Orgeo – Online entry and results system

"Зеленый стадион" 5 этап

Orienteering. Regional.

Registration finished 22.05.2019 03:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 176)

Export as file:

Fast navigation

Ж OPEN - 1989 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Жестова Валентина Лидер1980
2Ивакина Наталья Habarovsk, personalI19818000473
3Нуреева Наталья Habarovsk, personalII19781406838
4Паевщик Татьяна Habarovsk, personalКМС19831415136
5Ткачук Татьяна Habarovsk, personalб/р1956
6Черновалова Анна Лидерб/р19772024764
7Шахватова Татьяна СШ Лидер ГоркаII19752091634
Ж-10 - 2009 и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Агапова Виктория КедрIIIю2009
2Клыкова Полина СШ Лидер Горкаб/р2010
3Кондрат Аксинья А ХКСШОР (Спринт)IIю20090
4Кулыгина Анастасия ЛидерIIIю2009
5Луценко Аделина ХКСШОР (Спринт)IIIю20084642002
6Остапенко Дарья ХКСШОР (Спринт)IIю20104656803
7Семенова Антонина ХКСШОР (Спринт)20094642002
8Ступникова Маргарита ЛидерIIIю2009
9Трегубец Мирослава ХКСШОР (Спринт)20094642010
10Царионова Алиса Лидер "Центр"б/р2011
11Черновалова Мария ЛидерIIIю2011
12Ябарова Мария ХКСШОР (Спринт)20091990809
Ж-12 - 2007-2008
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Архипова Евгения ХКСШОР ИльинкаIIIю20072011596
2Ашмурова Софья Лидер "Центр"2007
3Бирюкова Софья Лидер "Центр"2008
4Букатина Дарья ХКСШОР (Спринт)20084642004
5Губина Алиса СШ "Лидер" Сайгаки20074640962
6Зуева Марияма Хабаровский район, Спринт20074642001
7Игнатова Анастасия Хабаровский район, Спринт20071990827
8Клыкова Софья СШ Лидер ГоркаIIю20086302685
9Кондрук Анна Лидер "Центр"2008
10Кудряшова Элеонора ЦТКиС "Норд"IIIю20082118040
11Мовчан Кристина СШ Лидер ГоркаIIю20086302689
12Моштылева Виолетта ХКСШОР (Спринт)20084642003
13Полозова Вероника Лидер "Центр"2007
14Савва Алёна Лидер "Центр"2008
15Соколенко Екатерина Хабаровский район, Спринтб/р2007
16Соколова Ирина Хабаровский район, СпринтIIIю20071990829
17Тихомирова Екатекрина СШ Лидер Горка20076302686
18Тычкина Виктория Лидер2007
19Чичик Слава ХКСШОР (Спринт)III20081393788
Ж-14 - 2005-2006
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Арацкая Алекандра ПерсефонаIIIю20062021928
2Власенко Дарья ЛидерIIIю2006
3Власова Варвара СШ "Лидер" Сайгаки20064645368
4Давыдова Алина СШ "Лидер" Сайгаки20064640960
5Кукушкина Дарья Персефонаб/р20061602517
6Лопатина Анастасия ЦТКиС "Норд"IIю20051391042
7Осадчева Анастасия ХКСШОР (Спринт)I20041410753
8Отставных Валерия СШ "Лидер" Сайгаки20062126562
9Промыслова Инесса ХКСШОР (Спринт)II20052011658
10Пушкарская Арина СШ "Лидер" Сайгаки20062126565
11Радецкая Мария Лидер20062024751
12Удовиченко Анастасия СШ "Лидер" Сайгакиб/р20062126583
13Чичик Ксения ХКСШОР (Спринт)I20051633955
14Шмулович Лада ЦТКиС "Темп"II2006
15Штефан Ксения СШОР ЦСКАIII20062024794
Ж-16 - 2003-2004
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Буранова Екатерина СШ Лидер ГоркаI20031406845
2Искра Дарья КедрI2003
3Крутова Виктория ХКСШОР (Спринт)КМС20038657090
