Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские соревнования "Герои Севастополя"

Orienteering National
Registration finished 15.06.2017 21:00 MSK

Claims count (total 87)

 ClubClaimedClaimed byTime of reg. MSK  
Старый плут, Belgorod4Дмитрий Леонов15.06.2017 20:36
СШ №3 г.Симферополь, Simferopol4Andr Pol15.06.2017 20:32
ЦДЮТК Крым, Simferopol9Andr Pol15.06.2017 20:20
Personal, Sevastopol gorod1Дмитрий Балабанов15.06.2017 20:08
школа № 57, Sevastopol gorod5Анна Коршунова15.06.2017 19:53
Нахимовское училище, Sevastopol gorod5Анна Коршунова15.06.2017 19:49
Старый плут, Belgorod1Дмитрий Леонов15.06.2017 19:44
ЦДЮТур "Луч" Ростов, Rostov na donu7Виктор Корниенко15.06.2017 19:35
ЦДЮТур-10, Rostov na donu17Виктор Корниенко15.06.2017 19:21
О-клуб "Донецк" ДНР, Cocos (Keeling) Islands22Павел Вербенко15.06.2017 19:00
Альметьевск, Almetjevskij rajon1Nazhib Mukhitov15.06.2017 18:38
Альметьевск, Almetjevskij rajon2Nazhib Mukhitov15.06.2017 18:34
Personal, Sevastopol gorod2Petr Spirin15.06.2017 18:10
Personal, Sevastopol gorod1Alexandr Konnov15.06.2017 17:14
СДЮСШОР№18 Макейчик, Voronezh1Наталья Макейчик15.06.2017 15:27
Новиковы, Ryazan3Ольга Новикова15.06.2017 15:25
СШОР "Спартак" Белгород, Belgorod1Дмитрий Леонов15.06.2017 15:10
Альметьевск, Almetjevskij rajon3Жанна Портнова15.06.2017 14:54
Personal, Moskovskaja oblast1Роман Ефимов15.06.2017 14:31
СДЮСШОР № 18 Канищева, Voronezh1Светлана Канищева15.06.2017 14:20
СДЮСШОР№18 Макейчик, Voronezh4Ирина Макейчик15.06.2017 14:05
Евпатория, Krym goroda5Анна Коршунова15.06.2017 12:59
Пионеры, Saratov3Ирина Ирина15.06.2017 09:30
Personal, Sevastopol gorod1Сергей Седов15.06.2017 08:16
СДЮСШОР № 18 Каскад, Voronezh6Мария Фесенко14.06.2017 22:50
СШОР "Спартак" Белгород, Belgorod5Дмитрий Леонов14.06.2017 22:05
ГБУ РК ДЮСШ № 3, Simferopol3Света Водолаз14.06.2017 21:16
Олимп Железноводск, Zheleznovodsk3Варвара Князева14.06.2017 21:11
СДЮСШОР №18 Крамарев, Voronezh33Сергей Крамарев14.06.2017 19:39
Великий Новгород, Velikij novgorod4Анна Коршунова14.06.2017 18:42
СДЮСШОР № 18 Канищева, Voronezh14Светлана Канищева14.06.2017 17:31
Personal, Rostov na donu1Диана Бугрова14.06.2017 16:06
г.Симферополь ДЮСШ №3, Simferopol21Александр Асмолов14.06.2017 14:50
СШ №3, Simferopol8Александр Асмолов14.06.2017 14:42
СДЮСШОР №18 Траверс, Voronezh1Дмитрий Сафонов14.06.2017 13:15
Personal, area Vasileostrovskij rajon spb1Владимир Петров14.06.2017 09:49
Старый плут, Belgorod1Ольга Волошина14.06.2017 08:59
Тверь-ксдюсшор2-Двадцатка, Tver9Анастасия Дятлова13.06.2017 23:48
Personal, Rostov na donu2Александр Скобелев13.06.2017 23:04
From Team, Sergievo posadskij rajon26Владимир Мендель13.06.2017 21:58
