Orgeo – Online entry and results system

УРАЛ-2018

УРАЛ-2018

Orienteering. Interregional.

Registration finished 31.05.2018 23:55 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 868)

Export as file:   

Fast navigation

C6 - взрослый + ребенок
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Агафонов Платон 66_Пеленг, Kamensk uralskijб/р201269912461234Confirmed (paid)
2Анисимов Артем 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20161234Confirmed
3Гладких Михаил 66_Pervouralsk, personalб/р201413016001234Confirmed (paid)
4Глазунова Мария 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20141234Confirmed
5Дрыгин Дмитрий 66_SOM, Pervouralskб/р20121234Confirmed
6Дрыгина Кристина 66_SOM, Pervouralskб/р20121234Confirmed
7Забоев Глеб 66_Polevskoj, personalб/р20121234Confirmed (paid)
8Зеленцова Александра 66_Greenteam, Pervouralskб/р201391120131234Confirmed (paid)
9Изотова Ева 66_Родонит, Ekaterinburgб/р201220821732Confirmed
10Изотова Софья 66_Родонит, Ekaterinburgб/р201220822072Confirmed
11Капиносова Настя 66_Пеленг, Kamensk uralskijб/р201261069411234Confirmed
12Карпов Иван 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р20132507361234Processing
13Карташев Ростислав 66_Беспризорники, Ekaterinburgб/р201512Confirmed (paid)
14Карташев Ярослав 66_Беспризорники, Ekaterinburgб/р201212Confirmed (paid)
15Кобелев Иван 72_SPORTident Siberia, Tjumenб/р20121234Confirmed (paid)
16Крохмалев Филипп 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20122508001234Confirmed
17Лебедева Екатерина 59_Горнозаводск Новиков, Gornozavodskij rajonб/р20139137771234Confirmed
18Логинов Максим 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20131234Confirmed
19Молочкова Екатерина 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20132082174234Confirmed
20Молочкова Светлана 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20152082209234Confirmed
21Николаева Галина 66_Ekaterinburg, personalб/р20151234Confirmed (paid)
22Николаева Маша 66_Ekaterinburg, personalб/р20121234Confirmed (paid)
23Новоселова София 72_Tjumen, personalб/р201210054111234Confirmed (paid)
24Петров Андрей 66_Ekaterinburg, personalб/р20121234Confirmed
25Силаева Полина 66_Родонит, Ekaterinburgб/р201520821692Confirmed
26Симонова Софья 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р20151234Confirmed (paid)
27Ступин Сергей 66_Родонит, Ekaterinburgб/р201220821993Confirmed
28Федотова Мария 66_Родонит, Ekaterinburgб/р201320822021234Confirmed
29Яско Семён 66_Меридиан, Sverdlovskaja berezovskijб/р20121234Confirmed
OPEN1 - Без ограничения, уровень группы М14
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Жукова Евгения 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р19802334881234Processing
2Михайловский Сергей 66_Novouralsk, personalб/р197472110821234Confirmed
OPEN2 - Без ограничения, уровень группы М35
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Епифанов Филипп 74_"1-xo-team", CheljabinskМС197010079951234Processing
2Машковцев Максим 66_Ekaterinburg, personalб/р19872Processing
3Медведева Нина 66_Ekaterinburg, personalМС19771234Processing
Ж8RR - 2010 – 2011
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бурдаева Олеся 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р20102507721234Confirmed (paid)
2Катаева Валентина 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20101234Confirmed
3Кинева Василиса 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20101234Confirmed
4Кобылкина Александра 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20101234Confirmed
5Ковалёва Маша 55_Омск Ковалёвы, Omskб/р20102507331234Confirmed (paid)
6Кондратьева Надежда 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijIIю201069912931234Confirmed (paid)
7Матвеева Елизавета 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20101234Confirmed
8Мохначева Мария 59_ЭДЕЛЬВЕЙС Пермь СШ №3, Permб/р201021174841234Confirmed (paid)
9Николаева Светлана 66_Ekaterinburg, personalб/р20111234Confirmed (paid)
10Никонова Юлия 66_Родонит, Ekaterinburgб/р2010208216112Confirmed
11Пронина Дарья 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20101234Confirmed
12Пушкарева Дарья 66_Ekaterinburg, personalб/р201110010011234Confirmed (paid)
13Холоднова Елена 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20112082198234Confirmed
14Чучмуркина Ангелина 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20101234Confirmed
15Шихова Дарья 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijIIIю201069912841234Confirmed (paid)
16Шорник Мария 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю201063048141234Confirmed (paid)
Ж10TR - 2008 – 2009
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Астраханцева Вероника 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р2008111234Confirmed (paid)
2Беляева Валерия 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20091234Confirmed
3Бердникова Наталья 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р20092507811234Confirmed (paid)
4Борисова Софья 66_Тропа, EkaterinburgIIIю20081234Confirmed
5Внукова Тамара 66_Факел, Ekaterinburgб/р20081234Confirmed
6Глазунова Злата 66_Тропа, EkaterinburgIIIю200821180221234Confirmed
7Голубкова Мария 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р200861049411234Confirmed
8Горбунова Варвара 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinskб/р20082068511234Confirmed (paid)
9Дмитриева Ксения 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
10Додонова Ева 66_Чистый воздух, Kamensk uralskij200969912431234Confirmed (paid)
11Захарова Анна 66_Пеленг, Kamensk uralskijIIIю200869912691234Confirmed (paid)
12Захарова Валерия 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю20081234Confirmed
13Зимина Александра 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р200816331171234Confirmed (paid)
14Коновалова Екатерина 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р200916334651234Confirmed (paid)
15Коновалова Полина 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р200916334061234Confirmed (paid)
16Константинова Мария 66_Ekaterinburg, personalб/р2009234Confirmed (paid)
17Лебёдкина Анна 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
18Манаева Елизавета 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю20081234Confirmed (paid)
19Мариевская Татьяна 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р20092334021234Confirmed (paid)
20Мельникова Дарья 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20081234Confirmed
21Молочкова Александра 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20082082165234Confirmed
22Молочкова София 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijIIю200869912401234Confirmed (paid)
23Моргачева Валентина 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskIIю20082066321234Confirmed (paid)
24Назарова Анжелика 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р200816334011234Confirmed (paid)
25Никонова Кира 66_Родонит, Ekaterinburgб/р2008208219312Confirmed
26Панькова Анна 59_Сокол, Permб/р200920040991234Confirmed (paid)
27Пестерникова Диана 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinskб/р20082067161234Confirmed (paid)
28Попова Кира 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20091234Confirmed
29Разина Елена 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю20082382381234Confirmed
30Рязанова Соня 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р200916331001234Confirmed (paid)
31Сапожникова Ирина 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
32Суетина София 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю20081234Confirmed (paid)
33Ткаченко Юлия 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2008141234Confirmed (paid)
34Федосеева Елизавета 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20081234Confirmed
35Чебыкина Людмила 66_Polevskoj, personalб/р200813Confirmed (paid)
36Широкова Варвара 66_Тропа, EkaterinburgIIIю20091234Confirmed
37Шустова Ксения 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2008121234Confirmed (paid)
Ж12TR - 2006 – 2007
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Агонен Анастасия 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20071234Confirmed
2Алексеева Кристина 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20072334171234Processing
3Баянкина Ксения 66_РАДУГА, EkaterinburgIIIю200620920521234Confirmed
4Березина Дарья 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIю200620041701234Confirmed
5Береснева Полина 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonIIIю200746445971234Confirmed (paid)
6Васильева Елизавета 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю200746445801234Confirmed (paid)
7Власова Кристина 66_Тропа, EkaterinburgIIIю20062508401234Confirmed
8Власова Мария 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю200621171571234Confirmed (paid)
9Воробьева Мария 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р200763048291234Confirmed (paid)
10Вяткина Полина 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю20072334811234Confirmed
11Ермакова Даша 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20071234Confirmed
12Ефимова Анна 72_КСО "Ермак" Тюмень, Tjumen200710054061234Confirmed (paid)
13Зубова Анастасия 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю20061234Confirmed
14Ильиных Кристина 66_ДЮСШ "Росток", Ekaterinburgб/р20062549291234Confirmed
15Кардонских Варвара 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Perm200721120161234Confirmed (paid)
16Качина Ксения 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm200621180161234Confirmed (paid)
