Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские соревнования ГЕРОИ СЕВАСТОПОЛЯ

Orienteering. National RUFSO.

Registration finished 05.07.2019 22:55 MSK

Regulation

List of Participants

Claims count (total 121)

  ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
  Орион, Tuapsinskij rajon1Дмитрий Лозовик05.07.2019 22:21
  с/к "Ориентир", Simferopol2Александр Асмолов05.07.2019 21:58
  Personal, Sevastopol gorod1Николай Шведа05.07.2019 21:31
  Икар-Ставрополь, Stavropol9Анжела Зайцева05.07.2019 21:22
  СДЮСШОР18 АТЛЕТ, Voronezh8Александр Малыгин05.07.2019 20:27
  ЦДЮТур "Луч" Ростов, Rostov na donu5Ярослав Чемес05.07.2019 19:12
  КСО Компас Севастополь, Sevastopol gorod1Дмитрий Балабанов05.07.2019 19:08
  с/к "Ориентир", Simferopol1Александр Асмолов05.07.2019 18:52
  с/к "Ориентир", Simferopol1Александр Асмолов05.07.2019 18:49
  ЦДЮТур-7 Ростов-на-Дону, Rostov na donu1Татьянка Стар05.07.2019 18:16
  Коралл, Sevastopol gorod6Юрий Ушаков05.07.2019 14:02
  Personal, district Juao1Александр Якимушкин05.07.2019 13:40
ГБУ РА "СШОР № 3"- Табачный, Majkopskij rajon2Олег Агеев05.07.2019 11:59
  Крымчанки, Simferopol3Александра Быкадорова05.07.2019 10:09
  СДЮСШОР №18 Крамарев, Voronezh25Сергей Крамарев05.07.2019 08:36
Забара Ростов, Rostov na donu1Richard Olsoff05.07.2019 05:14
  Personal, Krasnojarsk1Константин Григорьев04.07.2019 23:31
  Personal, Saratov1Александр Никишин04.07.2019 23:10
  Personal, Republic Krym4Игорь Трофимчук04.07.2019 22:02
  Saksor-ski, Samara1Павел Козырев04.07.2019 21:17
  Personal, Sevastopol gorod1Олег Иособ04.07.2019 19:27
  ГЕЛЕНДЖИК ЦСКА, Gelendzhik2Владимир Иванов04.07.2019 18:52
  ДТДМ СПАРТАК, Volzhskij4Антон Трещев04.07.2019 18:44
  ГЕЛЕНДЖИК ЦСКА, Gelendzhik3Владимир Иванов04.07.2019 17:51
  Personal, Sevastopol gorod1Petr Spirin04.07.2019 14:14
  СДЮСШОР№18 Макейчик, Voronezh1Андрей Клевцов04.07.2019 14:00
  Евпатория, Krym goroda3Annet Korshunova04.07.2019 13:32
  Сникерс, Krasnodar2Олег Сытников04.07.2019 13:31
  Personal, Taganrog2Екатерина Шевченко04.07.2019 13:13
  Пятигорск Энергия, Pjatigorsk3Алексей Баринов04.07.2019 12:34
  НПГС, Sevastopol gorod1Alexandr Konnov04.07.2019 12:18
  Евпатория, Sevastopol gorod1Анна Коршунова04.07.2019 11:14
  Personal Ростов-на-Дону, Rostov na donu3Михаил Дегтярёв04.07.2019 10:50
КСО Компас СЦТКСЭ, Sevastopol gorod21Анна Коршунова04.07.2019 10:48
  Волжанин, Volzhskij2Татьяна Попова03.07.2019 19:36
  М.А. им. С.И.Георгиевского, Simferopol1Ольга Кривошапко03.07.2019 13:29
  Рыбинск - 26, Rybinskij rajon1Марина Сарафанникова03.07.2019 11:47
