Orgeo – Online entry and results system

18-23 июля 2018   Геленджик, с.Пшада

Открытые краевые соревнования "Альбатрос-2018"

Orienteering. Regional.

Registration finished 15.07.2018 23:55 MSK

List of Participants

Claims count (total 191)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
Красная Поляна, Sochi2Виталий Чёрный15.07.2018 23:28
Геленджик ДЮЦ "Росток", Gelendzhik29Инна Сомова15.07.2018 23:25
FREE HUNTERS, Labinskij rajon3Владимир Поздняков15.07.2018 22:12
Personal, Krasnodar1Татьяна Якимова15.07.2018 22:10
ИФК АГУ, Majkop1Марина Камышан15.07.2018 22:10
Сочи, Sochi7Наталья Дьяченко15.07.2018 19:38
ГБУ РА "СШОР № 3"- Табачный, Majkopskij rajon4Олег Агеев15.07.2018 18:56
Пятигорск Меридиан, Pjatigorsk2Скалолазкин Турпоходов15.07.2018 16:07
БИЗОНЫ, Volzhskij1Алексей Попов15.07.2018 15:34
Sunsport, Nizhnij novgorod2дмитрий аверин15.07.2018 14:47
Григорьевское СП, Severskij rajon1Миша Яценко15.07.2018 13:41
Personal, Rostov na donu1Анна Игнатьева15.07.2018 09:09
ДЮСШ "Триумф" Владимиров, Novorossijsk1Igor Khristinko15.07.2018 01:13
Цемдолина, Novorossijsk2Сергей Глушаков14.07.2018 23:13
Personal, district Troitskij ao1Дмитрий Бондаренко14.07.2018 18:39
КубГУ, Krasnodar1Екатерина Каменчук14.07.2018 15:08
БИЗОНЫ, Volzhskij1Игорь Маковеев14.07.2018 13:13
Черноморский ЦРТДЮ, Severskij rajon7Цртдю Пгт. Черноморский14.07.2018 12:57
Курганинск-сити, Kurganinskij rajon1Сергей Кушков14.07.2018 10:54
Дивноморск, Gelendzhik1Сергей Скляренко14.07.2018 09:10
Абинск АЭМЗ, Abinskij rajon2Евгений Виноградов14.07.2018 06:57
Personal, Krasnodar1Сергей Райлян14.07.2018 04:15
СПАРТА, Krasnodar2Alesya Novikova13.07.2018 20:53
Южный Спасатель, Taganrog20Светлана Кравченко13.07.2018 18:17
Personal, Kasimovskij rajon2Олеся Федрянич13.07.2018 16:19
Personal, Krasnodar1Илья Ардашев13.07.2018 16:17
ЦТ "Родные истоки" Новопокровс, Novopokrovskij rajon3Виктор Мышкин13.07.2018 15:53
Кедр Новоуральск, Novouralsk4Александр Бац13.07.2018 15:48
Personal, Gelendzhik1Екатерина Афанасьева13.07.2018 14:16
Геленджик"Надежда" Трегубов, Gelendzhik15Владимир Трегубов13.07.2018 13:34
Новокубанский район РМ, Novokubanskij rajon1Сергей Коневец13.07.2018 10:30
Северский район, Severskij rajon1Николай Коваленко13.07.2018 00:20
Ейский р-н, Ejskij rajon14Николай Зуб12.07.2018 22:43
ЦСКА Геленджик, Gelendzhik19Виталий Тетиков12.07.2018 22:09
Сочи СатКо, Sochi1Сергей Маковкин12.07.2018 21:17
Саратов - Семеновы, Saratov1Татьяна Семенова12.07.2018 20:39
Personal Волжский, Volzhskij1Татьяна Вершинина12.07.2018 19:25
Бутово-Team, district Juzao20Мария Чистова12.07.2018 18:50
Полтавская, Krasnodar2Владимир Зозуля12.07.2018 18:48
Батайск ДЮСШ, Batajsk2Ольга Мартынова12.07.2018 14:27
Краснодар АВС, Krasnodar1Юрий Шестаков12.07.2018 11:51
Sunsport, Nizhnij novgorod4Екатерина Курагина11.07.2018 22:52
Краснодар Св, Krasnodar1Екатерина Каменчук11.07.2018 17:00