17Кобелева Полина 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIю200713020961234Confirmed (paid)
18Колесникова Мария 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20071234Confirmed
19Колотыгина Алёна 66_Ирбис, Kamensk uralskijIIIю200616007631234Confirmed (paid)
20Костарева Мария 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю200721217321234Confirmed
21Кузнецова Полина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2007161234Confirmed (paid)
22Малеева Анастасия 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIю200713937081234Confirmed (paid)
23Малюкова Анжела 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20062334401234Processing
24Мекшун Мария 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskIIю20072068511234Confirmed (paid)
25Мельникова Полина 59_Сокол Пермь СШ №3, PermII200621172201234Confirmed
26Митюрева Ева 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю200663048171234Confirmed (paid)
27Михайловская Дарья 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIю200716334481234Confirmed (paid)
28Москаленко Полина 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю20072067961234Confirmed
29Мухтарова Эвелина 66_ДЮСШ-4, Novouralsk200716331141234Confirmed (paid)
30Неверова Анастасия 66_Родонит, Ekaterinburg200620821801234Confirmed
31Носкова Екатерина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Perm200721174901234Confirmed (paid)
32Нурисламова Арина 59_Сокол Пермь СШ №3, Perm200619313441234Confirmed
33Одинцова Арина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Perm200720851351234Confirmed (paid)
34Плешкова Вероника 59_O-59 СДЮСШОР№3, Permб/р20071234Confirmed (paid)
35Проворова Ирина 72_Нижняя Тавда, Nizhnetavdinskij rajonб/р2006163372323Confirmed (paid)
36Рогозина Дарья 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200721174891234Confirmed (paid)
37Сидорова Виктория 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р20071234Confirmed (paid)
38Скорб Мария 66_Чистый воздух, Ekaterinburgб/р20061234Confirmed (paid)
39Скороходова Ольга 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р20072067881234Confirmed
40Смирнова Ксения 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIII200620041981234Confirmed
41Смоленцева Елена 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20061234Processing
42Старкова Екатерина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю200721171581234Confirmed (paid)
43Творогова Елизавета 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200721174851234Confirmed (paid)
44Торопова Софья 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg200621010271234Confirmed
45Тупицына Ксюша 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonIIIю200714140591234Confirmed (paid)
46Фатеева Александра 72_ФАТЕЕВ, Tjumenб/р200616337011234Confirmed (paid)
47Фатеева Елизавета 72_ФАТЕЕВ, Tjumenб/р200713021001234Confirmed (paid)
48Федорова Елизавета 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIю200616331221234Confirmed (paid)
49Фотеева Дарья 66_Родонит, Ekaterinburgб/р200620407101234Confirmed
50Харина Марина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200646249551234Confirmed (paid)
51Харина Мария 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Perm200686547481234Confirmed (paid)
52Чащухина Полина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю200621171541234Confirmed (paid)
53Шавкунова Елизавета 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20071234Confirmed
54Шачина Мария 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIIю20072334021234Confirmed (paid)
55Юранева Александра 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р20072334361234Confirmed
56Яхина Мария 66_Родонит, Ekaterinburgб/р200714132351234Confirmed
Ж14 - 2004 – 2005
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Балдина Алина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю200520695451234Confirmed (paid)
2Бараева Елизавета 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI200421217331234Confirmed
3Беляева Алина 66_Родонит, Ekaterinburg200520904311234Confirmed
4Блинова Екатерина 59_Сокол Пермь СШ №3, Perm200521217361234Confirmed
5Бормонтова Надежда 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIю20052334261234Confirmed
6Вахрушева Светлана 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIII200520040581234Confirmed (paid)
7Волкова Анастасия 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI200521171781234Confirmed (paid)
8Вольхина Татьяна 66_Родонит, EkaterinburgI200410094421234Confirmed
9Грошева Ксения 66_ДЮСШ19, EkaterinburgII200521010251234Confirmed
10Дударева Мария 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю200445009741234Confirmed (paid)
11Дунаева Анна 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinsk20052069171234Confirmed (paid)
12Ефимова Мария 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenI20042374441234Confirmed (paid)
13Иванисенко Мария 72_СДЮСШОР №2 Ярков, Tjumen200445009821234Confirmed
14Исакова Дарья 66_Меридиан, Sverdlovskaja berezovskij200414158161234Confirmed
15Казакова Арина 66_РАДУГА, EkaterinburgIIю200420920531234Confirmed
16Каллистова Ольга 74_СШОР № 5 Астапова, CheljabinskI20042061234Confirmed (paid)
17Капиносова Екатерина 66_Пеленг, Kamensk uralskijII200414178711234Confirmed (paid)
18Клюкина Екатерина 66_Родонит, EkaterinburgI200520821771234Confirmed
19Коновалова Виктория 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilIII20051633240123Confirmed (paid)
20Кужлева Анна 59_Сокол Пермь СШ №3, PermII200513024921234Confirmed
21Купрацевич Лариса 66_Родонит, EkaterinburgI200520821641234Confirmed
22Лопатина Мария 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIю200486547941234Confirmed (paid)
23Мансурова Алина 59_Сокол Пермь СШ №3, Perm20051234Confirmed
24Маркова Ангелина 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI200421175211234Confirmed (paid)
25Муравьева Наталья 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200486546481234Confirmed (paid)
26Панарина Ксения 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinsk20052069901234Confirmed (paid)
27Приходько Виталия 59_O-59 СДЮСШОР№3, PermIIIю200546453471234Confirmed (paid)
28Саранина Валерия 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI200414178901234Confirmed
29Созник Анна 66_Ekaterinburg, personalб/р2004130216623Confirmed (paid)
30Степанова Александра 74_Новогорный, Cheljabinskaja ozerskI20042067211234Confirmed (paid)
31Стоценко Полина 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijб/р200461069271234Confirmed (paid)
32Тафлевич Софья 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg200421010301234Confirmed
33Трифонова Оксана 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р20041234Confirmed (paid)
34Филенкова Вероника 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIю20051234Confirmed
35Фролова Мария 66_Родонит, EkaterinburgI200414080981234Confirmed
36Харебина Екатерина 72_СДЮСШОР №2 Ярков, Tjumen20043038281234Confirmed
37Хренникова Юлия 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI200483006041234Confirmed
38Чупина Екатерина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm2005131234Confirmed (paid)
39Шайдурова Дарья 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI200420041291234Confirmed
40Шемелина Ульяна 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI200521171771234Confirmed (paid)
41Шемякина Екатерина 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI200521010381234Confirmed
42Шестовских Арина 66_Пеленг, Kamensk uralskijII200514179141234Confirmed
43Ярыгина Виктория 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskI200414046831234Confirmed (paid)
Ж16 - 2002 – 2003
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Аликина Анастасия 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200319805551234Confirmed (paid)
2Дорофеева Дарья 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermI200386443251234Confirmed (paid)
3Евстафьева Ольга 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС200320778421234Confirmed
4Евтюхова Екатерина 66_ДЮСШ-4, NovouralskКМС200386410451234Confirmed (paid)
5Жукова Анастасия 72_Тюмень Жуковы, TjumenI200316334141234Confirmed (paid)
6Жукова Екатерина 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", PervouralskI20022334931234Processing
7Иванова Софья 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermКМС200386546471234Confirmed (paid)
8Каллистова Анастасия 74_СШОР № 5 Астапова, CheljabinskI200220408221234Confirmed (paid)
9Комягина Полина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermII200320248651234Confirmed (paid)
10Костарева Злата 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС200314140781234Confirmed
11Кузнецова Ксения 66_Ekaterinburg, personalI20021234Confirmed
12Мамаева Ирина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermI200214229831234Confirmed (paid)
13Мешалкина Татьяна 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI200212015061234Confirmed
14Миковорова Александра 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilIII20021633211123Confirmed (paid)
15Мякотникова Марина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI20022024871234Confirmed (paid)
16Носкова Карина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200286558051234Confirmed (paid)
17Овакимян Эрика 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm200321180131234Confirmed (paid)
18Патракова Любовь 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskI200220280601234Confirmed (paid)
