Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские соревнования

Orienteering. National RUFSO.

Registration finished 03.12.2018 16:00 MSK

List of Participants

Event Creator

Альберт Хуснияров
+79279489817 Директор соревнований, зам. Главного судьи по орг. вопросам: Лукьянов Валериян Михайлович, г. Октябрьский (

Claims count (total 50)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
From Team, Surgut9Вадим Сухоруков03.12.2018 11:36
From Team, Permskij kraj4Эварест Сопов03.12.2018 07:52
"Сокол", Samara1Светлана Лунина01.12.2018 22:16
Personal, Moskva1Николай Ходырев01.12.2018 21:19
From Team, Permskij kraj7Ксения Тараканова01.12.2018 18:40
"Сокол", Samara5Андрей Сычев01.12.2018 18:31
САКСОР-Энергетик, Samara1Андрей Сычев01.12.2018 18:26
Saksor-ski, Samara2Андрей Сычев01.12.2018 18:25
From Team, Permskij kraj8Александр Новиков01.12.2018 17:46
From Team, Perm1Александр Павленко01.12.2018 17:41
From Team, Permskij kraj1Ольга Олина01.12.2018 06:34
From Team, Permskij kraj1Ольга Олина01.12.2018 06:07
From Team, Permskij kraj1Ольга Олина01.12.2018 04:17
From Team, Petrozavodsk2Андрей Кульбачко30.11.2018 23:31
From Team Кировская область, Kirovskaja kirov4Алексей Шустов30.11.2018 22:24
From Team, Republic Komi3Осо Рцдим30.11.2018 22:20
СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk3Тамара Астапова30.11.2018 19:23
From Team, Petrozavodsk5Андрей Кульбачко30.11.2018 18:19
From Team, Republic Tatarstan13Александр Церюков30.11.2018 14:50
КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinsk1Лариса Гуревич30.11.2018 11:18
From Team, Tjumenskaja oblast12Александр Ярков30.11.2018 10:15
Республика Карелия, Petrozavodsk4Valdemartveychik Matveev30.11.2018 09:33
From Team, Ekaterinburg1Равиль Шафиков29.11.2018 21:35
СШОР №5, Гуревич, Cheljabinsk2Лариса Гуревич29.11.2018 20:56
СШОР №5, Гуревич, Cheljabinsk1Лариса Гуревич29.11.2018 11:29
ОДЮСШ-Кучина, Cheljabinsk2Ольга Кучина29.11.2018 09:03
СДЮСШОР№3Иванаевская Т.В, Oktjabrskij15Сдюсшор-3 Иванаевская Т. В28.11.2018 18:15
КДЮСШ ЧТЗ Галкины, Cheljabinsk6Галкина Татьяна28.11.2018 15:52
СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, Oktjabrskij13Елена Гутьяр28.11.2018 09:21
Кентавр Толстоухов, Penza4Алексей Толстоухов27.11.2018 21:44
СДЮСШОР № 3-Ермакова, Oktjabrskij17Ирина Ермакова27.11.2018 21:10
СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, Oktjabrskij14Гузель Никитина27.11.2018 20:08
МБУ СШОР№7, Ufa20Венера Лязгина27.11.2018 20:05
From Team, Sverdlovskaja oblast2Светлана Фомина27.11.2018 15:06
From Team, Nizhegorodskaja oblast7Денис Головин27.11.2018 11:54
From Team, Tambovskaja oblast2Роман Беляков26.11.2018 23:40
From Team, Kirovskaja kirov2Николай Макаров26.11.2018 19:37
Пермский Край, Perm7Татьяна Хренникова26.11.2018 16:26
Алтайский край, Barnaul9Сергей Королев26.11.2018 16:23
"ОДЮСШ" - Юрченко, Cheljabinsk2Наталия Юрченко25.11.2018 15:07
From Team, Omskaja oblast2Игорь Белов25.11.2018 14:13
From Team, Moskovskaja oblast11Николай Кудряшов23.11.2018 11:30
From Team, Moskovskaja oblast8Владимир Мендель22.11.2018 22:22
ОДЮСШ-Жуков, Cheljabinsk1Михаил Жуков20.11.2018 13:04
ОДЮСШ-Жуков, Cheljabinsk13Михаил Жуков19.11.2018 21:09
From Team, district Juzao1Елена Хельдерт18.11.2018 21:04
From Team, Habarovskij kraj16Елена Митякова16.11.2018 16:23
From Team, Krasnojarskij kraj2Ирина Онищенко16.11.2018 15:35
From Team, Leningradskaja oblast3Лариса Макшанова14.11.2018 15:26
From Team, Sverdlovskaja oblast9Inna Krivchun14.11.2018 10:54

Other events, Orienteering, National RUFSO