КубГУ, Krasnodar3Екатерина Каменчук11.07.2018 16:48
Россия Молодая, Novokubanskij rajon1Виктория Кочкуркина11.07.2018 13:39
ЦВР, Kavkazskij rajon25Роман Громыко11.07.2018 13:29
ЦТЭ КК, Krasnodar1Алёна Олефиренко11.07.2018 12:20
КубГУ, Krasnodar1Алёна Олефиренко11.07.2018 12:19
ТЕМП, Shebekinskij rajon2Елена Руденко11.07.2018 12:15
Тахтамукай, Majkop3Хазретали Сафарович11.07.2018 12:11
Personal, Novorossijsk1Екатерина Смирнова11.07.2018 09:34
"Триумф"Загребина, Novorossijsk5Vladimir Perevozniy11.07.2018 00:18
О-клуб "Донецк" ДНР, Cocos (Keeling) Islands2Павел Вербенко10.07.2018 21:47
Ветер, Tula1Олег Орехов10.07.2018 20:24
ДТДМ СПАРТАК, Volzhskij1Валерия Коваленко10.07.2018 17:13
Волжанин, Volzhskij1Валерия Коваленко10.07.2018 17:11
GuseinovCrew, Sochi2Lyubov Guseynova10.07.2018 15:31
PSHADA, Gelendzhik1Alesya Novikova10.07.2018 13:19
ГЕЛЕНДЖИК ЦСКА, Gelendzhik10Alesya Novikova10.07.2018 13:12
Personal, Taganrog2Mari Na10.07.2018 13:03
СПАРТАК, Cheljabinsk3Михаил Гутров10.07.2018 06:39
Personal Шебекинский р-н, лично, Shebekinskij rajon2Алексей Кислых09.07.2018 22:31
Тахтамукай, Tahtamukajskij rajon1Фатима Джарим09.07.2018 21:47
Personal, Saratov2Наталия Фомина09.07.2018 21:14
РМАТ, Himki1Olga Glagoleva09.07.2018 20:16
Краснодар АВС, Krasnodar3Галина Быч09.07.2018 17:22
Большая восьмерка, Severskij rajon2Артем Пи09.07.2018 16:15
Personal, Kurganinskij rajon1Николай Василенко09.07.2018 15:13
СПКУ г.Ставрополь, Stavropol1Анжела Зайцева09.07.2018 11:56
Икар-Ставрополь, Stavropol1Анжела Зайцева09.07.2018 11:07
КСО "Черное море", Gelendzhik2Алексей Лексин09.07.2018 08:09
Personal, Krasnojarskij kraj1Валентина Тятюшкина08.07.2018 21:58
Икар-Ставрополь, Stavropol7Анжела Зайцева08.07.2018 21:18
СПКУ г.Ставрополь, Stavropol2Анжела Зайцева08.07.2018 20:43
Personal, Astrahan1Евгений Шакуров08.07.2018 15:10
БИЗОНЫ, Volzhskij6Яна Краснощёкова08.07.2018 11:39
Икар-Ставрополь, Stavropol1Антон Белый08.07.2018 10:34
Шпаковская ДЮСШ, Stavropol1Антон Белый08.07.2018 10:30
ГБУ РА "СШОР №3" Майкоп, Majkop10Зинаида Ужбанокова07.07.2018 20:52
Personal, Krasnodar1Irina Kostetskaya07.07.2018 20:08
Олимп (Молоткова Н.П.), Voronezh4Нина Молоткова07.07.2018 13:41
Дивноморск, Gelendzhik1Сергей Скляренко07.07.2018 12:28
Personal, Stavropol1Вадим Беспалов06.07.2018 22:08
Дивноморск, Gelendzhik1Сергей Скляренко06.07.2018 22:03
Personal, Sochi1Андрей Петрусенко06.07.2018 21:36
Олимп (Молоткова Н.П.), Voronezh9Нина Молоткова06.07.2018 19:16
Новороссийск ГМУ, Novorossijsk3Сергей Боровков06.07.2018 15:17
ГУДО ЛНР "РЦДЮТК", Luhansk oblast6Ия Данько06.07.2018 12:51
Пятигорск Меридиан, Pjatigorsk18Скалолазкин Турпоходов06.07.2018 11:25
ГБУ РА "СШОР №3" Майкоп, Majkop1Александр Тарасенко06.07.2018 09:14
ГБУ РА "СШОР №3" Майкоп, Majkop1Александр Тарасенко06.07.2018 09:12
ДЮСШ "Триумф" Владимиров, Novorossijsk5Николай Владимиров05.07.2018 22:55