19Половникова Полина 72_Tjumen, personalI200320073151234Confirmed (paid)
20Токарева Александра 66_Родонит, EkaterinburgI200312015091234Confirmed
21Трифонова Кристина 66_ДЮСШ-4, NovouralskI200386443071234Confirmed (paid)
22Тутарова Ксения 66_ДЮСШ "Росток", EkaterinburgII200310094231234Confirmed
23Федорович Кристина 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI200386546811234Confirmed (paid)
24Ханова Виктория 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermКМС200286443281234Confirmed (paid)
25Хафизова Алина 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI20022545601234Confirmed (paid)
26Чирьева Ирина 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilI20031633245123Confirmed (paid)
27Югова София 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю200314139021234Confirmed (paid)
Ж18 - 2000 – 2001
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Андреева Диана 59_СШ №3 Альтаир-Пермь, PermКМС20011234Confirmed (paid)
2Евтюхова Ольга 66_Родонит, EkaterinburgКМС200170031811234Confirmed
3Ермолаева Валерия 66_ДЮСШ19, EkaterinburgII200186304861234Confirmed
4Кашицина Екатерина 66_Родонит, Ekaterinburgб/р200113938761234Confirmed
5Машанова Ксения 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20011234Confirmed
6Сафарова Валерия 59_Теплая Гора Соповы, Gornozavodskij rajonКМС200186488631234Confirmed (paid)
7Щукина Анастасия 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermКМС200186443271234Confirmed (paid)
Ж21 - Женщины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бахтерева Екатерина 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijМС199816334941234Confirmed
2Деменева Евгения 59_СШ №3 Пермь, Сокол, PermМС199316023881234Confirmed (paid)
3Демченко Евгения 66_Ekaterinburg, personalб/р19871234Processing
4Кечкина Мария 59_Сокол Пермь СШ №3, PermМСМК198680608861234Confirmed
5Коровина Алина 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskКМС199914046821234Confirmed (paid)
6Лошкарева Евгения 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermI1999171234Confirmed (paid)
7Мачанова Ксения 66_САШ, EkaterinburgКМС198686488471234Confirmed (paid)
8Машарова Наталья 66_Абрис, PervouralskКМС199886557871234Processing
9Новикова Ольга _Akmola oblast, personalМСМК19851234Confirmed
10Оборина Татьяна 59_Сокол, PermМСМК199382501931234Confirmed (paid)
11Петрук Мария 66_Кунжутная халва, Ekaterinburgб/р19851234Confirmed (paid)
12Пискунова Екатерина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermКМС199414229841234Confirmed (paid)
13Попова Татьяна 74_КСО Вездеход, Cheljabinskб/р1968100514923Confirmed (paid)
14Прокопьева Екатерина 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijМС199692009341234Confirmed (paid)
15Румянцева Алина 59_Perm, personalКМС199020041631234Confirmed (paid)
16Рязанова Олеся 66_ДЮСШ-4, NovouralskКМС200186383351234Confirmed (paid)
17Сабокарь Олеся 66_Кунжутная халва, Ekaterinburgб/р19911234Confirmed (paid)
18Снигирева Татьяна 66_Чистый воздух, EkaterinburgIII19901234Confirmed (paid)
19Тархова Ирина 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilМС1981230055423Confirmed (paid)
20Фахрутдинова Юлия 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijМС199614155961234Confirmed (paid)
21Щербань Татьяна 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijКМС199616022471234Confirmed (paid)
Ж35 - 1974-1983
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Борисова Наталья 72_КСО "Ермак" Тюмень, Tjumenб/р1978163370301234Confirmed (paid)
2Гуревич Лариса 74_СШОР №5, Гуревич, CheljabinskМС197414046741234Confirmed (paid)
3Долгорукова Наталия 66_Кедр Новоуральск, NovouralskКМС19772549321234Confirmed (paid)
4Ефимова Елена 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenI197986410401234Confirmed (paid)
5Карпова Полина 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р19772507381234Processing
6Карташева Ольга 66_Беспризорники, Ekaterinburgб/р1980721005112Confirmed (paid)
7Кобелева Анна 72_SPORTident Siberia, TjumenII198286401991234Confirmed (paid)
8Панькова Ксения 59_Сокол, PermКМС197886257511234Confirmed (paid)
9Симонова Татьяна 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р19751234Confirmed (paid)
10Сопова Юлия 59_Теплая Гора Соповы, Gornozavodskij rajonМС197414140841234Confirmed (paid)
11Сорокина Ольга 66_ЦСКА, Ekaterinburgб/р197716338951234Confirmed (paid)
12Фатеева Ольга 72_ФАТЕЕВ, TjumenI198086488881234Confirmed (paid)
13Фролова Ирина 66_Реактиво, EkaterinburgКМС19745577771234Confirmed (paid)
14Хренникова Татьяна 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС197981607791234Confirmed
15Чернявская Ольга 66_Ekaterinburg, personalб/р1974100517512Confirmed
16Яркова Марина 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р197981777181234Confirmed (paid)
Ж45 - 1969-1973
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Аверина Светлана 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС197272000861234Confirmed (paid)
2Безнутрова Светлана 66_Novouralsk, personalб/р19721234Confirmed (paid)
3Вольхина Ольга 66_ЦСКА, EkaterinburgI197086547061234Confirmed (paid)
4Ермолаева Елена 66_Sverdlovskaja berezovskij, personalб/р19733Confirmed (paid)
5Жукова Татьяна 72_Тюмень Жуковы, Tjumenб/р19692374921234Confirmed (paid)
6Ившина Юлия 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermКМС197314228571234Confirmed (paid)
7Кузнецова Ольга 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijI19721005413123Confirmed (paid)
8Попова Ирина 66_Ekaterinburg, personalб/р19731234Processing
9Фадеева Ирина 66_Ekaterinburg, personalб/р1973234Confirmed (paid)
10Ярушева Вероника 74_КСО Вездеход, CheljabinskКМС197020280701234Confirmed (paid)
Ж50 - 1964-1968
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Евтюхова Татьяна 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р196816334501234Confirmed (paid)
2Кальникова Светлана 45_Курган, лично, Kurganб/р196876511161234Confirmed (paid)
3Конышева Людмила 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenII196320073001234Confirmed (paid)
4Корнева Татьяна 66_ЦСКА, EkaterinburgМС196586546251234Confirmed (paid)
5Румянцева Лариса 59_Perm, personalIII196420041801234Confirmed (paid)
6Федотова Елена 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenI196516334611234Confirmed (paid)
7Шевченко Нина 66_Кедр Новоуральск, NovouralskМС19679222291234Confirmed (paid)
8Щербань Маргарита 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI196614132651234Confirmed (paid)
Ж55 - 1959-1963
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Зольникова Ольга 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenIII196380819861234Confirmed (paid)
2Киселева Елена 59_Парма, PermМС196214166201234Confirmed (paid)
3Корчагина Ольга 66_ЦСКА, EkaterinburgМС196016012651234Confirmed (paid)
4Туринцева Маргарита 66_Улыбка, NovouralskIII196116012801234Confirmed (paid)
5Федорова Тамара 59_Буревестник Пермь, PermКМС195910069251234Confirmed (paid)
Ж60 - 1954-1958
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Ваганова Тамара 66_Кедр Новоуральск, NovouralskМС19542507571234Confirmed (paid)
2Ведина Ольга 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenI195886402071234Confirmed (paid)
3Колмогорова Елена 66_ЦСКА, EkaterinburgIII195816008631234Confirmed
4Михасёва Любовь 66_Кедр Новоуральск, NovouralskКМС195816334251234Processing
5Попова Тамара 66_"Малиновка", EkaterinburgI19552060511234Confirmed (paid)
6Рычкова Тамара 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI195402507621234Confirmed (paid)
7Стеценко Лидия 66_Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajonI19542507451234Confirmed (paid)
8Харпак Ирина 59_Закамск, PermII195620041231234Confirmed (paid)
9Шестакова Валентина 59_Парма, PermII195680045451234Confirmed (paid)
Ж65 - 1953-1949
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Агафонова Татьяна 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijКМС194910094491234Confirmed (paid)
2Астапова Тамара 74_СПАРТАК, CheljabinskI195314044971234Confirmed (paid)
3Глебова Галина 74_СПАРТАК, CheljabinskКМС19532508831234Confirmed (paid)
4Горелик Надежда 74_СПАРТАК, CheljabinskКМС195013930161234Confirmed (paid)
5Минеева Нина 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI195014178741234Confirmed (paid)
6Овсянникова Людмила 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI194910054481234Confirmed (paid)
7Пестовских Вера 66_Ирбис, Kamensk uralskijКМС195313022741234Confirmed (paid)
8Попова Людмила 59_Закамск, Permб/р195120040641234Confirmed (paid)
9Прохорова Любовь 45_Курган-ветераны, KurganКМС19532065801234Confirmed (paid)
10Тотолина Лидия 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenIII195316007021234Confirmed (paid)
Ж70 - 1948 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Апокина Евгения 66_Новатор, EkaterinburgI19342508071234Confirmed
2Безымянная Любовь 66_Кедр Новоуральск, NovouralskМС19462507351234Confirmed
3Васильева Тамара 66_"Малиновка", EkaterinburgIII19362060861234Confirmed (paid)
4Кашперская Ольга 66_Факел, EkaterinburgКМС19482508301234Confirmed
5Павлова Ольга 66_Кедр, NovouralskМС19482549611234Confirmed
6Пархачева Надежда 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijII194261069421234Confirmed (paid)
7Савиных Лидия 66_"Малиновка", EkaterinburgI19412060821234Confirmed (paid)
8Селяхина Валентина 66_Новатор, EkaterinburgI19402508091234Confirmed
9Сумина Нина 66_ДЮСШ-19 НОРД, EkaterinburgКМС19402508221234Confirmed
ЖК - без ограничений
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Анисимова Мария 66_Тропа, EkaterinburgI19811234Confirmed
2Багрецова Юлия 66_Родонит, Ekaterinburgб/р197120400321234Confirmed (paid)
