Orgeo – Online entry and results system

23-25 сентября 2016   Дзержинск, Дзержинск

Всероссийские соревнований по радиоспорту «Золотая осень-2016», Чемпионат и Первенство ЦФО и ПФО

ARDF, radiosport. Interregional.

Registration finished 22.09.2016 09:00 MSK

List of Participants

Event Creator

Max Brichag

List of registered Online participants (total 62)

Export as file:   

Fast navigation

D12 - Девочки до 12 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Берг Дарья 74_СЮТ Копейск, KopejskIIю2006123Confirmed
2Важенина Арина 74_СЮТ Копейск, Kopejsk2004123Confirmed
D14 - Девушки 13-14 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Ионова Александра 33_Vladimirskaja oblastIII20032002005123Confirmed
2Мельникова Светлана 33_Vladimirskaja oblastIII20039129999123Confirmed
3Михайлова Яна 33_Vladimirskaja oblastIII20032002006123Confirmed
4Моисеева Софья 33_Vladimirskaja oblastIIю20052002003123Confirmed
5Парамонова Валерия 33_ДЮСШ по конному спорту, Vladimir20046302129123Confirmed
6Соловьева Мария 33_ДЮСШ по конному спорту, Vladimir20036302118123Confirmed
7Щуркина Ксения 66_Свердловская область, EkaterinburgIII2002123Confirmed
D16 - Девушки 15-16 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Трубникова Екатерина 52_М.Стрелка-Т, DzerzhinskII2001100566512Confirmed
D19 - Юниорки
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Трубникова Любовь 52_М.Стрелка-Т, DzerzhinskI1999945678912Confirmed
D21 - Женщины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Коткова Елена 33_ДЮСШ по конному спорту, VladimirКМС19976302139123Confirmed
2Крючкова Ирина 50_Одинцово, Odintsovskij rajonКМС19889007007123Confirmed
3Садофьева Евдокия 33_ДЮСШ по конному спорту, VladimirКМС20016302122123Confirmed
M12 - Мальчики до 12 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Захарченко Никита 74_СЮТ Копейск, Kopejskб/р2004123Confirmed
2Просвирнин Михаил 74_СЮТ Копейск, Kopejskб/р2005123Confirmed
M14 - Юноши 13-14 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Белов Даниил 33_Vladimirskaja oblastII20022002009123Confirmed
2Годунов Борис 33_Vladimirskaja oblastIIю20061166611123Confirmed
3Долгих Ростислав 66_Свердловская область, EkaterinburgIII2002123Confirmed
4Жакин Владимир 33_ДЮСШ по конному спорту, VladimirIIIю20046302133123Confirmed
5Иванов Александр 33_ДЮСШ по конному спорту, Vladimir20036302115123Confirmed
6Илитьк Филипп 66_Свердловская область, EkaterinburgIII2003123Confirmed
7Калашников Артем 50_Одинцово, Odintsovskij rajonIII2002254225123Confirmed
8Клюжев Дмитрий 33_Vladimirskaja oblastII20022086702123Confirmed
9Козлов Максим 50_Одинцово, Odintsovskij rajonIII2004303790123Confirmed
10Лобков Семен 33_ДЮСШ по конному спорту, Vladimir2003123Confirmed
11Мороз Никита 66_Свердловская область, Ekaterinburg2004123Confirmed
12Панкратов Михаил 33_Vladimirskaja oblastIII20042002007123Confirmed
13Позмогов Илья 66_Свердловская область, EkaterinburgIII2002123Confirmed
14Сизов Данил 33_ДЮСШ по конному спорту, VladimirIIю20056302132123Confirmed
15Соловьев Сергей 52_Нижегородская область, DzerzhinskIII2002123Confirmed
16Титишев Егор 58_Спутник, Penza2002123Confirmed
17Федоров Кирил 58_Спутник, Penza2002123Confirmed
M16 - Юноши 15-16 лет
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Игошин Илья 52_Нижегородская область, DzerzhinskI2000123Confirmed
2Карпин Данила 58_Спутник, PenzaII2001123Confirmed
3Квасов Максим 33_Vladimirskaja oblastII20012088035123Confirmed
4Колесников Даниил 50_Одинцово, Odintsovskij rajonIII2001303533123Confirmed
5Попов Борис 33_Vladimirskaja oblastII20012088010123Confirmed
6Соболин Даниил 50_Одинцово, Odintsovskij rajonКМС20001301499123Confirmed
7Фомин Павел 58_Спутник, PenzaII2001123Confirmed
M19 - Юниоры
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Александров Лев 33_ДЮСШ по конному спорту, VladimirКМС20006302111123Confirmed
2Васильев Никита 33_Vladimirskaja oblastМС19982069373123Confirmed
3Маненин Максим 52_Нижегородская область, DzerzhinskIII1999123Confirmed
4Овчинин Александр 52_Нижегородская область, DzerzhinskI1998123Confirmed
5Постнов Артем 52_Нижегородская область, DzerzhinskКМС1998254088123Confirmed
6Целиков Сергей 33_Vladimirskaja oblastМС19971990991123Confirmed
7Четин Алексей 52_Нижегородская область, DzerzhinskКМС1998254206123Confirmed
M21 - Мужчины
SeqNum Full NameClubQualYearSIDaysStatus
1Балякин Сергей 52_Нижегородская область, DzerzhinskКМС1975123Confirmed
2Букичев Александр 52_Нижегородская область, DzerzhinskКМС1988123Confirmed
3Бурда Юрий 78_ДДЮТ Пушкин, area Pushkinskij rajon spbМС19651405048123Confirmed
4Каменский Сергей 52_Нижегородская область, Dzerzhinskб/р19611602492123Confirmed
5Кручинин Эдуард 33_Vladimirskaja oblastМС19661009264123Confirmed
6Ланцов Дмитрий 52_Нижегородская область, DzerzhinskКМС1973123Confirmed
7Латарцев Сергей 33_ДЮСШ по конному спорту, VladimirМС1958123Confirmed
8Муль Александр 52_Нижегородская область, DzerzhinskКМС1990123Confirmed
9Попов Руслан 33_Vladimirskaja oblastКМС19682088014123Confirmed
10Попов Сергей 50_Одинцово, Odintsovskij rajonМС1976977777123Confirmed
11Слотин Вадим 52_Нижегородская область, DzerzhinskКМС19671593332123Confirmed
12Соловьев Алексей 52_Нижегородская область, DzerzhinskКМС1978123Confirmed
13Трубников Дмитрий 52_М.Стрелка-Т, DzerzhinskI1974115057412Confirmed
14Чегодаев Александр 52_Нижегородская область, DzerzhinskКМС19641146485123Confirmed
15Шимбаревич Сергей 50_Одинцово, Odintsovskij rajonМС1979303595123Confirmed

Other events, ARDF, radiosport, Nizhegorodskaja oblast