivanov18.12.2019 07:15
СК "МарьиноМультиСпорт", district Juvao1Быков Евгений17.12.2019 23:59
Kv+/Чехов, Chehovskij rajon1Евгений Дементьев17.12.2019 23:11
Сшор г.Брянск, Brjansk1Егор Левкович17.12.2019 22:52
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Аня Барыбина17.12.2019 22:50
Personal, district Juvao1Григорий Морозов17.12.2019 22:42
МУ ДО ДЮСШ, Andreapolskij rajon2Дмитрий Домаскин17.12.2019 22:40
Спортвектор, Zvenigorod1Григорий Шкарин17.12.2019 22:29
Personal, Obninsk1Георгий Бобылев17.12.2019 22:25
Protvinotreningsistem, Kaluzhskaja zhukovskij rajon1Иван Прасолов17.12.2019 22:23
СШОР КВАНТ, Obninsk1Юрий Струков17.12.2019 22:05
Personal, Obninsk1Alexandra Kuznetsova17.12.2019 21:51
Personal, Russia2Андрей Качанов17.12.2019 21:41
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhov1Иришка Долгачёва17.12.2019 21:11
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Светлана Охримчук17.12.2019 20:48
Personal, Kaluga1Андрей Кочетов17.12.2019 20:30
Personal, Kaluzhskaja zhukovskij rajon1Дмитрий Вахрушев17.12.2019 20:10
Малоярославецкий р-н, Malojaroslavetskij rajon1Павел Ковалев17.12.2019 19:46
Personal, Naro fominskij rajon1Oksana Ismagulova17.12.2019 18:54
СК "МарьиноМультиСпорт", district Juvao1Сергей Зябрев17.12.2019 16:18
СК "МарьиноМультиСпорт", district Juvao1Klt Ski17.12.2019 16:14
ЦФиС Балабаново, Borovskij rajon1Илья Дробатухин17.12.2019 15:57
Personal, Obninsk1Николай Коржов17.12.2019 04:48
Personal, Naro fominskij rajon1Светлана Бурмистрова17.12.2019 02:39
Ski4u, district Szao1Alex Tereshin17.12.2019 00:57
ЛК Ново переделкино, district Zao1Сергей Чаадаев16.12.2019 21:57
Personal Владимир, Vladimir1Egor Kondratenko16.12.2019 21:23
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Екатерина Осипова16.12.2019 20:23
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Ульяна Любченко16.12.2019 20:16
СШ по ЗВС Химки, Himki1Андрей Жирнов16.12.2019 19:17
СШ по ЗВС Химки, Himki1Анастасия Забалуева16.12.2019 19:01
СШ по ЗВС Химки, Himki1Анастасия Забалуева16.12.2019 18:58
ЦСШ (Тимошина Е.Н.), Naro fominskij rajon1Маргарита Неижмакова16.12.2019 18:54
СШ по ЗВС Химки, Himki1Анастасия Забалуева16.12.2019 18:49
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Наталия Сова16.12.2019 18:09
ЦСШ (Прокопова Е.И.), Naro fominskij rajon21Лена Прокопова16.12.2019 17:31
GoldFinch Team, district Sao1Артем Рыжов16.12.2019 16:53
Personal, district Juvao1Александр Маховский16.12.2019 16:05
ЦСШ (Тимошина Е.Н.), Naro fominskij rajon1Tanya D-A16.12.2019 15:46
СШОР Подольск, Podolsk1Андрей Будкин16.12.2019 15:10
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon4Сергей Ярославцев16.12.2019 13:47
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Татьяна Жукова16.12.2019 13:32
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Даша Лудановичус16.12.2019 13:03
Personal, Kolchuginskij rajon1Александр Гусев16.12.2019 11:05
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Татьяна Зотова16.12.2019 09:40
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Светлана Кожемякина16.12.2019 06:31
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Светлана Кожемякина16.12.2019 06:27
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Светлана Кожемякина16.12.2019 06:23
СШ Зубренок, Serpuhov2Ivan Petrukhin16.12.2019 02:06
Personal Наро-Фоминск, Naro fominskij rajon1Влад Мыльников16.12.2019 01:07
ЦСШ (Тимошина Е.Н.), Naro fominskij rajon1Екатерина Бодян15.12.2019 23:46
Юность Москвы Спартак, district Juao15Сергей Березин15.12.2019 23:39
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Александр Аксенов15.12.2019 22:57
Personal, Odintsovskij rajon1Stanislav Babushkin15.12.2019 22:47
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Антон Башмаков15.12.2019 22:38
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Сергей Ярославцев15.12.2019 22:17
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Yulia Prudnichenkova15.12.2019 22:15
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon2Светлана Охримчук15.12.2019 22:07
СК Вороново, district Troitskij ao1Сергей Царев15.12.2019 21:56
МбУ СШ Зубрёнок, Serpuhovskij rajon1Максим Шведов15.12.2019 21:52
СШ Зубренок, Serpuhov2Аня Алексеева15.12.2019 21:45
ЦСШ (Тимошина Е.Н.), Naro fominskij rajon1Татьяна Полуня15.12.2019 21:11
Personal, Naro fominskij rajon1Анатолий Серышев15.12.2019 20:32
ЦСШ (Тимошина Е.Н.), Naro fominskij rajon1Ольга Абрамова15.12.2019 20:31
ЦСШ (Тимошина Е.Н.), Naro fominskij rajon1Владислав Богачев15.12.2019 20:27
Personal, Naro fominskij rajon1Анатолий Серышев15.12.2019 20:24
Personal, Himki2Алена Крюк15.12.2019 20:21
Personal, Naro fominskij rajon2Екатерина Ужицина15.12.2019 20:20
Personal, Naro fominskij rajon1Анатолий Серышев15.12.2019 20:16
SkiTeamRussia, Kandalaksha1Константин Соболев15.12.2019 18:17
ФЛГО, Obninsk1Валерий Петров-Ст15.12.2019 18:16
Personal, district Juzao2Евгений Панкратов15.12.2019 17:57
Удаловы, Obninsk3Андрей Удалов15.12.2019 17:35
ЦФиС Ворсино, Borovskij rajon1Павел Бурцев15.12.2019 17:33
Personal, Naro fominskij rajon1Igor Ukolov15.12.2019 16:24
Personal, Naro fominskij rajon1Igor Ukolov15.12.2019 16:22
Personal Ж-60, Naro fominskij rajon1Надежда Богачева15.12.2019 16:17
СК Ромашково, district Zao3Александр Роголев15.12.2019 15:59
Personal, Obninsk1Валерий Петров15.12.2019 15:18
ЦФиС Балабаново, Borovskij rajon4Илья Дробатухин15.12.2019 15:18
Malex SBR, ФЛГО, Obninsk1Андрей Зыков15.12.2019 15:04
SkiVeg, Krasnogorsk1Виктория Егорова15.12.2019 14:33
ЦСШ (Тимошина Е.Н.), Naro fominskij rajon1Иван Савинский14.12.2019 18:40