3Батуева Ирина 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Permб/р197921171551234Confirmed (paid)
4Башарова Эльвира 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р199314229611234Confirmed
5Брусницына Евгения 66_5 Вершин, EkaterinburgI19872507081234Confirmed (paid)
6Диева Ольга 66_Pervouralsk, personalКМС197513949951234Confirmed (paid)
7Добрынина Юлия 74_Булдым, Cheljabinskaja ozerskI197710054071234Confirmed (paid)
8Захарова Светлана 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI198714155491234Confirmed (paid)
9Калитова Ольга 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijII19882067861234Confirmed (paid)
10Киселева Анастасия 66_Тропа, EkaterinburgI199191222211234Confirmed
11Ковалёва Оксана 55_Омск Ковалёвы, Omskб/р197220851321234Confirmed (paid)
12Кокарева Анастасия 66_Туши свет, Ekaterinburgб/р19911234Confirmed
13Крохалева Анна 74_СШОР №5, Гуревич, CheljabinskКМС199814046771234Confirmed (paid)
14Мамаева Анна 66_ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburgб/р199916339431234Confirmed (paid)
15Маркова Марина 66_Ekaterinburg, personalII199310559661234Confirmed (paid)
16Миронова Наталья 66_Ekaterinburg, personalб/р197519177911234Processing
17Можаева Светлана 59_Сокол, Permб/р197320281541234Confirmed (paid)
18Неугодникова Ольга 66_ДЮСШ-19 НОРД, EkaterinburgII197415920041234Confirmed (paid)
19Нуриахметова Елена 74_СШОР №5, Гуревич, CheljabinskКМС199820280681234Confirmed (paid)
20Ошуркова Елена 66_Родонит, EkaterinburgII198213938711234Confirmed
21Паливода Наталья 66_ДЮСШ-19 НОРД, EkaterinburgКМС197399200061234Confirmed (paid)
22Пелевина Наталья 66_Ekaterinburg, personalб/р197814154421234Confirmed (paid)
23Сельменских Анна 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijIII198169912991234Confirmed (paid)
24Скорб Наталья 66_Чистый воздух, EkaterinburgIII199214132421234Confirmed (paid)
25Тютикова Елена 59_Сокол, Permб/р197314140951234Confirmed (paid)
26Хохрякова Ольга 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermМС197723Confirmed (paid)
27Шардина Наталья 59_Permskij rajon, personalб/р197420669351234Confirmed (paid)
28Ширшова Ольга 66_Родонит, Ekaterinburgб/р19751234Confirmed (paid)
29Ярина Людмила 59_Сокол, Permб/р197314141001234Confirmed (paid)
М8RR - 2010 – 2011
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Абросимов Иван 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю201046420681234Confirmed (paid)
2Агафонов Виталий 66_Пеленг, Kamensk uralskijб/р201169912701234Confirmed
3Бурдаев Тимофей 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р20102507691234Confirmed (paid)
4Ванчуров Арсений 66_Пеленг, Kamensk uralskijб/р201169912701234Confirmed (paid)
5Внуков Пётр 66_Факел, Ekaterinburgб/р20101234Confirmed
6Захаров Иван 66_Пеленг, Kamensk uralskijб/р201169912451234Confirmed (paid)
7Ошурков Иван 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20111234Confirmed
8Прокофьев Павел 66_Родонит, Ekaterinburgб/р201113020381234Confirmed
9Соловьёв Никита 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20101234Confirmed
10Уральский Федор 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20101234Confirmed
11Федотов Степан 66_Родонит, Ekaterinburgб/р201020821971234Confirmed
12Ястребов Роман 66_Ekaterinburg, personalб/р20101234Processing
М10TR - 2008 – 2009
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Агафонов Арсений 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р200961069161234Confirmed
2Анкудинов Никита 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
3Арефин Михаил 59_O-59 СДЮСШОР№3, PermIIIю200886560921234Confirmed (paid)
4Бакунов Никита 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю20091234Confirmed (paid)
5Бац Леонид 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р20082508351234Confirmed (paid)
6Бусов Лев 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
7Васильев Иван 66_Родонит, Ekaterinburgб/р200920821831234Confirmed
8Волков Егор 63_ПРИЗМА САМАРА, Samara20081234Confirmed (paid)
9Глухов Данил 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIIю200816331211234Confirmed (paid)
10Голынин Никита 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20091234Confirmed
11Гольев Макар 66_Пеленг, Kamensk uralskijIIIю200972104381234Confirmed (paid)
12Добрынин Григорий 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р200816334811234Confirmed (paid)
13Долгих Михаил 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
14Еличев Арсений 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р20081234Confirmed (paid)
15Завалин Данила 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200919805711234Confirmed (paid)
16Зелях Савелий 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20082082162234Confirmed
17Интизари Александр 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200846420631234Confirmed (paid)
18Казанцев Кирилл 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю20081234Confirmed (paid)
19Карпов Александр 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20091234Confirmed
20Кирка Андрей 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijIIIю200869912441234Confirmed (paid)
21Китаев Алексеи 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinskб/р200914189561234Confirmed (paid)
22Колтышев Тимофей 66_Родонит, Ekaterinburgб/р200920821811234Confirmed
23Колыгин Максим 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20082082191234Confirmed
24Комягин Матвей 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200914050581234Confirmed (paid)
25Коновалов Иван 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20081234Confirmed
26Коптелов Глеб 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijIIIю200869912361234Confirmed (paid)
27Кузнецов Никита 66_Тропа, EkaterinburgIIIю200821180301234Confirmed
28Кузьминых Иван 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200919805191234Confirmed (paid)
29Лимонников Иван 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю200963048241234Confirmed (paid)
30Литвинов Евгений 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20081234Confirmed
31Логинов Павел 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
32Мартьянов Роман 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20081234Confirmed
33Матвеев Денис 63_ПРИЗМА САМАРА, SamaraIIIю20081234Confirmed (paid)
34Мерзляков Тимофей 66_Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajonб/р200961009501234Processing
35Миндияров Рамиль 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю20091234Confirmed
36Миронов Кирилл 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200920072211234Confirmed (paid)
37Михаилов Богдан 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20081234Processing
38Назаров Савелий 66_Ekaterinburg, personalб/р200801234Confirmed (paid)
39Неволин Лев 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIю200846453381234Confirmed
40Невьянцев Андрей 66_Пеленг, Kamensk uralskijIIIю200869904151234Confirmed (paid)
41Николаев Михаил 66_Ekaterinburg, personalб/р20091234Confirmed (paid)
42Нифагин Андрей 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю200861049381234Confirmed
43Новицкий Кирилл 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIю200963048151234Confirmed (paid)
44Осминкин Семен 66_Родонит, Ekaterinburgб/р2008208219023Confirmed
45Ошурков Вячеслав 66_Родонит, Ekaterinburgб/р200820041261234Confirmed
46Пилецкий Кирилл 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю20091234Confirmed (paid)
47Потоскуев Михаил 66_РАДУГА, EkaterinburgIIю200820920631234Confirmed
48Романов Константин 63_ПРИЗМА САМАРА, Samara20081234Confirmed (paid)
49Романов Семен 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р20081234Confirmed (paid)
50Самойлов Степан 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р200920920601234Confirmed
51Свистунов Рустам 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200920828901234Confirmed (paid)
52Сергеев Вячеслав 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р20082067681234Confirmed
53Силаев Максим 66_Родонит, Ekaterinburgб/р200920821842Confirmed
54Солдатов Матвей 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20081234Processing
55Соловьёв Артём 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
56Стихин Леон 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
57Суханкин Александр 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20082082208234Confirmed
58Таловский Никита 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю20091234Confirmed (paid)
59Хлопов Александр 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20082082187234Confirmed
60Хренников Вадим 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю200920040851234Confirmed
61Царенко Иван 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р200863048561234Confirmed (paid)
62Черкунов Александр 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20091234Confirmed
63Чучмуркин Егор 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р20081234Confirmed
64Шадрин Дмитрий 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю200921172171234Confirmed
65Шамов Антон 66_РАДУГА, EkaterinburgIIю200820920651234Confirmed
66Шамшуров Артем 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200919805361234Confirmed (paid)
М12TR - 2006 – 2007
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Аблеев Николай 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р20061234Confirmed
2Акимов Василий 66_Меридиан, Sverdlovskaja berezovskijIIIю200614132851234Confirmed (paid)
