Orgeo – Online entry and results system

Открытый чемпионат Рязани по рогейну "RZN trophy" - Чемпионат ЦФО по рогейну

Rogaining. Regional.

Registration finished 02.06.2016 23:55 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 211)

Export as file:
3БО_ЖО - Беговой формат 3 часа, женщины
SeqNum Full NameClubYear
1Бареева Анастасия Nizhnij novgorod, personal1991
2Вакарева Зоя Волна1952
3Есенина Марина Ryazan, personal1961
4Жаркова Анастасия Ryazan, personal1990
5Захарова Ольга Виват1963
6Коноводова Светлана ОК Гоголь1983
7Косачева Ирина Чайка1997
8Митрофанова Татьяна ОК Гоголь1983
9Никитова Елена Ryazan, personal1985
10Панфилова Ирина ОК Гоголь1988
11Репина Александра Tambov, personal1997
12Тюжина Надежда Чайка1954
13Чернова Валентина Ryazan, personal1950
14Шибанова Светлана Горизонталь1947
3БО_МО - Беговой формат 3 часа, мужчины
SeqNum Full NameClubYear
1Барабанов Виктор Чайка1948
2Барабаш Виктор Ryazan, personal1962
3Баскаков Александр РИТМ1952
4Бетин Сергей Ryazan, personal1987
5Вакарев Владимир Волна1985
6Ванишев Михаил Ryazan, personal1973
7Вася Пупкин Kolomna, personal1993
8Васяев Андрей Ryazan, personal1998
9Владимиров Дмитрий Ryazan, personal1968
10Выборнов Юрий РИТМ1955
11Ермаков Андрей Ракета1998
12Загибалов Кирилл Ракета1997
13Закалюжный Васиилй Ramenskij rajon, personal1980
14Захаров Игорь Виват1957
15Киселев Александр Ryazan, personal1990
16Козлов Александр Ryazan, personal1985
17Конопкин Сергей Волна1981
18Крюков Сергей Рязань ARDF1984
19Кюн Валерий Ryazan, personal1939
20Лагутин Демид Kolomna, personal1995
21Лазарев Игорь Ryazan, personal1964
22Маркин Анатолий РИТМ1950
23Мукосеев Евгений Ryazan, personal1993
24Мухин Сергей Ryazan, personal1994
25Наместников Петр Динамо-571957
26Салимов Галимзян ОМАНИД1957
27Федоров Виталий Академия ФСИН1987
28Чернов Юрий Ryazan, personal1941
29Шибанов Александр Горизонталь1944
30Шибанов Владимир Горизонталь1980
31Шурганов Виктор Чайка1958
32Юрченко Андрей ФАКТ1957
3ВО_ЖО - Вело формат 3 часа, женщины
SeqNum Full NameClubYear
1Абашкина Светлана Ryazan, personal1975
2Демидова Лалли Крошка-Картошка1983
3Косачева Елена Чайка1972
4Савельева Наталья Савельевы1974
5Сафонова Екатерина Ryazan, personal1983
6Фокина Ксения Ryazan, personal1971
7Щербакова Екатерина Ryazan, personal1987
3ВО_МО - Вело формат 3 часа, мужчины
SeqNum Full NameClubYear
1Абашкин Юрий Ryazan, personal1950
2Бундин Александр Невероятный Алк1983
3Бундин Андрей Невероятный Алк1960
4Вековищев Валерий Ryazan, personal1960
5Герасин Сергей СК "Стрела"1975
6Керносов Максим Ryazan, personal1982
7Корнеев Валерий Ryazan, personal1945
8Подлубный Юрий Ryazan, personal1961
9Поляков Андрей Ryazan, personal1985
10Савельев Максим Савельевы1979
11Савельев Ярослав Савельевы2004
12Самойлов Евгений Ryazan, personal1986
13Тарарухин Василий Ryazan, personal1974
14Ткачук Анатолий Ryazan, personal1985
5ВК_ЖО - Вело формат 5 часов, женские команды
SeqNum Full NameClubYear
1Коршунова Елена На шпильках1966
2Феддерс Ирина На шпильках1964
