Orgeo – Online entry and results system

27 сентября 2019 – 02 октября 2019   Пензенский, ДОЛ Юность

Первенство России (в ЕКП № 34382) по СРП

Первенство России (в ЕКП № 34382) и Всероссийские соревнования (в ЕКП № 34397) по радиоспорту

ARDF, radiosport. National.

Registration finished 18.09.2019 23:59 MSK

Regulation

List of Participants

List of registered Online participants (total 151)

Export as file:

Fast navigation

Ж12 - Девочки до 13 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Ахтарова Мадина 86_Hanty mansijskij aoIIю200720971761234
2Белова Алина 63_Samarskaja oblastIII200716022781234
3Варис Ксения 86_Hanty mansijskij aoIIю200720280761234
4Дмитриева Ксения 66_Sverdlovskaja oblast200820920571234
5Калачева Мария 33_Vladimirskaja oblastIII200772114861234
6Коблова Виктория 33_Vladimirskaja oblast200772120541234
7Коломнина Алёна 77_MoskvaIII200820706001234
8Кузнецова Виктория 76_Jaroslavskaja oblastIIIю20071234
9Мосенкова Валерия 74_Cheljabinskaja oblastIII20081234
10Мотыгуллина Чулпан 16_Republic TatarstanIIIю20071234
11Назарова Алиса 63_Samarskaja oblastIIIю200820022651234
12Оськина Ольга 58_Penzenskaja oblastIIIю200969906391234
13Питикова Мария 58_Penzenskaja oblastIIIю200746482151234
14Проскурина Маргарита 63_Samarskaja oblastIIIю200946557731234
15Прохорва Дарья 33_Vladimirskaja oblastIII200972120521234
16Савенко Алиса 58_Penzenskaja oblastIIIю200946482111234
17Слепова Вероника 58_Penzenskaja oblastIIIю20081234
18Смирницкая Карина 76_Jaroslavskaja oblastIII20071234
19Смирнова Ирина 58_Penzenskaja oblastIIIю20081234
20Фармаковская Мария 77_MoskvaIII200713950111234
21Шалдышева Дарья 77_MoskvaIII200816024581234
22Шевель Дарья 38_Irkutskaja oblastIIю20071234
23Шелковская Светлана 58_Penzenskaja oblast200869907491234
Ж14 - Девушки до 15 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Аззопарди Илэйна-Кейт 33_Vladimirskaja oblastIII20062002006123
2Арсланова Элина 86_Hanty mansijskij aoI200520280651234
3Бобылева Анастасия 74_Cheljabinskaja oblastII20061234
4Дорошенко Елена 38_Irkutskaja oblastIIю20051234
5Емелина Анна 58_Penzenskaja oblastIII200620555561234
6Койкова Анастасия 33_Vladimirskaja oblastII20052135000123
7Курелюк Варвара 63_Samarskaja oblastIII200616022971234
8Махмутова Аделина 86_Hanty mansijskij aoIII200620280981234
9Михайлова Елизавета 38_Irkutskaja oblastIIю20051234
10Панюшкина Анна 62_Ryazanskaja oblastIII200514242241234
11Раевская Виктория 63_Samarskaja oblastI200514084061234
12Савенкова Вероника 58_Penzenskaja oblastIIIю20061234
13Северьянова Полина 33_Vladimirskaja oblastIIю200672114921234
14Шестовских Арина 66_Sverdlovskaja oblastIII200514179141234
15Шмалько Маргарита 33_Vladimirskaja oblastIII200672114811234
Ж16 - Девушки до 17 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Аксяева Елизавета 86_Hanty mansijskij aoIIю200720280841234
2Гаврилова Карина 38_Irkutskaja oblastIIю20041234
3Дубкова Арина 33_Vladimirskaja oblastII200372114821234
4Ионова Александра 33_Vladimirskaja oblastКМС20032002003123
5Мельникова Светлана 33_Vladimirskaja oblastКМС20039129999123
6Михайлова Яна 33_Vladimirskaja oblastКМС20032069378123