АРСДЮСШОР МАЙКОП, Majkop1Зинаида Ужбанокова13.06.2017 21:36
Семенов, Semenovskij rajon2Макаров Тимофей13.06.2017 21:12
Personal, Penza1Александр Романов13.06.2017 20:22
Personal, Sevastopol gorod1Олег Иособ13.06.2017 17:04
ЦДЮТур-7, Rostov na donu4Юрий Трухин13.06.2017 15:03
СатКо, Sochi2Наталья Репенко13.06.2017 14:30
Новорос Владимиров, Novorossijsk1Igor Khristinko13.06.2017 12:07
From Team, Barnaul12Надежда Манина13.06.2017 11:32
БУ ДО "ОДЮЦТиК", Omsk3Дмитрий Казанцев13.06.2017 09:50
Курск Soloveй, Kursk1Ольга Волошина12.06.2017 19:22
ДЮЦ"Роза ветров", Joshkar ola1Александр Ахмеров12.06.2017 13:21
Personal, Sevastopol gorod1Екатерина Антонова12.06.2017 11:49
Олимп Железноводск, Zheleznovodsk2Николай Колечкин10.06.2017 18:07
Север ЦТКСЭ, Sevastopol gorod3Анна Демина10.06.2017 12:49
Personal, Rostov na donu2Ричард Крапивин09.06.2017 14:32
Ориентир- Дружковка, Donetskaja oblast1Владимир Гринев09.06.2017 12:51
ЦДЮТур, Rostov na donu1Юрий Трухин08.06.2017 15:35
Personal, Chudovskij rajon1Анна Орлова08.06.2017 10:32
Personal, Dimitrovgrad1Сергей Васильев07.06.2017 15:53
АККК, Rostov na donu1Михаил Дегтярёв07.06.2017 09:21
Альметьевск, Almetjevskij rajon4Фоксоринг Радиоспорт07.06.2017 02:32
From Team, Pskov1Alexandr Trusov06.06.2017 08:21
СШОР №5, Крохалев, Cheljabinsk1Артём Антонюк05.06.2017 23:41
Personal, Velikij novgorod3Анна Орлова05.06.2017 12:22
Новорос Владимиров, Novorossijsk5Николай Владимиров05.06.2017 06:50
Personal, Irkutsk1Павел Кривошеев05.06.2017 04:36
Орёл, Orel orlovskij rajon1Ольга Волошина04.06.2017 20:58
Курск Soloveй, Kursk6Ольга Волошина04.06.2017 20:55
Фиолент -О, Simferopol1Сергей Арзамасцев04.06.2017 20:52
СК СЮ, Ufa1Анна Коршунова04.06.2017 17:21
Personal, Sterlitamak1Лилия Халикова04.06.2017 14:42
Personal, Sevastopol gorod1Людмила Давиденко04.06.2017 14:08
КСО Компас, Sevastopol gorod24Анна Коршунова04.06.2017 12:33
Фазан, Sevastopol gorod1Алексей Сидоренко04.06.2017 02:11
Ramenskoye, Ramenskij rajon2Анна Бурлинова02.06.2017 23:30
Personal, Jaroslavskaja oblast4Шура Колесник27.05.2017 07:50
Personal, Gomel oblast3Саша Кашпо27.05.2017 06:19
Personal, Republic Karelija6Саша Кашпо27.05.2017 06:11
Personal, Leningradskaja oblast7Саша Кашпо26.05.2017 10:15
ALTROS, Gelendzhik2Дмитрий Долгиер26.05.2017 09:34
Personal, Irkutsk1Павел Кривошеев25.05.2017 06:59
Personal, Tula1Алина Лихошерстова24.05.2017 20:58
Московская область, Lytkarino1Александра Андронова24.05.2017 17:36
Personal, Perm1Ксения Кривенчук23.05.2017 11:25
Ярославль, Jaroslavl1Артем Соткин11.05.2017 21:11
МБУДО"ДЮСШ№6", Barnaul17Наталья Былина11.05.2017 20:35
From Team, Barnaul1Алексей Березников27.04.2017 08:50

Other events, Orienteering, National