Orgeo – Online entry and results system

13-15 октября 2017   Одинцовский, Одинцово

Всероссийские соревнований по радиоспорту «Памяти Друзей»

ARDF, radiosport. National.

Registration finished 12.10.2017 23:55 MSK

Regulation

List of Participants

Event Creator

Max Brichag

List of registered Online participants (total 31)

Export as file:   

Fast navigation

M14 - Юноши (до 15 лет)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Васенин Илья 76_Jaroslavskaja oblast200212Confirmed
2Карпачев Ефим 50_Moskovskaja oblastIII200412Confirmed
3Козлов Максим 50_Moskovskaja oblastIII200430379012Confirmed
4Темнов Даниил 76_Jaroslavskaja oblastIIю200312Confirmed
M16 - Юноши (до 17 лет)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Виноградов Артем 52_Nizhegorodskaja oblast200112Confirmed
2Калашников Артем 50_Moskovskaja oblastIII200212Confirmed
3Колесников Даниил 50_Moskovskaja oblastIII200130353312Confirmed
4Мещеряков Никита 52_Nizhegorodskaja oblastIII200212Confirmed
5Соловьев Сергей 52_Nizhegorodskaja oblastII200212Confirmed
M19 - Юниоры (до 20 лет)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Соболин Даниил 50_Moskovskaja oblastМС2000130149912Confirmed
M21 - Мужчины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Бурдейный Александр 50_Moskovskaja oblastКМС198612807942Confirmed
2Бурдейный Владимир 50_Moskovskaja oblastМС1981773072212Confirmed
3Гришин Дмитрий 77_Moskva, personalI197023704512Confirmed
4Королев Дмитрий 50_Moskovskaja oblastМС197077900502Confirmed
5Муль Александр 52_Nizhegorodskaja oblastКМС199012Confirmed
6Нестеренко Руслан _Donetskaja oblastКМС2017100042712Confirmed
7Соболин Сергей 50_Moskovskaja oblastМС19707007072Confirmed
8Соловьев Алексей 52_Nizhegorodskaja oblastКМС197812Confirmed
9Соловьев Эдуард 77_Moskva, personalб/р1967720385012Confirmed
10Фадеев Василий 50_Moskovskaja oblastКМС19861Confirmed
11Чегодаев Александр 52_Nizhegorodskaja oblastКМС1964114648512Confirmed
12Шимбаревич Сергей 50_Moskovskaja oblastМС197930359512Confirmed
O1 - Начинающие старшие
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Большаков Александр 52_Nizhegorodskaja oblastб/р200612Confirmed
2Большаков Михаил 52_Nizhegorodskaja oblastб/р200612Confirmed
W16 - Девушки (до 17 лет)
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Андреева Полина 50_Moskovskaja oblastI20013035342Confirmed
2Смирницкая Оксана 76_Jaroslavskaja oblast200112Confirmed
W21 - Женщины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Смирницкая Эвелина 76_Jaroslavskaja oblastМС197312Confirmed
О2 - Начинающие младшие
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Деев Семен 76_Jaroslavskaja oblastб/р200512Confirmed
2Мильто Степан 76_Jaroslavskaja oblastб/р200412Confirmed
3Смирницкая Карина 76_Jaroslavskaja oblastб/р200712Confirmed
4Сорогин Петр 76_Jaroslavskaja oblastб/р200512Confirmed

Other events, ARDF, radiosport, National