4Олейник Настя Лидер "Центр"2004
5Панченко Алина Хабаровский район, СпринтII20032011654
6Плетинская Елена ПерсефонаI20032024651
7Тертюхова Александра ЦТКиС "Норд"II20042040764
8Убейволк Виктория КедрII2003
Ж-18 - 2001-2002
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бугаенко Анастасия ХКСШОР (Спринт)КМС20011633976
2Меньшикова Дарья СШОР ЦСКАI20022126567
3Осадчева Екатерина СШ Лидер ГоркаI20021005541
4Петрушенко Оксана Хабаровский район, СпринтКМС20012011650
5Шашкина Екатерина ХКСШОР (Спринт)КМС20022011604
6Шевелева Екатерина Хабаровский район, СпринтМС19929987899
Ж-21 - 2000 и страше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Глебова Владислава Хабаровский район, СпринтI19980
2Кириченко Кристина ХКСШОР (Спринт)МС1999887982
3Кравченко Анастасия г.Хабаровск19868240286
4Кузнецова Надежда ДинамоI1988
5Некрасова Екатерина СШ Лидер ГоркаКМС20002024783
6Трегубец Александра ХКСШОР (Спринт)МС19998648918
7Чичик Наталья Хабаровский район, СпринтКМС19817209747
М OPEN - 1989 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Гузовских Николай Habarovsk, personalIII19872024662
2Труфанов Александр Лидер "Центр"б/р19602024777
М-10 - 2009 и младше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алексеенко Клим ХКСШОР (Спринт)IIю20101990880
2Ахмедов Иннокентий ЛидерIIIю2010
3Белов Илья СШ Лидер ГоркаIIю2010
4Бирюков Ерофей Habarovsk, personalб/р20158201009
5Варава Никита СШ Лидер Горка20096302682
6Денисов Максим СШ Лидер Горкаб/р2010
7Замбржицкий Савелий ЛидерIIIю2009
8Иванцов Никита МБОУ СОШ с. Ильинкаб/р2009
9Константинов Михаил КедрIIIю2009
10Лимарев Илья ХКСШОР (Спринт)20092147491
11Матирный Егор ЦТКиС "Норд"IIIю20091391043
12Портнягин Роман МБОУ СОШ с. Ильинкаб/р2009
13Степанов Никита МБОУ СОШ с. Ильинкаб/р2009
14Ткачук Иван Лидер "Центр"б/р20111633956
15Фаст Владислав Лидер "Центр"б/р2010
16Челноков Тимофей ЦТКиС "Норд"б/р20061391049
17Черепанов Яромир Habarovsk, personalIIIю20111413750
18Шатов Мирослав ЛидерIIIю2011
19Ширяев Григорий СШ Лидер ГоркаIIIю20104503081
М-12 - 2007-2008
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ахатов Егор ЦТКиС "Норд"20072021955
2Байнов Владислав ЦТКиС "Норд"20072118050
3Варламов Вячеслав ЦТКиС "Норд"IIю20072040770
4Гапонов Михаил СШ "Лидер" СайгакиIIю20084640963
5Дмитриев Максим Хабаровский район, Спринт20074642008
6Ермак Никита СШ "Лидер" СайгакиIIIю20072024757
7Жилкин Роман СШ Лидер Горка20081005525
8Ильченко Тимофей Персефонаб/р20071390973
9Карабутов Иван СШ Лидер Горка20081005746
10Клыковский Сергей Лидер "Центр"2007
11Короткий Алексей ХКСШОР Ильинка2007887985
12Кузнецов Дмитрий ЛидерIIю20082024763
13Магомедов Тимур ХКСШОР Ильинка20072011655
14Радецкий Ярослав ЛидерIIIю2008
15Руднев Дмитрий СШ Лидер Горка20086302679
16Рябчук Михаил Хабаровский район, Спринт20074642005
17Сандецкий Павел СШ Лидер Горка20086302670
18Санников Алексей Хабаровский район, Спринт20071990853
19Санников Денис Хабаровский район, Спринт20071990825