7Собянина Екатерина 86_Hanty mansijskij aoI200420971621234
8Столбова Мария 63_Samarskaja oblastII200414084011234
9Столярова Мария 62_Ryazanskaja oblastII200420400921234
Ж19 - Юниорки до 20 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Голикова Валерия 82_Republic KrymII20001234
2Соловьева Мария 33_Vladimirskaja oblastКМС200272120531234
Ж21 - Женщины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Андрюнина Алла 62_Ryazanskaja oblastМС196521217501234
2Борисова Светлана 58_Penzenskaja oblastМС19773036281234
3Годунова Светлана 33_Vladimirskaja oblastМСМК19761144411123
4Казюлина Ольга 62_Ryazanskaja oblastI19711422970123
5Калёнова Светлана 58_Penzenskaja oblastМСМК197018412851234
6Никоненко Юлия 86_Hanty mansijskij aoКМС197520867161234
7Ромашкевич Екатерина 82_Republic KrymМСМК19711234
М12 - Мальчики до 13 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Аскеров Глеб 58_Penzenskaja oblastIIIю200946482251234
2Бабушкин Илья 63_Samarskaja oblastIIIю200820022491234
3Васильев Максим 76_Jaroslavskaja oblastIIю20081234
4Ведмецкий Тимур 82_Republic Krym20071234
5Габрахманов Исмагил 16_Republic Tatarstan20081234
6Галкин Егор 58_Penzenskaja oblast200746482121234
7Годунов Борис 33_Vladimirskaja oblastIII20077799977123
8Гореликов Матвей 86_Hanty mansijskij aoIIю200946329271234
9Гречкосий Дмитрий 58_Penzenskaja oblastIIIю200946482181234
10Дарюшин Даниил 58_Penzenskaja oblastIII200769908621234
11Дроздов Петр 86_Hanty mansijskij ao200720867221234
12Дымов Дмитрий 86_Hanty mansijskij aoIIю200820971641234
13Дятлов Артем 58_Penzenskaja oblast200720555991234
14Евсюткин Егор 58_Penzenskaja oblast200820555641234
15Еременко Максим 63_Samarskaja oblastIIIю200746558051234
16Завикторин Матвей 58_Penzenskaja oblastIIIю20082384881234
17Киселев Максим 62_Ryazanskaja oblast200714512791234
18Князьков Никита 58_Penzenskaja oblast200869908751234
19Котломин Степан 58_Penzenskaja oblastIIIю200846482171234
20Краснов Павел 58_Penzenskaja oblastб/р200820406111234
21Логинов Максим 58_Penzenskaja oblastIIIю200946482131234
22Лушников Михаил 33_Vladimirskaja oblastIIю200872114951234
23Мартынов Степан 74_Cheljabinskaja oblastIIю20071234
24Медведев Александр 74_Cheljabinskaja oblastIIIю20091234
25Москалев Артем 38_Irkutskaja oblastIIю20071234
26Муравицкий Михаил 63_Samarskaja oblastII200716023121234
27Посвалюк Марк 82_Republic KrymIIю20081234
28Потоскуев Михаил 66_Sverdlovskaja oblastIII200720920631234
29Топоров Иван 77_MoskvaIII200720407761234
30Черкунов Александр 66_Sverdlovskaja oblast200820920601234
31Шигапов Тимур 58_Penzenskaja oblastIIIю200869907361234
32Щипунов Вячеслав 74_Cheljabinskaja oblastIIю20071234
М14 - Юноши до 15 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Александров Александр 77_MoskvaIIю200514083811234
2Березин Павел 38_Irkutskaja oblastIIю20061234
3Воротников Андрей 82_Republic KrymI20051234
4Деев Семен 76_Jaroslavskaja oblastIIIю20051234
5Дульянинов Александр 38_Irkutskaja oblastIIю20051234
6Коломнин Леонид 77_MoskvaII200520407781234
7Костенков Андрей 58_Penzenskaja oblastIII200617707711234
8Литвяков Никита 77_MoskvaIII200521225531234
9Ляхов Михаил 74_Cheljabinskaja oblastIIю20061234