3Бабин Михаил 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200621174861234Confirmed (paid)
4Батуев Арсений 66_Родонит, Ekaterinburg200620821941234Confirmed
5Батуев Максим 66_Родонит, EkaterinburgIIIю200620821951234Confirmed
6Батуев Михаил 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm200721171561234Confirmed (paid)
7Белоус Илья 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20071234Processing
8Бурдин Роман 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю200619806821234Confirmed
9Бычков Иван 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIIю200616334861234Confirmed (paid)
10Валиев Евгений 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIIю200616331131234Confirmed (paid)
11Варенцов Александр 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р20062507601234Confirmed
12Василец Андрей 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIIю200616331191234Confirmed (paid)
13Васильев Егор 66_Тропа, EkaterinburgIIю20071234Confirmed
14Вилкин Александр 66_ДЮСШ-4, Novouralsk200616331011234Confirmed (paid)
15Галеутдинов Виталий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю200614224061234Confirmed (paid)
16Гордеев Дмитрий 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20071234Processing
17Гурин Дмитрий 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю20071234Confirmed
18Дорма Арсений 74_СПАРТАК, CheljabinskIIIю20071234Confirmed (paid)
19Егоров Сергей 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю200763048201234Confirmed (paid)
20Еличев Артур 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumen200645009771234Confirmed (paid)
21Захаровский Константин 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg200621010401234Confirmed
22Зеленкин Артем 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю20072334651234Confirmed
23Золотов Иван 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20071234Confirmed
24Зыков Антон 66_Тропа, Ekaterinburg200714229771234Confirmed
25Иванов Влас 66_ДЮСШ-4, Novouralsk200616334871234Confirmed (paid)
26Изотов Тарас 66_Родонит, Ekaterinburg20072082205234Confirmed
27Изотов Ян 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20072082196234Confirmed
28Калашников Кирилл 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р200616334351234Confirmed (paid)
29Каменских Данил 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIю200646420661234Confirmed (paid)
30Катаев Матвей 66_Тропа, EkaterinburgIIIю200721180021234Confirmed
31Киршев Антон 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIII200621172151234Confirmed
32Ковязин Кирилл 66_Родонит, Ekaterinburgб/р2007208217234Confirmed
33Кожевников Фёдор 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm200621171601234Confirmed (paid)
34Конфирович Роман 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р20062549851234Confirmed
35Копарейко Семен 66_ДЮСШ-4, Novouralsk200616331091234Confirmed (paid)
36Королев Георгий 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20071234Processing
37Котельников Александр 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р20062334491234Confirmed
38Кропачёв Данил 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р200720920671234Confirmed
39Кружалов Андрей 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg200690207051234Confirmed
40Кузнецов Даниил 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р20061234Confirmed
41Лебедкин Святослав 66_Чистый воздух, Kamensk uralskij200661069141234Confirmed (paid)
42Ледовский Федор 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю200621171511234Confirmed (paid)
43Луценко Леонид 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20071234Processing
44Магсумов Артем 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю200763048371234Confirmed (paid)
45Малахов Дмитрий 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIю200721020211234Confirmed (paid)
46Мальцев Георгий 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIII20062508341234Confirmed
47Махмутов Леня 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIю200621174821234Confirmed (paid)
48Морозов Егор 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200719805261234Confirmed (paid)
49Мохначев Иван 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIII200786557941234Confirmed (paid)
50Муравьёв Глеб 66_Ирбис, Kamensk uralskij200669912781234Confirmed (paid)
51Мурзинов Андрей 66_ЕкСВУ ЦСКА, EkaterinburgIIю2006142240312Confirmed
52Мыльников Михаил 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю200716333281234Confirmed (paid)
53Нафиков Артем 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20072380921234Processing
54Никитин Гордей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю200621180251234Confirmed (paid)
55Новицкий Егор 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIю200763048421234Confirmed (paid)
56Носков Алексей 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20071234Processing
57Обухов Саша 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Perm200621174871234Confirmed (paid)
58Овсянников Савелий 66_Чистый воздух, Kamensk uralskij200661069351234Confirmed (paid)
59Огородников Никита 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200720804111234Confirmed (paid)
60Ожиганов Марк 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg20072067921234Confirmed
61Орленко Игорь 66_Ирбис, Kamensk uralskijIIю200714229481234Confirmed (paid)
62Палкин Константин 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIIю200716334841234Confirmed (paid)
63Патраков Юрий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm200646445961234Confirmed (paid)
64Поляков Иван 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю20072067541234Confirmed
65Рыбников Михаил 66_ДЮСШ19, Ekaterinburgб/р200661049371234Confirmed
66Рябинин Антон 66_Тропа, Ekaterinburg200721180381234Confirmed
67Рябинин Илья 66_Тропа, Ekaterinburg20072508411234Confirmed
68Сельменских Егор 66_Пеленг, Kamensk uralskij200669912641234Confirmed (paid)
69Сивков Дмитрий 66_ДЮСШ-4, Novouralsk200616331241234Confirmed (paid)
70Сидоров Иван 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю200663048221234Confirmed (paid)
71Соколов Иван 66_Меридиан, Sverdlovskaja berezovskij200612333611234Confirmed (paid)
72Софронов Андрей 59_O-59 СДЮСШОР№3, PermIIIю200646454291234Confirmed (paid)
73Станков Алексей 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю20062334121234Confirmed
74Тимканов Динар 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р20061234Confirmed (paid)
75Тимошин Александр 66_Тропа, EkaterinburgIIю200614229651234Confirmed
76Толстов Александр 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20071234Confirmed
77Трубников Кэн 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20071234Processing
78Туров Михаил 59_Сокол Пермь СШ №3, Perm200621172101234Confirmed
79Федотов Роман 66_Родонит, Ekaterinburg200720822101234Confirmed
80Филистеев Семен 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20071234Confirmed
81Халане Демис 66_Чистый воздух, Kamensk uralskij200669912391234Confirmed (paid)
82Черепанов Роман 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, Tjumenб/р20061234Confirmed (paid)
83Черноморцев Глеб 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю20072067791234Confirmed
84Черняев Дмитрий 66_РАДУГА, Ekaterinburgб/р200720920731234Confirmed
85Чистиков Илья 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIII200621172111234Confirmed
86Чуркин Андрей 66_ДЮСШ-4, NovouralskIIIю200621020031234Confirmed (paid)
87Шапов Марк 66_ДЮСШ "Росток", EkaterinburgIIIю200710094211234Confirmed
88Шардаков Дмитрий 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIII20061234Confirmed
89Шардин Александр 59_Permskij rajon, personalб/р200620669411234Confirmed (paid)
90Швецов Семен 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermII200620778451234Confirmed (paid)
91Шкодин Егор 66_Родонит, Ekaterinburgб/р2007208218823Confirmed
92Шлыков Семён 59_СШ №3 Пермь-Феникс, Perm200721180241234Confirmed (paid)
М14 - 2004 – 2005
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Александров Павел 66_Пеленг, Kamensk uralskij200416009251234Confirmed
2Аптер Владимир 66_Родонит, EkaterinburgI20052082186123Confirmed
3Аширов Матвей 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIю200421174831234Confirmed (paid)
4Безбородов Никита 72_СДЮСШОР №2 Ярков, Tjumen200486443181234Confirmed
5Безнутров Александр 66_ДЮСШ-4, NovouralskII200516334721234Confirmed (paid)
6Березовик Ярослав 59_Сокол Пермь СШ №3, Perm200421217351234Confirmed
7Боронников Тимофей 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIIю20051234Confirmed
8Борчевкин Эдуард 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю200563048521234Confirmed (paid)
9Бугай Антон 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20052082171234Confirmed
10Вайрадян Роман 72_СДЮСШОР №2 Ярков, TjumenIIю200414200021234Confirmed
11Вебер Илья 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII200446445931234Confirmed (paid)
12Верпета Павел 72_СДЮСШОР №2 Ярков, Tjumen200586410391234Confirmed
13Верхоланцев Вадим 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI200413021571234Confirmed
14Воробьев Кирилл 63_ПРИЗМА САМАРА, SamaraII20051234Confirmed (paid)
15Воронцов Данил 66_Пеленг, Kamensk uralskijIII200413022571234Confirmed
16Ворончихин Сергей 59_Горн-к Тараканова, Gornozavodskij rajonI200416013471234Confirmed (paid)
17Гагарин Никита 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermII200519806531234Confirmed (paid)
18Гизатуллин Алексей 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200586546451234Confirmed (paid)