МБУ ДО ДЮСШ г.Слободской, Slobodskoj rajon3Александр Карпов05.07.2018 21:50
Сочи СатКо, Sochi1Сергей Маковкин05.07.2018 21:08
Personal, Stavropol1Артём Назаров05.07.2018 15:26
ГБУ РА "СШОР №3" Майкоп, Majkop1Александр Тарасенко05.07.2018 15:19
ДТДМ Волжский, Volzhskij1Даша Карандашова05.07.2018 13:04
Зинович С. В. И СЕМЬЯ, Gelendzhik9Елена Солнцева04.07.2018 22:51
Personal Ставрополь, лично, Stavropol1Василий Потапов04.07.2018 21:00
ОАБИИ Омск, Omsk1Сергей Латышев04.07.2018 17:42
Армавир ЦДЮТур, Armavir13Наталья Котлярова04.07.2018 14:29
ЦДЮТур-КЛ, Armavir5Наталья Котлярова04.07.2018 14:19
ДЮСШ"Олимп"Анапа, Anapskij rajon1Вадим Агапонов04.07.2018 14:06
Personal, Rostov na donu1Татьянка Стар04.07.2018 12:50
Personal, Starooskolskij rajon1Дмитрий Красовский04.07.2018 11:11
Краснодар-Крокус, Krasnodar2Милена Волкодав04.07.2018 09:41
Южный Спасатель, Taganrog12Светлана Кравченко04.07.2018 09:33
Personal, Novocherkassk1Валерий Улимаев04.07.2018 00:03
ЦДЮТур КС, Armavir6Светлана Коршик03.07.2018 23:17
ГБУ РА "СШОР №3" Майкоп, Majkop28Зинаида Ужбанокова03.07.2018 21:47
Personal, Krasnodar1Виктор Савочкин03.07.2018 20:35
Магадан, Magadan2Галина Акинина03.07.2018 09:34
Полтавская, Krasnodarskij kraj krasnoarmejskij rajon1Сергей Зозуля03.07.2018 09:19
Personal, Volzhskij2Антон Трещев03.07.2018 00:33
ДЮЦ "Росток" ЛиС, Gelendzhik19Рома Матейчук02.07.2018 22:10
Колючка, Krasnodar1Сергей Клименко02.07.2018 17:17
Григорьевское СП, Severskij rajon4Евгений Задорожный02.07.2018 15:04
Personal, Ryazan1Геннадий Ягодкин02.07.2018 11:11
Сочи СатКо, Sochi4Диана Репенко01.07.2018 21:07
Personal, Volzhskij1Яна Краснощёкова30.06.2018 23:12
Самара, Samara2Владимир Дворянский30.06.2018 09:13
Мастер, Krasnodar1Виктор Смолянец29.06.2018 11:36
Personal, Krasnodar1Александр Дабагян29.06.2018 09:57
Новочеркасск-Ветераны, Novocherkassk1Евгений Митрофанов28.06.2018 22:07
Универсал-Саратов, Saratov2Сергей Яксанов28.06.2018 21:27
"Команда Друзей", Krasnodar1Королев Виктор28.06.2018 15:09
Краснодар-Крокус, Krasnodar3Айнур Марванов28.06.2018 14:53
Personal, Novorossijsk1Маргарита Нарватова28.06.2018 09:51
Лисица, Lipetsk3Алексей Фокс27.06.2018 23:41
Personal, Saratov1Дмитрий Лаптенко27.06.2018 20:38
ДЮСШ"Олимп"Анапа, Anapskij rajon3Владимир Коняев27.06.2018 12:53
SP-OLIMP. Омск, Omsk4Анатолий Шилкин27.06.2018 11:21
Hellas, district Svao1Сергей Осипов26.06.2018 14:17
ЦДЮТур - КоРнИ, Rostov na donu11Виктор Корниенко25.06.2018 21:32
КПКУ, Krasnodar1Вера Шарова25.06.2018 21:18
Котики, district Sao4Олег Лексин25.06.2018 17:45
КПКУ, Krasnodar1Никита Шевцов25.06.2018 15:11
"Команда Друзей", Krasnodar1Зубарев Юрий25.06.2018 09:24
Personal, Voronezh1Дмитрий Орлов23.06.2018 19:05
Каменск-Уральский, Kamensk uralskij2Сергей Прокопьев23.06.2018 16:13
КСО ФРЯЗИНО, district Vao3Александр Романов23.06.2018 15:58
