Orgeo – Online entry and results system

Всероссийские спортивные соревнования "Беломорские Игры" Фестиваль спортивного ориентирования

Orienteering. National.

Registration finished 19.03.2018 22:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 207)

Export as file:

Fast navigation

Ж12 - 2006 -2008 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Данилейко Илона Syktyvkar2006123
2Жукова Полина Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2007123
3Зинзинова Виктория ИДЮЦ, ArhangelskIIIю2006123
4Королева Светлана ИДЮЦ, ArhangelskIIIю2007123
5Литвиненко Полина Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2007123
6Пуляева Татьяна ИДЮЦ, ArhangelskIIIю2006123
7Рунк Алиса Звёздный-7, Arhangelskб/р2007123
8Силина Варвара ИДЮЦ, ArhangelskIIIю2007123
9Стахеева Софья Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2008123
10Титова Злата Syktyvkar2006123
Ж14 - 2004-2006 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Агеева Софья Moskovskaja oblastIII2004123
2Бисовская Александра ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2006123
3Богданова Екатерина Звёздный-7, ArhangelskIIIю2005123
4Боева Анна Arhangelsk, personalIIю2005123
5Голубина Мария Arhangelskaja oblast2005123
6Дворянчикова Яна Nizhnij novgorodII2005123
7Депутатова Ирина Moskovskaja oblastI2005123
8Еремина Анастасия Nizhnij novgorodI2004123
9Завадская Ольга Nizhnij novgorodI2006123
10Ильина Мария Звёздный-7, ArhangelskIIIю2005123
11Казак Елизавета Звёздный-7, ArhangelskIIIю2005123
12Казникова София ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2005123
13Косолапова Лиза SyktyvkarIII2005123
14Кулижникова Антонина Arhangelskaja oblast2004123
15Лебедь Дарья Звёздный-7, ArhangelskIIIю2005123
16Литвиненко Анастасия Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIю2005123
17Лотоцкая София Республика Коми, SyktyvkarI2005123
18Меньшикова Ксения Moskovskaja oblastI2005123
19Осинская Светлана Arhangelsk, personalIIю2005123
20Паутова Юлия ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsIII2005123
21Пожилова Анфиса Arhangelskaja oblast20051
22Радюшина Юлия ИДЮЦ, ArhangelskIIю2004123
23Самошина Лиза Nizhnij novgorodIII2004123
24Скорнякова Анастасия Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIю2005123
25Уральцева Карина Nizhnij novgorodII2006123
26Чернова Ирина ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsIII2004123
27Шевелева Кристина SyktyvkarIII2004123
Ж17 - 2001-2003 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Абрамовская Александра SyktyvkarI2002123
2Бирюлёва Владислава Moskovskaja oblastКМС2002123
3Большакова Екатерина ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2003123
4Веретнова Дарья Arhangelskaja oblastI2003123
5Горбунова Екатерина Nizhnij novgorodI2001123
6Григорьева Лия Северодвинск ДЮЦ, SeverodvinskIIIю20021
7Ершова Екатерина Nizhnij novgorodКМС2001123
8Игнатова Алина SyktyvkarКМС2003123
9Кизерова Арина Северодвинск ДЮЦ, SeverodvinskIIIю2002123
10Кондратьева Алена Nizhnij novgorodКМС2003123
11Кузнецова Алина SyktyvkarI2003123
12Морева Наталья Nizhnij novgorodI2001123
13Пономаренко Ксения Moskovskaja oblastКМС2003123
14Рыжова Анстасия Moskovskaja oblastКМС2003123
15Сидорова Елизавета Arhangelskaja oblastII2003123
16Слезкина Вероника Звёздный 6, ArhangelskIII2001123
17Сулима Мария Nizhnij novgorodI2002123
18Фомина Алена Moskovskaja oblastКМС2001123
19Шерихова Ксения СДЮШОР 3, Лапочкина, IvanovoI2002123
Ж21Б - 2000 г.р. и страше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Блинова Елена Arhangelsk, personalб/р19863
2Нечепуренко Валерия САФУ, Arhangelskб/р1998123
3Ружникова Эльвира Arhangelsk, personalб/р1982123
4Склёмина Нина Arhangelsk, personalб/р19823
5Соколова Наталья Arhangelsk, personalб/р19773
6Спиридонова Татьяна САФУ, ArhangelskII1991123
7Тормосова Виктория Sankt peterburg, personalIII199513
Ж40 - 1969-1978 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Беланова Екатерина ЦФиЗ, area Krasnogvardejskij spbI196913
2Бухтаярова Ольга Arhangelsk, personalII1974123