19Гирко Андрей 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", PervouralskII20052334181234Processing
20Говядкин Иван 66_Тропа, EkaterinburgIIю20041234Confirmed
21Граничников Дмитрий 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, Perm200413937141234Confirmed (paid)
22Губанов Артем 66_ДЮСШ-4, NovouralskI200416331071234Confirmed (paid)
23Гуревич Илья 74_СШОР №5, Гуревич, CheljabinskI200411232111234Confirmed (paid)
24Гусев Андрей 66_Меридиан, Sverdlovskaja berezovskijII200414080961234Confirmed (paid)
25Евсеев Евгений 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20041234Confirmed
26Елизаров Евгений 66_Родонит, Ekaterinburgб/р20051234Confirmed
27Емельянов Степан 66_Меридиан, Sverdlovskaja berezovskijIII200414132821234Confirmed (paid)
28Зайцев Федор 72_СДЮСШОР №2 Ярков, Tjumen200545009571234Confirmed
29Златин Егор 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI200410069321234Confirmed
30Ирисбаев Фёдор 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю20041234Confirmed (paid)
31Ишмухаметов Альберт 2_Ufa, personalIIю20051234Confirmed (paid)
32Кантемиров Данил 59_Горн-к Тараканова, Gornozavodskij rajonI200410069171234Confirmed (paid)
33Карпов Дмитрий 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р20052507211234Processing
34Квитов Александр 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenI200486546501234Confirmed (paid)
35Козионов Александр 66_Тропа, Ekaterinburgб/р20041234Confirmed
36Краснов Дмитрий 66_Тропа, Ekaterinburg20041234Confirmed
37Кузнецов Ярослав 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20052334271234Processing
38Лобашев Юрий 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю2004151234Confirmed (paid)
39Ляпцев Антон 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilIII20051633250123Confirmed (paid)
40Малахов Иван 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermII200514223091234Confirmed (paid)
41Мальгин Дмитрий 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIю200563048011234Confirmed (paid)
42Манцуров Егор 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII200419806591234Confirmed (paid)
43Митасов Денис 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI200421172181234Confirmed
44Митюрев Александр 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIю200545009861234Confirmed (paid)
45Мищенко Максим 66_Тропа, Ekaterinburg200514225021234Confirmed
46Мочилин Роман 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю200521171521234Confirmed (paid)
47Мухарамов Артем 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200486548201234Confirmed (paid)
48Николаев Андрей 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI20041234Confirmed
49Омельков Дмитрий 66_ДЮСШ-4, NovouralskI200583331551234Confirmed (paid)
50Осколков Алексей 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200546420691234Confirmed (paid)
51Панов Артем 66_Родонит, EkaterinburgI200520821781234Confirmed
52Петров Владимир 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI200568468531234Confirmed
53Поклонцев Данил 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю200563048341234Confirmed (paid)
54Попков Антон 66_РАДУГА, EkaterinburgIIю20041234Confirmed
55Попович Никита 59_Горн-к Тараканова, Gornozavodskij rajonII200421174921234Confirmed (paid)
56Рагимханов Асим 66_Родонит, EkaterinburgI20052082176123Confirmed
57Рогачев Артем 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, Cheljabinsk20052066221234Confirmed (paid)
58Рубцов Михаил 66_ДЮСШ-4, NovouralskII200516331031234Confirmed (paid)
59Русинов Артём 66_Ирбис, Kamensk uralskijIIю200469912541234Confirmed (paid)
60Сагдиев Артем 66_Родонит, EkaterinburgIII2005208219212Confirmed
61Салихьянов Данил 66_ЕкСВУ ЦСКА, EkaterinburgI2004142296312Confirmed
62Санников Игорь 59_Сокол Пермь СШ №3, Perm200519805381234Confirmed
63Сафонов Александр 66_Родонит, Ekaterinburgб/р200420821961234Confirmed
64Смирнов Павел 66_Тропа, Ekaterinburg20041234Confirmed
65Смоленцев Ярослав 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", PervouralskIIIю20052067571234Processing
66Соколов Глеб 74_Новогорный, Cheljabinskaja ozerskIIIю20042067091234Confirmed (paid)
67Спешилов Владислав 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajon200519805471234Confirmed (paid)
68Степашкин Максим 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIIю200521010311234Confirmed
69Суворов Евгений 66_Тропа, Ekaterinburg20042508411234Confirmed
70Сычев Иван 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIIю200519806311234Confirmed (paid)
71Творогов Степан 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIII200514225281234Confirmed (paid)
72Токмаков Егор 72_СДЮСШОР №2 Ярков, TjumenI200482020181234Confirmed
73Трифонов Виктор 66_ДЮСШ-4, Novouralskб/р20041234Confirmed (paid)
74Тухватулин Данил 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", Pervouralskб/р20041234Processing
75Удилов Арсений 66_Меридиан, Sverdlovskaja berezovskijIII20041234Processing
76Уральский Андрей 66_Тропа, Ekaterinburg20042508421234Confirmed
77Урсу Евгений 59_Горн-к Тараканова, Gornozavodskij rajonIII200521174931234Confirmed (paid)
78Федоров Алексей 66_Пеленг, Kamensk uralskijIIю200561069111234Confirmed
79Филиппович Кирилл 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIю200521180141234Confirmed (paid)
80Фокин Андрей 59_Сокол Пермь СШ №3, PermIIю200521172141234Confirmed
81Фоминых Алексей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermIIIю200514229971234Confirmed (paid)
82Харин Кирилл 66_Родонит, EkaterinburgI200520821661Confirmed
83Холоднов Алексей 66_Родонит, EkaterinburgIII200520821631234Confirmed
84Хомяков Даниил 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonI200421175201234Confirmed (paid)
85Хохряков Андрей 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200414140761234Confirmed (paid)
86Хусаинов Рома 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIIю200521174471234Confirmed (paid)
87Чернов Иван 66_ЕкСВУ ЦСКА, Ekaterinburgб/р200412Confirmed
88Чернявский Дмитрий 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg200472083991234Confirmed
89Чмаев Антон 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIIю200521010371234Confirmed
90Чмаев Михаил 66_ДЮСШ19, EkaterinburgII200472104261234Confirmed
91Шардина Павел 59_Permskij rajon, personalб/р200520669581234Confirmed (paid)
92Шекуров Роман 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilIII20051633213123Confirmed (paid)
93Шемякин Вячеслав 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg200421010401234Confirmed
94Ширинкин Иван 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200586546901234Confirmed (paid)
95Ширшов Михаил 66_Родонит, EkaterinburgIII200413020321234Confirmed (paid)
96Щелконогов Александр 66_ЕкСВУ ЦСКА, Ekaterinburgб/р2004142241912Confirmed
97Ялунин Глеб 66_Тропа, Ekaterinburg20041234Confirmed
98Ястребов Александр 66_Ekaterinburg, personalб/р20051234Processing
М16 - 2002 – 2003
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Акимов Игорь 66_Меридиан, Sverdlovskaja berezovskijI200274143121234Confirmed (paid)
2Андреев Кирилл 72_СДЮСШОР №2 Ярков, Tjumen200363048591234Confirmed
3Архипов Михаил 66_Родонит, EkaterinburgI200213020361234Confirmed
4Багапов Александр 74_Новогорный, Cheljabinskaja ozerskI20032067161234Confirmed (paid)
5Батуев Матвей 66_ЕкСВУ ЦСКА, EkaterinburgIII2003142241312Confirmed
6Бац Константин 66_Кедр Новоуральск, NovouralskI200216334831234Confirmed (paid)
7Баянов Лев 66_ДЮСШ19, Ekaterinburg200221010341234Confirmed
8Березин Дмитрий 59_Сокол Пермь СШ №3, PermII200314229541234Confirmed
9Бессонов Михаил 66_Родонит, EkaterinburgКМС200274151441234Confirmed
10Бородулин Максим 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200214050841234Confirmed (paid)
11Воскресенский Андрей 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermIII200221175241234Confirmed (paid)
12Вяткин Евгений 72_СДЮСШОР №2 Ярков, TjumenI200320073151234Confirmed
13Грабик Эдуард 66_Ирбис, Kamensk uralskijIII200369912731234Confirmed (paid)
14Гутров Антон 74_СШОР № 5 Астапова, CheljabinskI200320280871234Confirmed (paid)
15Давыдов Даниил 74_СШОР №5, Гуревич, CheljabinskКМС200386488811234Confirmed (paid)
16Долгих Ростислав 66_РАДУГА, EkaterinburgIIю20021234Confirmed
17Ермолаев Никита 66_Меридиан, Sverdlovskaja berezovskijIII200286286111234Confirmed (paid)
18Жерихин Дмитрий 59_Сокол Пермь СШ №3, PermI200214229541234Confirmed
19Замятин Никита 66_ДЮСШ19, EkaterinburgIII200221010221234Confirmed
20Илитюк Филипп 66_РАДУГА, EkaterinburgIII200320920711234Confirmed
21Коржев Михаил 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200286547661234Confirmed (paid)
22Коротков Максим 66_РАДУГА, EkaterinburgIIю200220920691234Confirmed
23Косман Денис 66_ЕкСВУ ЦСКА, EkaterinburgII2003142297312Confirmed
24Костин Иван 59_Теплая Гора Соповы, Gornozavodskij rajonКМС200286489291234Confirmed (paid)
25Кружалов Сергей 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI200286410461234Confirmed
26Макаров Михаил 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermКМС200286443191234Confirmed (paid)
27Назаров Тимофей 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI200321010321234Confirmed
28Несмелов Никита 66_ДЮСШ "Росток", EkaterinburgIII200310094201234Confirmed
29Павлов Данил 66_ДЮСШ "Росток", EkaterinburgIIю20021234Confirmed
30Паливода Илья 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI200212015041234Confirmed
31Парыгин Даниил 66_Родонит, Ekaterinburgб/р200320821791234Confirmed
32Полюхин Андрей 74_Новогорный, Cheljabinskaja ozerskI200314125171234Confirmed (paid)