10Миронов Александр 62_Ryazanskaja oblastIII200614518361234
11Мохнатов Игорь 63_Samarskaja oblastIII200516022851234
12Никитин Фёдор 63_Samarskaja oblastII200516022841234
13Носенко Евгений 63_Samarskaja oblastIIю200646557721234
14Оказин Михаил 62_Ryazanskaja oblastIII200614284571234
15Полькин Алексей 58_Penzenskaja oblastII200520556851234
16Пономарев Кирилл 58_Penzenskaja oblastIII200620555554
17Просвирнин Михаил 74_Cheljabinskaja oblast20051234
18Редкозубов Иван 63_Samarskaja oblastIII200646557261234
19Савельев Егор 63_Samarskaja oblastI200646557681234
20Сорогин Петр 76_Jaroslavskaja oblastIIю20061234
21Черняев Дмитрий 66_Sverdlovskaja oblastIII200620920721234
22Шамов Антон 66_Sverdlovskaja oblastIII200620920651234
23Шаранин Алексей 63_Samarskaja oblastII200614084101234
24Шелковский Максим 58_Penzenskaja oblastII200520557181234
25Якобишвили Яков 16_Republic TatarstanIIIю20041234
М16 - Юноши до 17 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Власенков Владимир 86_Hanty mansijskij aoКМС200420280851234
2Григорьев Андрей 33_Vladimirskaja oblastКМС200472114841234
3Гуторов Владислав 63_Samarskaja oblastКМС200314084081234
4Давлетшин Дмитрий 86_Hanty mansijskij aoIII200420280691234
5Зотов Иван 66_Sverdlovskaja oblastКМС200420920731234
6Иванов Александр 33_Vladimirskaja oblastКМС200372120571234
7Коротков Павел 63_Samarskaja oblastI200410802041234
8Костюкевич Илья 38_Irkutskaja oblast20031234
9Куприянов Данил 38_Irkutskaja oblast20041234
10Лобков Семен 33_Vladimirskaja oblastКМС200363021351234
11Медведевских Иван 66_Sverdlovskaja oblastIII200511806051234
12Мильто Степан 76_Jaroslavskaja oblast20041234
13Митрохин Костя 62_Ryazanskaja oblastIII20041234
14Михайленко Илья 82_Republic KrymII20041234
15Михалов Владислав 62_Ryazanskaja oblastI200414240011234
16Музалевский Андрей 33_Vladimirskaja oblast200472114871234
17Прохоров Александр 33_Vladimirskaja oblastКМС200372120511234
18Савельев Александр 62_Ryazanskaja oblast20041234
19Темнов Даниил 76_Jaroslavskaja oblastII200314050981234
20Ференс Михаил 63_Samarskaja oblastI200414084071234
21Филиппов Федор 62_Ryazanskaja oblastII200414229461234
22Шафигуллин Эмиль 86_Hanty mansijskij ao200420971831234
23Щербаков Захар 33_Vladimirskaja oblastI20042002032123
М19 - Юниоры до 20 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Гончарук Александр 82_Republic KrymII20021234
2Тюрин Данил 62_Ryazanskaja oblastI200372104331234
3Чернояров Сергей 62_Ryazanskaja oblastКМС200320554501234
М21 - Мужчины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Воротников Кирилл 82_Republic KrymМС19961234
2Горбушин Алексей 63_Samarskaja oblastII19811234
3Забков Руслан 58_Penzenskaja oblastКМС200314083441234
4Коломиец Владимир 78_Sankt peterburgI19981234
5Краснов Николай 78_Sankt peterburgКМС19951234
6Малянов Сергей 58_Penzenskaja oblastКМС198211234
7Массеров Сергей 78_Sankt peterburgКМС19971234
8Мельников Дмитрий 58_Penzenskaja oblastМС200272108221234
9Мухитов Нажиб 16_Republic TatarstanМС195016330441234
10Орлов Богдан 78_Sankt peterburgМС19981234
11Солодухин Валерий 63_Samarskaja oblast, personalII198877777171234
12Сушилин Сергей 63_Samarskaja oblastМС199019908081234