3Сафонова Елена Severodvinsk, personalI197313
Ж50 - 1959-1968 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Левкина Ольга Arhangelsk, personalб/р196323
2Матусявичус Светлана Arhangelsk, personalII1967123
3Новосёлова Елена Arhangelsk, personalб/р19593
4Пикалова Лариса Severodvinsk, personalб/р1960123
5Столярова Наталья САФУ, Arhangelskб/р1963123
Ж60 - 1949-1958 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Гаврилова Ольга Азимут, area Kalininskij rajon spbМС1958123
2Зыкова Лариса Severodvinsk, personalII1950123
3Сторожук Надежда Severodvinsk, personalб/р1954123
ЖЭ - 2000 г.р. и страше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Веретнова Елена Arhangelskaja oblastI1981123
2Жилина Ирина Moskovskaja oblastКМС1998123
3Кочегарова Тамара Arhangelskaja oblastI1994123
4Коюшева Анита SyktyvkarКМС2000123
5Крапивина Надежда Arhangelskaja oblastI1998123
6Мартьянова Оксана Nizhnij novgorodМС1964123
7Мартьянова Оксана Владимировна Нижегородская область, Nizhnij novgorodКМС1964123
8Масленникова Надежда Arhangelskaja oblastI199223
9Мизонова Надежда Nizhnij novgorodКМС1996123
10Мочалыгина Галина VologdaI1976123
11Мяндина Елена SyktyvkarМС1963123
12Никанорова Полина ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС2000123
13Палкина Альбина Arhangelskaja oblastI1996123
14Пяткова Светлана Arhangelskaja oblastI1979123
15Семенова Кристина Ориента Ski-O, district VaoКМС1997123
16Семенова Юлия Ориента Ski-O, district VaoКМС1976123
17Серякова Ольга Nizhnij novgorodКМС1994123
18Степанова Екатерина Nizhnij novgorodМС1998123
19Тупина Антонина Arhangelskaja oblastКМС1990123
20Ульяновская Екатерина Arhangelskaja oblastI199423
21Шевелева Полина SyktyvkarКМС2000123
М12 - 2006 -2008 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Антоновский Андрей Syktyvkar2006123
2Веретнов Георгий Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIю2008123
3Голубецкий Даниил SyktyvkarIIIю2006123
4Горбунов Антон Приморская ДЮСШ, Primorskij rajon2006123
5Гуляев Артём ИДЮЦ, ArhangelskIIIю2006123
6Ерёмин Александр Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2007123
7Закатов Егор ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2007123
8Зырянкин Денис Arhangelsk, personalIIIю2006123
9Квашнин Виталий Arhangelsk, personalIIIю2006123
10Киркин Александр Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2006123
11Киров Даниил ИДЮЦ, Arhangelsk2007123
12Лукин Игорь SyktyvkarIIю2006123
13Радин Егор Arhangelsk, personalIIIю2007123
14Толоконцев Константин ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2007123
15Якименко Захар Звёздный-7, ArhangelskIIIю2006123
М14 - 2004-2005 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Амирасланов Эльгиз Сыктывкар, SyktyvkarI2004123
2Артеев Никита SyktyvkarI2005123
3Бурчак Алексей SyktyvkarI2005123
4Вараксин Юрий Arhangelskaja oblast2005123
5Денисов Арсений Звёздный-7, ArhangelskIIIю2005123
6Депутатов Артем Moskovskaja oblast2005123
7Дидик Михаил ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2004123
8Дружинин Павел Звёздный-7, ArhangelskIIю2005123
9Еремин Дмитрий Nizhnij novgorodI2004123
10Жданов Антон Arhangelsk, personal2004123
11Ивин Сергей Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIIю2005123
12Калашник Константин Arhangelskaja oblast2005123
13Конаков Семен SyktyvkarI2005123
14Леньков Максим ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2005123
15Орлов Алексей Звёздный-7, ArhangelskIIIю2005123
16Петров Дмитрий Nizhnij novgorodIII2004123
17Плехов Кирилл Arhangelskaja oblast2004123
18Поплевин Максим Звёздный-7, ArhangelskIIIю2005123
19Пушкин Денис ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2004123
20Расторгуев Андрей ДЮСШ БиМ Череповец, Cherepovets2005123
21Саков Даниил Syktyvkar2005123
22Сорока Сергей Nizhnij novgorodII2004123
23Сыров Виктор Moskovskaja oblast2005123
24Сыров Глеб Moskovskaja oblastIIю2005123
25Титов Матвей СДЮШОР 3, Лапочкина, IvanovoII2004123
26Торопнин Вячеслав Arhangelskaja oblast2004123