33Попов Андрей 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermII200220694431234Confirmed (paid)
34Санников Юрий 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС200220041251234Confirmed
35Сашин Яков 74_Новогорный, Cheljabinskaja ozerskI200386546111234Confirmed
36Ситников Иван 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonII200320114961234Confirmed (paid)
37Смирнов Никита 72_СДЮСШОР №2 Ярков, TjumenIIю20033038761234Confirmed
38Сопов Егор 59_Теплая Гора Соповы, Gornozavodskij rajonКМС200386430421234Confirmed (paid)
39Толшмяков Даниил 59_Сокол Пермь СШ №3, PermII200221217341234Confirmed
40Топорков Артём 66_Родонит, EkaterinburgI200323005571234Confirmed
41Филин Никита 66_"Абрис" МБОУДОД "ЦДТ", PervouralskIIю20032067641234Processing
42Фомин Семён 66_Абрис, Pervouralsk20031234Processing
43Фролов Егор 66_ЕкСВУ ЦСКА, Ekaterinburgб/р2003142299312Confirmed
44Хилик Олег 66_РАДУГА, EkaterinburgIIIю20021234Confirmed
45Хохряков Артем 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI200214050271234Confirmed (paid)
46Шарипов Ильяс 66_ДЮСШ19, EkaterinburgI200286443041234Confirmed
47Щербаков Денис 74_Новогорный, Cheljabinskaja ozerskI20032067151234Confirmed (paid)
М18 - 2000 – 2001
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Анциферов Александр 66_Ирбис, Kamensk uralskijII200169912681234Confirmed (paid)
2Бологов Александр 66_ЕкСВУ ЦСКА, Ekaterinburgб/р2001142298712Confirmed
3Быков Данила 66_Родонит, EkaterinburgКМС200186383461234Confirmed
4Василец Антон 66_ДЮСШ-4, NovouralskII200016331121234Confirmed (paid)
5Верхотин Евгений 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС200114050291234Confirmed
6Воронин Евгений 74_ОДЮСШ-Кучина, CheljabinskКМС200014046841234Processing
7Глухих Илья 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermКМС200186546491234Confirmed (paid)
8Гречишкин Роман 66_ДЮСШ-4 Новоуральск, NovouralskI200020863151234Confirmed (paid)
9Гутров Роман 74_СШОР № 5 Астапова, CheljabinskКМС200192004351234Confirmed (paid)
10Данилов Евгений 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonII200120041191234Confirmed (paid)
11Дорма Артемий 74_СПАРТАК, CheljabinskКМС200186548321234Confirmed (paid)
12Захаров Дмитрий 59_Gornozavodskij rajon, personalI200114050521234Confirmed (paid)
13Казаков Александр 66_ДЮСШ "Росток", Ekaterinburgб/р200110094241234Confirmed
14Константинов Егор 66_Ekaterinburg, personalб/р200123Confirmed (paid)
15Лезов Егор 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilII20011633230123Confirmed (paid)
16Михайловский Сергей 66_ДЮСШ-4, NovouralskКМС200186413581234Confirmed (paid)
17Монахов Святослав 66_ДЮСШ "Росток", EkaterinburgIIю20012508011234Confirmed
18Новиков Илья 66_ЕкСВУ ЦСКА, EkaterinburgIII2001142253412Confirmed
19Сабитов Роман 66_ДЮСШ-4, NovouralskII200116331021234Confirmed (paid)
20Самойлов Егор 66_РАДУГА, EkaterinburgII200120920751234Confirmed
21Ситников Александр 59_Горн-к Тараканова, Gornozavodskij rajonКМС200086489161234Confirmed (paid)
22Хабибуллин Рим 66_ДЮСШ-4, NovouralskII200116331061234Confirmed (paid)
23Черепанов Кирилл 59_СШ №3 Пермь-Феникс, PermI200020694481234Confirmed (paid)
24Чечуров Александр 66_ДЮСШ-4, NovouralskI200116331101234Confirmed (paid)
М21 - Мужчины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Cкребнев Aлександр 72_СДЮСШОР №2 Ярков, TjumenКМС199816334791234Confirmed
2Авдеев Виталий 66_Кедр Новоуральск, NovouralskКМС199916331161234Confirmed (paid)
3Ахмеров Александр 66_Лично Екатеринбург, EkaterinburgКМС198780444401234Confirmed (paid)
4Ахтаров Данил 66_Абрис, PervouralskКМС199686410481234Processing
5Баженов Роман 72_ТВВИКУ, TjumenIII19981234Confirmed (paid)
6Балаганский Кирилл 72_ТВВИКУ, TjumenIII19901234Confirmed (paid)
7Баскаев Павел 74_Miass, personalКМС19711234Confirmed (paid)
8Бобров Дима 59_Пермь СШ №3 ЭДЕЛЬВЕЙС, PermI199914140901234Confirmed (paid)
9Вальнев Владимир 66_УрФУ, EkaterinburgI199274020471234Confirmed (paid)
10Васильев Борис 72_ТВВИКУ, TjumenIII19851234Confirmed (paid)
11Викулин Дмитрий 72_ТВВИКУ, TjumenII19961234Confirmed (paid)
12Власов Николай 59_Сокол Пермь СШ №3, PermМС199914140661234Confirmed
13Волков Максим 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonКМС199816024441234Confirmed (paid)
14Ворфоломеев Сергей 74_КСО Партизан, CheljabinskКМС197413021531234Confirmed (paid)
15Голдырев Виталий 59_Эдельвейс, PermКМС199786547931234Confirmed (paid)
16Гомзяков Александр 66_Реактиво, EkaterinburgI19861234Confirmed (paid)
17Камашев Даниил 59_Буревестник Пермь, PermКМС199886591561234Confirmed (paid)
18Кобелев Сергей 72_SPORTident Siberia, TjumenI198686279311234Confirmed (paid)
19Кокорин Александр 66_Урал-100, EkaterinburgI19941234Processing
20Конев Денис 66_УрФУ, Ekaterinburgб/р198120072241234Confirmed (paid)
21Коровин Алексей 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskМС199914047821234Processing
22Костин Олег 74_Miass, personalКМС197272110871234Confirmed (paid)
23Коцюба Владимир 74_КСО Партизан, CheljabinskКМС196913022611234Confirmed (paid)
24Лебедев Илья 59_Горнозаводск Новиков, Gornozavodskij rajonМС19871234Processing
25Маслов Дмитрий 66_Реактиво, EkaterinburgКМС198699200091234Confirmed (paid)
26Медведев Павел 66_РАДУГА, EkaterinburgII198620920721234Confirmed
27Морозов Андрей 66_Реактиво, EkaterinburgМС198413022841234Confirmed (paid)
28Назаров Алексей 66_Ekaterinburg, personalI198272053931234Confirmed (paid)
29Новоселов Максим 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenКМС199080000721234Confirmed (paid)
30Паршаков Алексей 59_O-59 СДЮСШОР№3, PermМС198686462251234Confirmed (paid)
31Попов Евгений 66_ДЮСШ-19 НОРД, EkaterinburgМС198910054391234Confirmed (paid)
32Прокудин Станислав 66_Ekaterinburg, personalI198714132621234Confirmed (paid)
33Семенченко Алексей 72_ТВВИКУ, TjumenI19931234Confirmed (paid)
34Ситников Дмитрий 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilКМС1997163321623Confirmed (paid)
35Сорокин Антон 74_КДЮСШ ЧТЗ Гайденко, CheljabinskМС1994865478723Confirmed (paid)
36Хренников Эдуард 59_Сокол Пермь СШ №3, PermЗМС197380001591234Confirmed
37Чагин Евгений 66_Кедр Новоуральск, NovouralskКМС199113022621234Confirmed (paid)
38Чмаев Сергей 66_ДЮСШ-19 НОРД, EkaterinburgКМС199772024981234Processing
39Шавкунов Александр 66_Реактиво, EkaterinburgМС198213020921234Processing
40Шалахин Никита 59_Сокол Пермь СШ №3, PermКМС199580702951234Confirmed (paid)
41Шонохов Алексей 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI199114178601234Confirmed (paid)
42Шубенкин Алексей 66_Реактиво, EkaterinburgКМС198416008621234Confirmed (paid)
43Юхно Николай 72_Тюмень, TjumenКМС197720071871234Processing
44Яхимович Александр 66_Sverdlovskaja zarechnyj, personalI198510094391234Confirmed (paid)
М35 - 1974-1983
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Баннов Константин 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI19832549161234Confirmed (paid)
2Бахтерев Александр 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijМС197716334431234Confirmed
3Безгодов Дмитрий 66_"Малиновка", EkaterinburgIII19811234Confirmed (paid)
4Гладков Владимир 66_ЦСКА, Ekaterinburgб/р197672083971234Confirmed (paid)
5Гутров Михаил 74_СПАРТАК, CheljabinskII19742066541234Confirmed (paid)
6Ермолаев Сергей 66_Sverdlovskaja berezovskij, personalб/р197523Confirmed (paid)
7Ефимов Александр 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenМС197786410501234Confirmed (paid)
8Ефремов Иван 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilIII198116332461234Confirmed (paid)
9Зуев Константин 72_Isetskij rajon, personalб/р198316334101234Confirmed (paid)
10Калашников Владимир 72_ДЮСШ №2 Тюмень Яркова, TjumenIIIю198186557401234Confirmed (paid)
11Карпов Александр 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р19762507361234Processing
12Карташев Дмитрий 66_Беспризорники, Ekaterinburgб/р1978720459912Confirmed (paid)
13Конышев Вадим 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenКМС196686443011234Confirmed (paid)
14Крохмалев Сергей 66_Родонит, EkaterinburgКМС197413022941234Confirmed
15Кузьмин Александр 66_Каменск, Kamensk uralskijб/р198214200041234Processing
16Мартилов Андрей 66_Ekaterinburg, personalб/р1981234Processing
17Мартюгин Павел 66_Ekaterinburg, personalб/р19821234Confirmed (paid)
18Мурзин Павел 66_Nizhnij tagil, personalб/р198312Processing
19Новокрешенов Кирилл 74_СПАРТАК, CheljabinskI19832372161234Confirmed (paid)
20Павлов Сергей 59_Perm, personalКМС197686488641234Confirmed (paid)
21Прокопьев Сергей 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijМС197613949901234Confirmed (paid)
22Фёдоров Константин 66_ДЮСШ-4, NovouralskI197915920021234Confirmed (paid)
23Шемелин Александр 59_Gornozavodskij rajon, personalб/р197721175221234Processing
24Шемелин Александр 59_Горн-ск Лопатка, Gornozavodskij rajonб/р19751234Confirmed (paid)
25Яхин Иван 66_ЦСКА, EkaterinburgIII198086448881234Confirmed (paid)
М45 - 1969-1973
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Багрецов Александр 66_Родонит, Ekaterinburgб/р197186620401234Confirmed (paid)
2Добрынин Александр 74_Cheljabinskaja ozersk, personalМС197113949941234Confirmed (paid)
3Добрынин Владимир 74_Булдым, Cheljabinskaja ozerskКМС197386312671234Confirmed (paid)
4Дорма Алексей 74_СПАРТАК, CheljabinskI197216009821234Confirmed (paid)
5Дрыгин Константин 66_SOM, PervouralskКМС197310094481234Confirmed
6Захаров Алексей 59_Gornozavodskij rajon, personalб/р197013937491234Confirmed (paid)
7Знаменщиков Дмитрий 66_ДЮСШ "Росток", EkaterinburgМС197013022511234Confirmed
8Изотов Стас 66_Родонит, EkaterinburgКМС19738991011234Confirmed