20Серов Кирилл Хабаровский район, Спринт20074642007
21Тарасов Дмитрий ХКСШОР ИльинкаIIIю2008887997
22Теребов Арсений Персефонаб/р20081390972
23Уклонский Николай ЛидерIIIю2007
24Цюпа Александр СШ "Лидер" СайгакиIIIю20074640961
25Шенцов Артем СШ "Лидер" СайгакиIIIю20072126563
М-14 - 2005-2006
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Абакумов Тихон ЦТКиС "Норд"IIю20052118047
2Бобко Илья Хабаровский район, Спринт20062011801
3Гольченко Матвей Лидер2006
4Гусев Артем СШ "Лидер" Сайгаки20062126568
5Жуков Александр СШ "Лидер" Сайгакиб/р20052024759
6Константинов Семён КедрI2005
7Малков Роман ЦТКиС "Норд"III20061406840
8Мамута Владимир Хабаровский район, Спринт20064642006
9Павлов Максим ПерсефонаIIю20052021923
10Парыгин Александр Персефона20052021949
11Петров Михаил СШ "Лидер" СайгакиIII20062126561
12Пинчуков Кирилл ЛидерII20062024761
13Попов Игорь Лидер2005
14Руденко Роман ЦТКиС "Норд"III20062021940
15Семенов Демьян Хабаровский район, Спринт20061990881
16Тертюхов Роман ЦТКиС "Норд"III20062118045
17Третьяков Егор Лидер "Центр"2006
18Успешный Александр Персефона20052018271
19Черновалов Михаил СШОР ЦСКА20062024795
20Швец Артем ЦТКиС "Норд"IIю20052021905
М-16 - 2003-2004
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бабушкин Владислав ХКСШОР (Спринт)I2004887993
2Батура Евгений ХКСШОР (Спринт)II20042011641
3Варламов Евгений ЦТКиС "Норд"I20032040768
4Визнович Владислав ХКСШОР (Спринт)I20049022020
5Григорьев Даниил ПерсефонаIII20032018263
6Кириченко Данил Хабаровский район, СпринтII20042011653
7Москаленко Семён Персефонаб/р20031005728
8Новожилов Глеб ХКСШОР (Спринт)I20042011656
9Осмак Артем ХКСШОР (Спринт)I2004887998
10Панченко Сергей ПерсефонаIIю20042021968
11Плешков Андрей ЦТКиС "Норд"I20032040762
12Семенов Дмитрий ХКСШОР (Спринт)КМС20038654771
13Сидунов Кирилл ХКСШОР (Спринт)I20042011652
14Старов Николай Лидер "Центр"I2004
15Титов Александр Персефона20042021938
16Трегубец Дмитрий ХКСШОР (Спринт)I20032011607
17Тумайкин Всеволод ПерсефонаIII20031391045
М-18 - 2001-2002
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Белоусов Егор СШОР ЦСКАКМС20022024769
2Гамага Владимир ХКСШОР (Спринт)I2002887974
3Жестов Дмитрий СШОР ЦСКАI20022024762
4Канин Сергей ХКСШОР ИльинкаКМС2002887975
5Рябчук Денис ХКСШОР (Спринт)КМС2002887980
6Семенов Максим ХКСШОР ИльинкаКМС2002887972
7Школенко Владислав СШ Лидер ГоркаКМС20011406847
8Якунин Всеволод Лидер "Центр"II2002
М-21 - 2000 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Аверкин Павел ХКСШОР (Спринт)КМС20008648925
2Выропаев Сергей Хабаровский район, СпринтКМС19962011650
3Гоман Андрей ДВЮИ МВД Россииб/р1983
4Гоманюк Дмитрий Хабаровский район, СпринтМС1994887999
5Данилюк Никита СпринтКМС20002011643
6Дубинин Александр Динамо, Хабаровск19871005702
7Ешенко Сергей ДВЮИ МВД РоссииI1998
8Мазур Илья ДВЮИ МВД Россииб/р1997
9Митяков Сергей ХКСШОР (Спринт)МС20008648922
10Рева Григорий ДВЮИ МВД Россииб/р2000
11Хромов Дмитрий Хабаровский район, СпринтМС19962024775