27Чучвага Сергей Приморская ДЮСШ, Primorskij rajonIIю2005123
28Шнуровский Никита ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2004123
29Шустов Александр Kirovskaja kirovI2004123
М17 - 2001-2003 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Астахов Иса Nizhnij novgorodI2003123
2Безносиков Семен SyktyvkarКМС2001123
3Белозеров Юрий Nizhnij novgorodКМС2003123
4Блинов Даниил СДЮШОР 3, Лапочкина, IvanovoI2002123
5Бычков Даниил ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2002123
6Демидов Кирилл Nizhnij novgorodI2003123
7Дикарев Олег ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsIII2003123
8Ершов Максим ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС2002123
9Заозерский Владислав Звёздный 6, ArhangelskIII2001123
10Зуев Кирилл Nizhnij novgorodI2001123
11Иванов Александр Moskovskaja oblastI2003123
12Купцов Павел Moskovskaja oblastКМС2002123
13Лебедев Даниил ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsI2002123
14Малков Артём Звёздный 6, ArhangelskIIIю2001123
15Михайлов Тимофей СДЮШОР 3, Лапочкина, IvanovoIII2003123
16Монастырских Сергей Северодвинск ДЮЦ, SeverodvinskIIIю2003123
17Мухин Матвей ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС2001123
18Мушка Илья Северодвинск ДЮЦ, SeverodvinskIIIю2002123
19Новиков Роман Arhangelsk, personalб/р20023
20Окунев Аркадий SyktyvkarI2002123
21Плоцкий Богдан SyktyvkarIII2003123
22Покрин Никита Moskovskaja oblastI2002123
23Пятов Павел SyktyvkarI2001123
24Сибиряков Кирилл Nizhnij novgorodI2003123
25Чупров Павел SyktyvkarI2002123
26Шевцов Сергей Звёздный 6, Arhangelsk2002123
27Юцкевич Иван Moskovskaja oblastКМС2003123
М21Б - 2000 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Богданов Юрий Severodvinsk, personalI1964123
2Васильевский Дмитрий САФУ, ArhangelskII1996123
3Кутин Роман СДЮШОР 3, Лапочкина, IvanovoI1999123
4Никулин Антон Arhangelsk, personalб/р199023
5Соколов Андрей САФУ, ArhangelskII1998123
М40 - 1969-1978 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Ветчинин Александр district Juao, personalI1959123
2Вороной Вадим district Zao, personalII1976123
3Лесин Александр district Juao, personalI1970123
4Сафонов Николай Severodvinsk, personalб/р19703
5Черных Сергей МАУ СШ им. Горелова, HimkiМС1962123
М60 - 1949-1958 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Лесников Станислав Азимут, area Kalininskij rajon spbКМС1951123
2Лоскутов Алексей Severodvinsk, personalб/р1950123
М70 - 1948 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Дундин Владимир Severodvinsk, personalб/р1946123
2Мануйлов Валерий Cherepovets, personalКМС1942123
3Наумов Николай district Novomoskovsij ao, personalб/р1946123
4Палханов Валерий Severodvinsk, personalб/р1938123
МЭ - 2000 г.р. и старше
SeqNum Full NameClubQualYearDays
1Анцыгин Алексей Nizhnij novgorod, personalМС1982123
2Анцыгин Алексей Валерьевич Nizhnij novgorodМС1982123
3Бондаренко Александр SyktyvkarКМС2000123
4Ваточкин Евгений VologdaКМС1988123
5Генералов Евгений ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС2000123
6Головин Денис Nizhnij novgorodМС1979123
7Жуков Александр Moskovskaja oblastКМС1997123
8Ивакин Александр Kirovskaja kirovКМС2000123
9Калинников Егор Nizhnij novgorodМС1989123
10Кутин Денис СДЮШОР 3, Лапочкина, IvanovoКМС1997123
11Матясов Михаил Nizhnij novgorodКМС1998123
12Медведев Никита ВИФК, area Vyborgskij rajon spbКМС1996123
13Меньшаков Дмитрий Arhangelskaja oblastI1991123
14Пименов Вячеслав Nizhnij novgorodМС1993123
15Повышев Иван Nizhnij novgorodМС1989123
16Попов Кирилл ДЮСШ БиМ Череповец, CherepovetsКМС2000123
17Пушкарев Арсений Nizhnij novgorodI2000123
18Тимофеев Дмитрий Moskovskaja oblastI1971123
19Тимофеев Никита Moskovskaja oblastКМС2000123
20Тюфяков Александр Kirovskaja kirovКМС1996123
21Ходанович Андрей Arhangelskaja oblastМС1983123
22Хромцов Сергей Arhangelsk, personalКМС1961123
23Худяков Илья Arhangelskaja oblastКМС1994123
24Шевелев Дмитрий SyktyvkarКМС1988123
25Шустов Алексей Kirovskaja kirovКМС1972123

Other events, Orienteering, Arhangelskaja oblast