9Ковалёв Василий 55_Омск Ковалёвы, OmskМС197216008611234Confirmed (paid)
10Котельников Геннадий 59_Сокол, Permб/р197310506731234Confirmed (paid)
11Крылов Анатолий 66_Кедр Новоуральск, NovouralskМС197013011411234Confirmed (paid)
12Кузнецов Лев 66_Ekaterinburg, personalб/р1972721044112Confirmed
13Негашев Всеволод 59_Матёрый Сокол, Permб/р197120041871234Confirmed
14Нурисламов Анвар 59_СОКОЛ Пермь, PermКМС197086443241234Confirmed (paid)
15Павленко Валентин 59_Артикс, PermIII197092004321234Confirmed (paid)
16Сорокин Сергей 66_Кедр Новоуральск, NovouralskI197116334421234Confirmed (paid)
17Степанов Вадим 77_district Zelenogradskij ao, personalIII197372046021234Confirmed (paid)
18Туртыгин Андрей 59_Perm, personalIII197086488871234Confirmed (paid)
19Тюняткин Серж 59_Полярная звезда, PermКМС197086291171234Confirmed (paid)
20Шабашов Павел 66_ЦСКА, EkaterinburgКМС197199595881234Confirmed (paid)
21Щетинский Андрей 66_УрФУ, EkaterinburgIII19691234Confirmed (paid)
М50 - 1964-1968
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Антипин Сергей 66_ЦСКА, EkaterinburgКМС196586546441234Confirmed (paid)
2Бац Александр 66_Кедр Новоуральск, NovouralskКМС19682508361234Confirmed (paid)
3Ван-Ин Евгений 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijКМС196714058951234Processing
4Гречишкин Олег 66_Кедр Новоуральск, NovouralskКМС196520863171234Confirmed (paid)
5Гуревич Яков 74_СШОР №5, Гуревич, CheljabinskI196620280741234Confirmed (paid)
6Елисеев Павел 66_"Малиновка", EkaterinburgI19671234Confirmed (paid)
7Иванов Сергей 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijI196814058931234Confirmed (paid)
8Каськов Александр 63_ПРИЗМА САМАРА, Samaraб/р196613023001234Confirmed (paid)
9Майровский Владимир 72_КСО "Ермак" Тюмень, Tjumenб/р196416334191234Confirmed (paid)
10Подсекаев Николай 66_ЦСКА, EkaterinburgМС196516013321234Confirmed (paid)
11Проворов Николай 72_Нижняя Тавда, Nizhnetavdinskij rajonб/р1967163372423Confirmed (paid)
12Щербань Аркадий 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijКМС196810094381234Confirmed (paid)
13Яговкин Андрей 66_УрФУ, Ekaterinburgб/р196620072661234Confirmed (paid)
М55 - 1959-1963
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Белоглазов Владимир 66_ДАКА, Sverdlovskaja revdaб/р196313Processing
2Бескровный Владимир 24_Ориен-Драйв, KrasnojarskII196186486591234Confirmed (paid)
3Ведин Аркадий 72_КСО "Ермак" Тюмень, Tjumenб/р195986255981234Confirmed (paid)
4Закеев Альберт 66_Ekaterinburg, personalКМС19612508311234Confirmed (paid)
5Золотцев Виталий 66_ЦСКА, EkaterinburgКМС196086443021234Confirmed (paid)
6Исаков Павел 66_Кедр Новоуральск, NovouralskКМС19592508261234Confirmed (paid)
7Кетов Юрий 59_Gornozavodskij rajon, personalб/р195914140791234Confirmed (paid)
8Косолапов Алексей 66_ЦСКА, EkaterinburgII196020408441234Confirmed (paid)
9Кривоногов Игорь 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijб/р19602547151234Confirmed (paid)
10Лебедев Андрей 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р195916008571234Confirmed (paid)
11Лозицкий Андрей 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenI196186488611234Confirmed (paid)
12Тепляшин Александр Анатольеви 66_ЦСКА, EkaterinburgМС196313938771234Confirmed (paid)
13Фатеев Михаил 72_ФАТЕЕВ, TjumenI196086443031234Confirmed (paid)
14Чагин Владимир 66_Кедр Новоуральск, Novouralskб/р195916334521234Confirmed (paid)
15Шафиков Ринат 66_ДЮСШ-19 НОРД, EkaterinburgКМС196086443151234Confirmed (paid)
16Шилкин Анатолий 55_SP-OLIMP. Омск, OmskМС196110077471234Processing
М60 - 1954-1958
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Астапов Виталий 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI195416334991234Processing
2Баев Сергей 66_"Малиновка", EkaterinburgI19572508061234Confirmed (paid)
3Вейн Игорь 66_Sportwein, Ekaterinburgб/р195814132461234Confirmed (paid)
4Волков Сергей 66_Титан(В.Салда), Verhnjaja saldaМС195416332051234Confirmed (paid)
5Глухов Сергей 74_КСО Вездеход, CheljabinskКМС19552508971234Confirmed (paid)
6Жуков Сергей 72_Тюмень Жуковы, TjumenII195886489071234Confirmed (paid)
7Ишмухаметов Инсаф 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijМС195413025261234Confirmed (paid)
8Кальников Александр 45_Курган, лично, Kurganб/р195820072651234Confirmed (paid)
9Карпухин Валерий 66_ЦСКА, EkaterinburgМС195610069441234Confirmed
10Кобелев Леонид 72_SPORTident Siberia, TjumenI195780811571234Confirmed (paid)
11Корчагин Александр 66_Титан(В.Салда), Verhnjaja saldaКМС195816335001234Confirmed (paid)
12Мятович Сергей 86_Neftejugansk, personalIII195616334261234Processing
13Ольков Юрий 66_Artemovskij, personalб/р19582Confirmed (paid)
14Рычков Владимир 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijКМС195402507631234Confirmed (paid)
15Сергеев Владимир 66_"Малиновка", EkaterinburgI19542502061234Confirmed (paid)
16Стеценко Валерий 66_Титан(В.Салда), Verhnesaldinskij rajonКМС19542507861234Confirmed (paid)
17Шафиков Равиль 66_ДЮСШ-19 НОРД, EkaterinburgМС195899200031234Confirmed (paid)
18Шешенин Игорь 66_ЦСКА, EkaterinburgМС1958140706712Confirmed (paid)
М65 - 1953-1949
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Губайдулин Сахий 74_Новогорный, Cheljabinskaja ozerskб/р195013935871234Confirmed (paid)
2Ефремов Сергей 66_ЦСКА, Ekaterinburgб/р195321249201234Confirmed (paid)
3Леньшин Владимир 66_T90-C, Nizhnij tagilI194913819751234Confirmed (paid)
4Неволин Юрий 59_Сокол Пермь СШ №3, Permб/р195119313061234Confirmed
5Ступников Геннадий 59_Призма, Permб/р195110069461234Confirmed (paid)
6Сушков Николай 66_Ekaterinburg, personalКМС19511234Processing
7Шибанов Валерий 72_КСО "Ермак" Тюмень, TjumenI19512374991234Confirmed (paid)
М70 - 1948 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Апокин Виктор 66_Новатор, EkaterinburgI19362508081234Confirmed
2Гаврилов Сергей 74_г. Миасс, MiassКМС19472066701234Confirmed
3Гордеев Виктор 66_ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburgб/р194216334731234Confirmed
4Горелик Борис 74_СПАРТАК, CheljabinskI19452508951234Confirmed (paid)
5Гохфельд Виктор 66_Факел-Екатеринбург, EkaterinburgКМС19442507511234Confirmed
6Казаринов Николай 59_Ветераны, PermI19462381551234Confirmed
7Максимов Владимир 77_district Vao, personalб/р194513021251234Confirmed
8Малинин Михаил 66_"Малиновка", EkaterinburgI19422502981234Confirmed (paid)
9Маркин Валерий 66_Н-Тагил, Nizhnij tagilб/р19481633214123Confirmed (paid)
10Ноговицын Геннадий 59_Ветераны, PermI194420041461234Confirmed
11Разницын Леонид 66_Новатор, EkaterinburgI19472508101234Confirmed
12Салаев Павел 66_ДЮСШ-19 НОРД, EkaterinburgКМС19452502891234Confirmed
13Селяхин Леонид 66_Новатор, EkaterinburgI19472507201234Confirmed
14Соломеин Валерий 66_Факел-Екатеринбург, Ekaterinburgб/р19392507261234Confirmed
15Трубин Николай 59_Ветераны, PermI194620040501234Confirmed
16Шабашов Павел Семенович 66_Факел-Екатеринбург, Ekaterinburgб/р19362508471234Confirmed (paid)
17Эльконин Лев 66_Новатор, EkaterinburgI193720417781234Confirmed
М90+ - без ограничений
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Ворванин Александр 66_Ekaterinburg, personalб/р197814242101234Confirmed (paid)
2Востроухов Максим 66_УралМакс, Kamensk uralskijб/р197819659631234Confirmed (paid)
3Мастерских Денис 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijII198314039361234Confirmed (paid)
4Низамов Сергей 66_Чистый воздух, EkaterinburgIIю197720072401234Processing
5Плохих Константин 42_Kemerovo, personalб/р196510093361234Confirmed (paid)
6Скорб Станислав 66_Чистый воздух, EkaterinburgII197713022561234Confirmed (paid)
МК - без ограничений
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Агафонов Александр 66_ОриентКУрС, Kamensk uralskijI198314178701234Confirmed (paid)
2Адамович Сергей 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijIII19691602235234Confirmed (paid)
3Аликин Александр 59_Буревестник Пермь, PermIII199772016221234Confirmed (paid)
4Востроухов Денис 66_УралМакс, Kamensk uralskijII200114058911234Confirmed (paid)
5Горбунов Алексей 74_Cheljabinsk, personalб/р198216337361234Processing
6Евтюхов Василий 66_Team RAY, EkaterinburgКМС19931234Confirmed
7Забоев Сергей 66_Polevskoj, personalб/р19871234Confirmed (paid)
8Захаров Владимир 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijб/р19751234Processing
9Зыков Андрей 66_Тропа, EkaterinburgII197372048591234Confirmed (paid)
10Зыков Никита 66_Абрис, PervouralskI199816334801234Processing
11Калиткин Иван 66_Абрис, PervouralskII20012334171234Processing
12Китаев Александр 74_Cheljabinsk, personalIII197720408331234Confirmed (paid)
13Краншев Андрей 66_Абрис, PervouralskI200097777751234Processing
14Мамаев Александр 66_ДЮСШ-19 НОРД, Ekaterinburgб/р199210015281234Confirmed (paid)
15Муралеев Сергей 66_5 Вершин ЦСКА, EkaterinburgI19931234Processing
16Пушкарев Виталий 66_Ekaterinburg, personalII198618818811234Confirmed (paid)
17Саночкин Михаил 66_5 Вершин ЦСКА, EkaterinburgКМС199110094191234Processing
18Сердюк Дима 66_5 Вершин ЦСКА, EkaterinburgI19961234Processing
19Серебряков Андрей 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijII197116008841234Confirmed (paid)
20Сушилин Артемий 66_Чистый воздух, Kamensk uralskijI199486546011234Processing
21Уральский Сергей 66_Тропа, EkaterinburgII197521172001234Confirmed (paid)
22Шавкунов Сергей 66_Ekaterinburg, personalIIIю197613938761234Processing
23Шадрин Артем 66_5 Вершин ЦСКА, EkaterinburgI19931234Processing
24Яговкин Юрий 66_УрФУ, Ekaterinburgб/р19901234Confirmed (paid)
25Ягупов Станислав 66_Чистый воздух, EkaterinburgII197710054011234Confirmed (paid)