Orgeo – Online entry and results system

Кубок России, Всероссийские соревнования

Orienteering. National.

Registration finished 27.12.2017 21:00 MSK

List of Participants

Claims count (total 59)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
Personal, district Juvao1Елена Раздрогина27.12.2017 19:05
Personal, district Juvao1Елена Раздрогина27.12.2017 19:01
Ориента-Опал, district Vao1Сергей Черных27.12.2017 10:38
Yar-team, Jaroslavl1Дмитрий Некрасов26.12.2017 21:38
From Team, Moskovskaja oblast3Александр Свирь25.12.2017 19:25
Хорошево СШОР№102, district Szao15Артём Сухов25.12.2017 01:55
ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets1Ирина Майорова24.12.2017 21:39
Personal, Cherepovets1Антон Лапин24.12.2017 20:47
Москва МГУ, district Zao2Евгения Кремена24.12.2017 15:20
From Team, Tula4Владимир Борисов23.12.2017 23:01
ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets1Ирина Майорова23.12.2017 21:15
СДЮСШОР№3, Гутьяр Е.В, Oktjabrskij14Елена Гутьяр23.12.2017 19:46
From Team, area Vyborgskij rajon spb2Андрей Запорожский22.12.2017 11:38
СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk4Ольга Крохалева22.12.2017 08:50
Ориента-Тропа, district Juzao12Елена Хельдерт21.12.2017 22:38
Ватутинки, district Novomoskovsij ao2Alexandr Ivanov21.12.2017 21:25
Вологодская обл, Cherepovets1Elena Lamova21.12.2017 18:46
Рыбинск ЦДЮТЭ, Rybinskij rajon3Артем Гузаев20.12.2017 19:56
Personal, Cherepovets1Лидия Снопикова20.12.2017 19:56
Вологда, Vologda1Николай Рожин20.12.2017 19:13
From Team, Vsevolozhskij rajon1Ольга Бородулина20.12.2017 12:54
СШОР №2, Petrozavodsk5Valdemartveychik Matveev20.12.2017 12:51
From Team, Permskij kraj1Эварест Сопов20.12.2017 11:19
КСО ФРЯЗИНО-ориента, district Vao1Александр Романов20.12.2017 09:44
Personal, Arhangelsk1Андрей Ходанович19.12.2017 23:38
СДЮСШОР "Экран", area Vyborgskij rajon spb8Елена Грошева19.12.2017 23:38
From Team, Himki2Сергей Черных19.12.2017 20:18
СДЮСШОР-3 НИКИТИНА, Oktjabrskij2Гузель Никитина19.12.2017 18:59
Саратовская.обл, Saratov1Татьяна Семенова19.12.2017 13:10
From Team, Kazan1Кристина Коновалова19.12.2017 10:00
From Team, Perm7Ольга Олина19.12.2017 09:22
СДЮШОР №3 Иваново, Ivanovo2Александр Шалин19.12.2017 08:18
From Team, Surgut1Адик Бектимиров19.12.2017 04:23
ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets20Ирина Майорова18.12.2017 22:16
From Team, district Sao1Евгений Баранов18.12.2017 21:30
From Team, Saransk1Татьяна Власова18.12.2017 21:28
СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk3Egor Zorin18.12.2017 19:30
From Team, Permskij kraj1Эдуард Хренников18.12.2017 13:03
From Team, Kirovskaja kirov18Николай Макаров18.12.2017 12:56
From Team, Moskovskaja oblast15Владимир Мендель17.12.2017 21:45
From Team, Permskij kraj1Эдуард Хренников17.12.2017 20:23
From Team, Permskij kraj2Эдуард Хренников17.12.2017 19:45
From Team, Permskij kraj18Татьяна Хренникова17.12.2017 19:31
From Team, Permskij kraj6Эдуард Хренников17.12.2017 19:18
Ориента-Виктория, district Sao7Olga Glagoleva17.12.2017 15:07
From Team, Petrozavodsk12Анюта Трегубова16.12.2017 21:45
МБУ "СШОР" г.Горнозаводск, Gornozavodskij rajon5Эварест Сопов16.12.2017 13:05
From Team, Moskovskaja oblast15Николай Кудряшов16.12.2017 01:26
Северный ветер, area Moskovskij rajon spb9Константин Волков12.12.2017 14:25
Битца Ватутинки, district Juzao9Alexandr Ivanov11.12.2017 10:08
Ориента-Кунцево, district Zao8Егор Митерёв07.12.2017 23:06
Искатель, district Szao8Петя Сухарев05.12.2017 14:40
From Team, Cherepovets1Elena Lamova02.12.2017 18:01
From Team, Cherepovets1Elena Lamova02.12.2017 14:24
From Team, Perm18Татьяна Хренникова27.11.2017 18:37
СДЮСШ ОР№2 ГОЛЬФСТРИМ, area Tcentralnij rajon spb7Михаил Семенов27.11.2017 09:23
From Team, Krasnojarsk11Сергей Худик19.11.2017 18:54
Молодость, Kirishskij rajon3Лариса Макшанова02.11.2017 16:22
From Team, Samara1Александр Власов01.11.2017 11:48

Other events, Orienteering, National