Orgeo – Online entry and results system

Финал IX зимней Всероссийской Спартакиады учащихся России

Orienteering. National.

Registration finished 26.02.2019 23:55 MSK

List of Participants

Event Creator

Олег Казанин
89648506311 Олег Казанин

List of registered Online participants (total 116)

Export as file:

Fast navigation

ДЕВУШКИ - Девушки 2002-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Антипова Елена 52_Nizhegorodskaja oblastI20031403803123
2Бараева Елизавета 59_Permskij krajКМС20048654780123
3Барышникова Светлана 74_Cheljabinskaja oblastI20048654809123
4Белякова Анастасия 68_Tambovskaja oblastКМС20041394954123
5Бирюлёва Владислава 50_Moskovskaja oblastКМС20021406801123
6Большакова Екатерина 35_Vologodskaja oblastI20038654872123
7Большакова Ольга 35_Vologodskaja oblastII20022011530123
8Бояршинова Нина 74_Cheljabinskaja oblastКМС20028654614123
9Бузмакова Елена 45_Kurganskaja oblastКМС20038667339123
10Буракова Софья 45_Kurganskaja oblastКМС20038654795123
11Вахитова Анна 78_Sankt peterburgI20041005475123
12Воробьева Мария 27_Habarovskij krajКМС20028654834123
13Гаврилова Дарья 2_Republic BashkortostanI20041422959123
14Гуренкова Александра 77_MoskvaКМС20021633699123
15Евстафьева Ольга 59_Permskij krajКМС20038666488123
16Евтюхова Екатерина 66_Sverdlovskaja oblastКМС20038641045123
17Еремина Анастасия 52_Nizhegorodskaja oblastI20048666471123
18Жукова Екатерина 66_Sverdlovskaja oblastI20028655800123
19Журавлева Оксана 78_Sankt peterburgКМС20028657232123
20Запорожская Лилия 78_Sankt peterburgКМС20021406782123
21Иванова Арина 2_Republic BashkortostanI20041422935123
22Иванцова Ника 86_Hanty mansijskij aoI2003123
23Игнатова Алина 11_Republic KomiКМС20031423947123
24Камышанцева Полина 68_Tambovskaja oblastI20021393535123
25Карась Екатерина 27_Habarovskij krajI20048657046123
26Колотыгина Алена 35_Vologodskaja oblastI20039202000123
27Кошкина Софья 72_Tjumenskaja oblastКМС20022007225123
28Крутова Виктория 27_Habarovskij krajКМС20038657090123
29Кузнецова Алина 11_Republic KomiКМС20031423948123
30Ландграф Екатерина 78_Sankt peterburgКМС20021301652123
31Медкова Владислава 58_Penzenskaja oblastI20042055877123
32Медянцева Дарья 86_Hanty mansijskij aoI2004123
33Мусатова Диана 10_Republic KarelijaКМС20031301384123
34Мякинен Юлия 10_Republic KarelijaII2004123
35Патракова Любовь 74_Cheljabinskaja oblastКМС20022028060123
36Пашкина Ольга 68_Tambovskaja oblastI20021123
37Пестова Екатерина 68_Tambovskaja oblastII20041123
38Плотникова Елизавета 52_Nizhegorodskaja oblastI20047002126123
39Покровская Агния 77_MoskvaI20048638596123
40Поливцева Полина 27_Habarovskij krajКМС20028654833123
41Пономаренко Ксения 50_Moskovskaja oblastКМС20038655990123
42Рахманкулова Ирина 74_Cheljabinskaja oblastI2004123
43Ридаль Екатерина 10_Republic KarelijaI2002123
44Рыжова Анастасия 50_Moskovskaja oblastКМС20031404794123
45Саранина Валерия 59_Permskij krajКМС20048657009123
46Семенова Олеся 77_MoskvaI2004890609123
47Соколова Екатерина 10_Republic KarelijaКМС20031428477123
48Сухова Валерия 2_Republic BashkortostanI20041160785123
49Токарева Александра 66_Sverdlovskaja oblastI20031201509123
50Тремпольцева Анна 77_MoskvaI20032040399123
51Трифонова Кристина 66_Sverdlovskaja oblastI20038644307123
52Трубехина Елизавета 45_Kurganskaja oblastI20038664379123
53Устьянцева Ксения 45_Kurganskaja oblastI20048657025123
54Хренникова Юлия 59_Permskij krajКМС20048300604123
55Чернова Ирина 35_Vologodskaja oblastI20049201998123