СЦТКСЭ, Sevastopol gorod12Валерия Дорошина03.07.2019 00:56
  СДЮСШОР №18 Астахова, Voronezh1Алексей Цветков02.07.2019 22:39
  Пенза " Полюс", Mokshanskij rajon1Добрый Тренер02.07.2019 22:38
  BALAKLAVA, Sevastopol gorod1Валерия Дорошина02.07.2019 22:33
  Нижегородская область, Nizhnij novgorod2Елена Еремина02.07.2019 19:43
  From Team, Sevastopol gorod1Николай Стародубцев02.07.2019 19:22
  Фиолент -О, Simferopol1Игорь Пармакли02.07.2019 18:30
  Таганрог, Taganrog1Юрий Куликов02.07.2019 17:22
  Personal, Rostov na donu2Dmitry Solodkov02.07.2019 14:56
  Personal, Kaluga1Ольга Мельникова02.07.2019 12:21
  Юго-Запад, Voronezh11Андрей Сигаев02.07.2019 09:56
  Personal, Sevastopol gorod1Владимир Илларионов02.07.2019 07:51
  Воронеж СШОР 18 Никулин, Voronezh3Денис Никулин01.07.2019 19:50
  Ростов-на-Дону, Rostov na donu4Марина Автющенко01.07.2019 17:19
  Танаис, Kalachevskij rajon1Тамара Киршина01.07.2019 13:21
  Рыбинск Пилигрим, Rybinskij rajon1Дмитрий Менухов01.07.2019 11:55
  Олимп Железноводск, Zheleznovodsk1Варвара Князева01.07.2019 10:31
  Personal, Sevastopol gorod1Александр Прокофьев30.06.2019 21:56
  Фиолент -О, Simferopol2Сергей Арзамасцев30.06.2019 14:02
  From Team, Kemerovskaja oblast15Игорь Колесников30.06.2019 11:09
  BALAKLAVA, Sevastopol gorod1Сергей Седов29.06.2019 16:54
  Personal, Irkutsk1Дмитрий Добров29.06.2019 16:28
  ОАБИИ, Omsk1Сергей Латышев29.06.2019 14:42
  КСО ФРЯЗИНО, district Vao3Александр Романов29.06.2019 11:11
  Пионеры, Saratov3Олег Афанасьев29.06.2019 07:51
  Аминевы_Воронеж, Voronezh3Ефим Аминев28.06.2019 16:48
  Another Way, district Juzao1Сергей Адеев28.06.2019 15:32
  Седых, Lipetsk2Ольга Седых28.06.2019 14:31
  Волжанин, Volzhskij3Мишаня Егоров28.06.2019 12:42
  Pride, Jaroslavl1Константин Линев28.06.2019 10:33
  КСО Компас ЧВВМУ, Sevastopol gorod2Иван Кузьменко28.06.2019 09:51
  с/к "Ориентир", Simferopol18Александр Асмолов27.06.2019 17:18
  СШОР №18 Вильденберг О.А, Voronezh7Ольга Вильденберг26.06.2019 18:54
  ГБУ РК СШ №3, Simferopol4Света Водолаз26.06.2019 18:37
  Магадан, Magadan2Галина Акинина26.06.2019 16:12
  калуга лично, Kaluga2Юлия Михайлова26.06.2019 10:59
  Воронеж СШОР №18 Канищева С.И, Voronezh5Светлана Канищева25.06.2019 18:19
  Воронеж СШОР №18 Канищева С.И, Voronezh12Светлана Канищева25.06.2019 17:54
  Республика Крым, Simferopol13Andr Pol25.06.2019 13:30
  Ориента-Ника, district Szao10Андрей Калугин25.06.2019 11:51
Рыжковы, Lipetsk3Николай Рыжков25.06.2019 09:04
  Personal, Voronezh2Владимир Корольков25.06.2019 00:54
  Новошахтинск, Novoshahtinsk1Васек Руденко24.06.2019 13:38
