Orgeo – Online entry and results system

Первенство РОССИИ по СРП (в ЕКП № 8675)

Всероссийские спортивные соревнования (в ЕКП №13087)

ARDF, radiosport. National.

Registration finished 28.09.2018 23:55 MSK

Regulation

List of Participants

Event Creator

Ardf.ru Team

List of registered Online participants (total 73)

Export as file:   

Fast navigation

M12 - Мальчики до 13 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Баринов Алексей 82_Republic KrymIIю20071234Confirmed
2Ведмецкий Тимур 82_Republic KrymIIю20071234Confirmed
3Дарюшин Даниил 58_Penzenskaja oblastIIю200769908621234Confirmed
4Дроздов Петр 86_Hanty mansijskij ao200720867221234Confirmed
5Евсюткин Егор 58_Penzenskaja oblastIIю200820555991234Confirmed
6Клименко Виктор 61_Rostovskaja oblast, personalIIю200612Confirmed
7Костенков Андрей 58_Penzenskaja oblastIII200617707711234Confirmed
8Левцов Егор 82_Republic KrymIIю20081234Confirmed
9Миронов Александр 62_Ryazanskaja oblastIIю200614518361234Confirmed
10Оказин Михаил 62_Ryazanskaja oblastIIю200614284571234Confirmed
11Пономарев Кирилл 58_Penzenskaja oblastIII200620555551234Confirmed
12Посвалюк Марк 82_Republic KrymIIю20081234Confirmed
13Потоскуев Михаил 66_Sverdlovskaja oblastIII200720920631234Confirmed
14Редкозубов Иван 63_Samarskaja oblastIII20061234Confirmed
15Савельев Егор 63_Samarskaja oblastII20061234Confirmed
16Смирнов Андрей 92_Sevastopol20071234Confirmed
17Трофимов Алексей 92_SevastopolIII20071234Confirmed
18Черняев Дмитрий 66_Sverdlovskaja oblast200620920721234Confirmed
19Шамов Антон 66_Sverdlovskaja oblastIII200620920651234Confirmed
M14 - Юноши до 15 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бухаров Егор 62_Ryazanskaja oblast200463035351234Confirmed
2Власенков Владимир 86_Hanty mansijskij aoIII200420280851234Confirmed
3Воротников Андрей 82_Republic Krym20051234Confirmed
4Голыбин Денис 26_Stavropolskij krajI20052002078123Confirmed
5Давлетшин Дмитрий 86_Hanty mansijskij aoIII200420280671234Confirmed
6Калиниченко Алексей 92_Sevastopol20051234Confirmed
7Мамонов Дмитрий 92_SevastopolIII20041234Confirmed
8Мильто Степан 76_Jaroslavskaja oblastIIю20041234Confirmed
9Митрохин Костя 62_Ryazanskaja oblast200463035141234Confirmed
10Михайленко Илья 82_Republic Krym20041234Confirmed
11Михалов Владислав 62_Ryazanskaja oblastII200414240011234Confirmed
12Полькин Алексей 58_Penzenskaja oblast200520556851234Confirmed
13Савельев Александр 62_Ryazanskaja oblast200463035171234Confirmed
14Сорокин Даниил 62_Ryazanskaja oblast200463035441234Confirmed
15Томилин Вячеслав 26_Stavropolskij krajII2004123Confirmed
16Филиппов Федор 62_Ryazanskaja oblast200414229461234Confirmed
17Хохлов Тихон 26_Stavropolskij krajI2004123Confirmed
18Шелковский Максим 58_Penzenskaja oblast200520557181234Confirmed
19Яковенко Данил 92_SevastopolIII20051234Confirmed
M16 - Юноши до 17 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Васенин Илья 76_Jaroslavskaja oblastIII20021234Confirmed
2Зеленский Андрей 26_Stavropolskij krajI20032002474123Confirmed
3Киреев Александр 92_SevastopolIII20041234Confirmed
4Мищенко Алексей 92_SevastopolI20041234Confirmed
5Темнов Даниил 76_Jaroslavskaja oblastII20031234Confirmed
6Тюрин Данил 62_Ryazanskaja oblastI200372104331234Confirmed
M19 - Юниоры до 20 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Коваль Даниил 92_SevastopolКМС19991234Confirmed
2Самарский Тимур 92_SevastopolI20021234Confirmed
M21 - Мужчины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бодров Алексей 66_Sverdlovskaja oblastМС196120920601234Confirmed
2Воротников Кирилл 82_Republic KrymМС19961234Confirmed
3Лебедев Павел 82_Republic KrymКМС19971234Confirmed
4Фирсов Роман 82_Republic KrymКМС19981234Confirmed
Ж12 - Девочки до 13 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Емелина Анна 58_Penzenskaja oblastIII200620555561234Confirmed
2Карпо Вера 92_SevastopolIII20071234Confirmed
3Махмутова Аделина 86_Hanty mansijskij aoIII200620280571234Confirmed
4Миротворец Владислава 26_Stavropolskij kraj2006123Confirmed
5Пигалева Маргарита 92_SevastopolIII20071234Confirmed
6Смирницкая Карина 76_Jaroslavskaja oblast20071234Confirmed
7Шелковская Светлана 58_Penzenskaja oblastIIю200869907491234Confirmed
Ж14 - Девушки до 15 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Арсланова Элина 86_Hanty mansijskij aoIII200520280651234Confirmed
2Капиносова Екатерина 66_Sverdlovskaja oblastIII200414178711234Confirmed
3Коваль София 92_SevastopolIII20061234Confirmed
4Панюшкина Анна 62_Ryazanskaja oblastIII200514242241234Confirmed
5Собянина Екатерина 86_Hanty mansijskij aoII200420280951234Confirmed
6Столярова Мария 62_Ryazanskaja oblast200420400921234Confirmed
Ж16 - Девушки до 17 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Двоеглазова Кристина 61_Rostovskaja oblast, personalIII200212Confirmed
2Некрасова Ирина 26_Stavropolskij krajКМС20032002091123Confirmed
3Сорвилова Ирина 92_SevastopolII20021234Confirmed
Ж19 - Юниорки до 20 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Голикова Валерия 82_Republic KrymII20001234Confirmed
2Смирницкая Оксана 76_Jaroslavskaja oblastII20011234Confirmed
Ж21 - Женщины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Андрюнина Алла 62_Ryazanskaja oblastМС196521217501234Confirmed
2Зотова Снежана 82_Republic KrymII19831234Confirmed
3Митрохина Ольга 62_Ryazanskaja oblastIII198114241961234Confirmed
4Овчинникова Елена 58_Penzenskaja oblastМС196820406054Confirmed
5Ромашкевич Екатерина 82_Republic KrymМСМК19711234Confirmed

Other events, ARDF, radiosport, National