Якутск, Jakutsk1Андрей Жуков23.06.2018 07:39
ДЮСШ№1 Курск, Kursk1Екатерина Мараховская22.06.2018 01:10
КУБАНЬ-СПАС, Krasnodar1Сергей Дей21.06.2018 23:37
КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen4Alexander Efimov21.06.2018 18:18
Фаза полета, Novosibirsk1Андрей Солдатов20.06.2018 16:28
ЦДЮТур-БО, Armavir12Ольга Белоусова20.06.2018 11:43
СТК"Вертикаль", Krasnodar2Вера Шарова19.06.2018 16:30
Personal, district Juvao1Alexandr Malahov19.06.2018 14:23
Сочи СатКо, Sochi1Александр Песоцкий19.06.2018 10:12
Ростов-на-Дону, Rostov na donu1Александр Каширин18.06.2018 23:30
Personal, Kovrovskij rajon1Наталия Елагина18.06.2018 14:42
Black Sea OK, Gelendzhik1Alexander Alexandrov18.06.2018 10:29
МБУСШ "Крымская", Krymskij rajon20Нина Соловьева18.06.2018 08:31
Personal Шпаковская ДЮСШ, Stavropol1Oleg Zhirov16.06.2018 12:48
Краснодар АВС, Krasnodar3Юрий Шестаков16.06.2018 10:39
ЦДЮТур-7 Ростов, Rostov na donu6Татьянка Стар15.06.2018 19:56
Адреналин ДЮСШ-17, Volgograd1Яна Краснощёкова14.06.2018 14:21
БИЗОНЫ Волжский, Volgograd2Яна Краснощёкова14.06.2018 14:20
СатКо Сочи, Sochi1Татьяна Глазунова11.06.2018 21:45
Павловск, Voronezhskaja pavlovskij rajon2Ирина Кобзева11.06.2018 20:29
"Команда Друзей", Krasnodar2Михаил Серженко09.06.2018 21:36
ДЮСШ"Олимп"Анапа, Anapskij rajon3Вадим Агапонов09.06.2018 19:41
КПКУ, Krasnodar4Вера Шарова08.06.2018 21:04
КУБАНЬ-СПАС, Krasnodar1Антон Дей08.06.2018 14:34
Yar-team, Jaroslavl3Дмитрий Некрасов08.06.2018 13:33
Сочи СатКо, Sochi3Анна Бойко07.06.2018 13:22
Ростов-Автющенко, Rostov na donu5Марина Автющенко07.06.2018 12:48
КСО "Черное Море", Krasnodar2Елена Бегичева07.06.2018 09:27
ВС, Saratov1Людмила Бахмурова07.06.2018 08:18
МБУ ДО "Станция юных туристов", Shpakovskij rajon3Ольга Петрова05.06.2018 19:02
Дивноморск, Gelendzhik3Сергей Скляренко05.06.2018 13:35
Personal, Sochi2Татьяна Глазунова05.06.2018 09:07
О-Юг, Armavir2Алексей Силин04.06.2018 08:03
Волжанин, Volzhskij1Антон Трещев03.06.2018 22:03
Краснодар-Крокус, Krasnodar1Владимир Стружинский31.05.2018 16:00
Personal, Severskij rajon1Антон Карпун31.05.2018 13:01
ЦДЮТур Ростов-на-Дону, Rostov na donu1Юрий Трухин31.05.2018 10:34
Personal, area Petrogradskij rajon spb3Алия Ишмухаметова31.05.2018 08:21
Personal, Gorjachij kljuch1Алексей Захаров31.05.2018 00:44
Трдельник, Krasnodar1Виктор Смолянец30.05.2018 23:24
ALTROS, Gelendzhik1Дмитрий Долгиер30.05.2018 20:56
93 регион, Krasnodar2Андрей Битюков30.05.2018 19:55
Волжанин, Volzhskij1Валерия Коваленко30.05.2018 11:17
БИЗОНЫ, Volzhskij2Валерия Коваленко30.05.2018 11:16
Сникерс, Krasnodar6Олег Сытников29.05.2018 14:02
Personal, Novorossijsk1Екатерина Афанасьева28.05.2018 09:41
Краснодар Магнит, Krasnodar1Мария Экман27.05.2018 21:43
Рыжковы, Lipetsk2Николай Рыжков27.05.2018 02:02
93 регион, Krasnodar4Сергей Тащилкин26.05.2018 23:32
сокол, Samara8Светлана Лунина25.05.2018 18:17