  БУ ДО "ОДЮЦТиК", Omsk3Ольга Родионова24.06.2019 07:28
  ОГБУ СШОР №3, Иваново, Ivanovo7Галина Лапочкина23.06.2019 20:53
  Старый плут, Belgorod3Марина Степанова23.06.2019 12:03
  Personal, Sevastopol gorod1Людмила Давиденко21.06.2019 11:41
  ОДЮЦТиК, Omsk2Дмитрий Казанцев21.06.2019 07:45
  Рыбинск, Rybinskij rajon1Ирина Седова20.06.2019 17:01
  Ярославская область, Rybinskij rajon8Ирина Седова20.06.2019 16:41
  Personal, Essentuki2Сергей Зайцев20.06.2019 14:59
  5 Вершин Думай и Беги, Ekaterinburg2Евгений Попов20.06.2019 13:16
  Sunsport, Nizhnij novgorod2дмитрий аверин20.06.2019 11:24
  From Team, Rostov na donu1Alex St19.06.2019 23:11
ОДЮЦТиК, Omsk2Екатерина Толмачева19.06.2019 21:07
  СДЮСШОР"ЦЛС"Кузьмина, Omsk1Ринат Гатаулин18.06.2019 19:44
  г. Лермонтов, Lermontov1Михаил Ревуцкий18.06.2019 17:15
  МБУ ДО "Станция юных туристов", Shpakovskij rajon1Ольга Петрова18.06.2019 13:51
  СШОР "ОЛИМП" г.ЗЕЛЕНОГОРСК, Krasnojarskij kraj rybinskij rajon14Равиль Закиров18.06.2019 06:51
  From Team, Moskovskaja oblast2Владимир Мендель17.06.2019 19:09
  Крымчанки, Simferopol2Людмила Рудольфовна Новикова16.06.2019 08:06
  Personal г.Хабаровск, Habarovsk1Марина Сингур14.06.2019 10:20
  Personal, Smolensk1Natali Mayorova13.06.2019 20:15
  Personal, Rostov na donu2Richard Olsoff13.06.2019 08:59
  Personal, Moskovskaja krasnogorskij rajon1Александр Ковалев12.06.2019 16:19
  Personal, Nizhnij novgorod1Ирина Старостина12.06.2019 14:19
  Personal, Krasnojarsk1Юлия Козикова11.06.2019 13:51
  МБОУ СШ №62, Arhangelsk1Анастасия Сухорукова10.06.2019 22:30
  From Team, Nizhnij novgorod4Макаров Тимофей10.06.2019 16:39
  Семенов, Semenovskij rajon1Vlad Saenkov10.06.2019 12:48
  ДДТ, Dimitrovgrad2Сергей Васильев09.06.2019 20:39
СДЮСШОР"ЦЛС"Гатаулина, Omsk5Ринат Гатаулин08.06.2019 18:15
  Омск Ринг, Omsk3Ринат Гатаулин08.06.2019 18:10
  Восход, Rostov na donu1Сергей Сороколетов05.06.2019 18:25
  ЦДЮТур, Rostov na donu1Юрий Трухин03.06.2019 11:02
  САКСОР - "Динамика", Samara2Юля Елисеева03.06.2019 11:01
СШОР "Сибиряк", Krasnojarsk16Ирина Онищенко01.06.2019 15:11
  Personal, Miass1Олег Костин01.06.2019 06:45
  ЦФиЗ Красногвардейского района, area Krasnogvardejskij spb1Екатерина Беланова30.05.2019 21:48
  From Team ДЮСШ №2 Тюмень Ермакова, Tjumen1Olga Ermakova30.05.2019 20:22
  КСО Компас Севастополь, Sevastopol gorod1Игорь Бойко28.05.2019 21:49
  Рыбинск, Фрелих, Rybinskij rajon1Павел Фрелих27.05.2019 21:53
  VOLGARUN, Saratov1Дмитрий Лаптенко27.05.2019 19:55
  Personal, Astrahan1Алексей Гладун26.05.2019 17:06

Other events, Orienteering, National RUFSO