56Черных Зоя 50_Moskovskaja oblastКМС20028638312123
57Штернова Марина 52_Nizhegorodskaja oblastКМС20031409823123
58Ямилова Элина 2_Republic BashkortostanI20041409839123
ЮНОШИ - Юноши 2002-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearSIDays
1Алексеев Василий 78_Sankt peterburgКМС20038638441123
2Андреев Семен 10_Republic KarelijaI2003123
3Аристов Владимир 68_Tambovskaja oblastI20031123
4Астахов Иса 52_Nizhegorodskaja oblastI20032008489123
5Ахметзянов Артур 2_Republic BashkortostanI20031409827123
6Бабаев Кирилл 78_Sankt peterburgКМС20028638438123
7Батищев Константин 68_Tambovskaja oblastI20031123
8Белозеров Юрий 52_Nizhegorodskaja oblastКМС20038169551123
9Беляков Михаил 68_Tambovskaja oblastКМС20021302568123
10Бессонов Михаил 66_Sverdlovskaja oblastКМС20028666422123
11Борода Дмитрий 55_Omskaja oblast, personalКМС20032093726123
12Бузмаков Евгений 45_Kurganskaja oblastКМС20038654789123
13Васильев Станислав 45_Kurganskaja oblastI20028655819123
14Вахитов Иван 78_Sankt peterburgКМС20021420991123
15Верхоланцев Вадим 59_Permskij krajI20048666516123
16Визнович Владислав 27_Habarovskij krajI20048657055123
17Гафаров Айдар 2_Republic BashkortostanI20041404801123
18Губанов Артем 66_Sverdlovskaja oblastI20041633107123
19Гуревич Илья 74_Cheljabinskaja oblastI20041123211123
20Давыдов Даниил 74_Cheljabinskaja oblastКМС20038648881123
21Демидов Кирилл 52_Nizhegorodskaja oblastI20038665997123
22Дидик Михаил 35_Vologodskaja oblastI20041404973123
23Дубов Дмитрий 50_Moskovskaja oblastКМС20031406810123
24Ершов Максим 35_Vologodskaja oblastКМС20028092002123
25Иванов Александр 50_Moskovskaja oblastI20031406806123
26Канин Сергей 27_Habarovskij krajКМС20028657065123
27Климов Николай 72_Tjumenskaja oblastI20022007298123
28Козадаев Андрей 27_Habarovskij krajКМС20038664373123
29Колпаков Иван 74_Cheljabinskaja oblastI2003206731123
30Комбаров Дмитрий 68_Tambovskaja oblastIII20031123
31Кононов Александр 35_Vologodskaja oblastI20041633812123
32Коровкин Григорий 10_Republic KarelijaI2002123
33Костин Иван 59_Permskij krajКМС20028648929123
34Кручинин Михаил 72_Tjumenskaja oblastКМС20021633708123
35Кунин Иван 77_MoskvaКМС20021633770123
36Купцов Павел 50_Moskovskaja oblastКМС20029201985123
37Макаров Михаил 59_Permskij krajКМС20028644319123
38Малицкий Евгений 11_Republic KomiII20031426084123
39Михеев Павел 45_Kurganskaja oblastКМС20028666469123
40Нестерук Дмитрий 78_Sankt peterburgКМС20021395018123
41Никитин Вадим 2_Republic BashkortostanКМС20031633095123
42Паливода Илья 66_Sverdlovskaja oblastI20028654796123
43Петров Виктор 10_Republic KarelijaКМС20021301337123
44Потапов Денис 10_Republic KarelijaI20031301316123
45Прокопьев Алексей 45_Kurganskaja oblastКМС20038667321123
46Пушкин Денис 35_Vologodskaja oblastI20048654878123
47Раковица Дмитрий 77_MoskvaКМС20031633659123
48Сибиряков Кирилл 52_Nizhegorodskaja oblastКМС20032008498123
49Соколов Дмитрий 43_Kirovskaja oblastКМС20028652981123
50Сопов Егор 59_Permskij krajКМС20038643042123
51Сорокин Даниил 74_Cheljabinskaja oblastКМС20028654804123
52Толочкин Даниил 27_Habarovskij krajI20038654830123
53Топорков Артём 66_Sverdlovskaja oblastI20038654821123
54Черный Михаил 77_MoskvaКМС19601633984123
55Черных Михаил 77_MoskvaКМС20028643721123
56Шведов Ярослав 77_MoskvaI2004779999123
57Юцкевич Иван 50_Moskovskaja oblastКМС20031406803123
58Ямалеев Альберт 2_Republic BashkortostanI20021409808123

Other events, Orienteering, National