5ВК_МО - Вело формат 5 часов, мужские команды
SeqNum Full NameClubYear
1Горбачев Алекснандр lemurRacing1963
2Киреев Артем mtbtula1985
3Кузнецов Сергей lemurRacing1997
4Мужичков Павел mtbtula1988
5Муравлев Андрей lemurRacing1987
5ВК_СО - Вело формат 5 часов, Смешанные команды
SeqNum Full NameClubYear
1Архангельский Андрей Пояс Ориона1982
2Ачкасов Максим Пояс Ориона1977
3Ачкасова Милана Пояс Ориона1976
4Вербова Лада KG & W1968
5Гришин Дмитрий Норвегия1984
6Давыдова Елена Весёлые Катальцы1986
7Джаникян Любовь TORMOZA1977
8Джаникян Петр TORMOZA2004
9Ермаков Михаил KG & W1973
10Карсакова Татьяна Темный Лес1985
11Комаров Александр Весёлые Катальцы1983
12Кутейников Александр Lemur Racing 21988
13Кутейникова Дарья Lemur Racing 21990
14Марцынковский Александр Lemur Racing 21991
15Новиков Геннадий Темный Лес1972
16Овинников Дмитрий Норвегия1990
17Пятшев Алексей Норвегия1985
18Семафоров Сергей KG & W1973
19Семёнов Владимир Темный Лес1993
20Сёмочкина Ольга Весёлые Катальцы1987
21Суракова Светлана Норвегия1991
22Сушкин Андрей Весёлые Катальцы1980
23Токарев Антон KG & W1981
5ВО_ЖО - Вело формат 5 часов, женщины
SeqNum Full NameClubYear
1Власова Светлана Harleguin Team1982
2Кротенко Лилия За-за-заяц1970
5ВО_МО - Вело формат 5 часов, мужчины
SeqNum Full NameClubYear
1Демещик Павел ТК МАИ1975
2Карпунин Павел Ryazan, personal1980
3Козлов Алексей Nizhnij novgorod, personal1976
4Малахов Борис district Szao, personal1976
5Матвиюк Виталий Т/К Коломна1985
6Паршин Александр Ryazan, personal1990
7Успенский Денис Ryazan, personal1983
6БК_ЖО - Беговой формат 6 часов, женские команды
SeqNum Full NameClubYear
1Мартынова Алена Академия ФСИН1996
2Новикова Надежда А ну-ка, девушки2000
3Новикова Ольга А ну-ка, девушки1972
4Прохорова Маргарита Академия ФСИН1995
5Стенякина Елена Академия ФСИН1995
6БК_МО - Беговой формат 6 часов, мужские команды
SeqNum Full NameClubYear
1Адеев Фархад Феникс1996
2Афанасьев Алексей Kimovskij rajon, personal1978
3Афанасьев Игорь Kimovskij rajon, personal1989
4Бареев Денис Волжские просторы1988
5Бородин Александр Феникс1996
6Гарбуз Максим Феникс1994
7Губашов Валерий district Szao1958
8Дорохов Максим Moskovskaja oblast, personal1988
9Жегусов Олег district Szao1956
10Зазулин Евгений Moskovskaja oblast, personal1990
11Караганов Вадим Леший-Пеший1960
12Качурин Алексей O-Tula Team1987
13Качурин Сергей КаМар1954
14Комин Игорь КРОГ-21959
15Копелевич Александр КРОГ-21956
16Королев Алексей Волжские просторы1982
17Кочергин Валерий O-Tula Team1980
18Кротенко Дмитрий Димон выходи1994
19Кудрявцев Сергей Подозрительные лица1987
20Кузнецов Пётр Любители1947
21Куликов Роман Moskovskaja krasnogorskij rajon, personal1985
22Лазаренко Станислав Moskovskaja oblast, personal1987
23Лапынин Александр Димон выходи1994
24Любин Виталий Леший-Пеший1958
25Мартынов Дмитрий Подозрительные лица1990
26Марцинковский Виктор КаМар1953
27Мельников Дмитрий Moskovskaja oblast, personal1986
28Мясников Игорь Любители1950
29Никитин Леонид ELK & Альфа-Битца1969
30Павлов Николай O-Tula Team1980
31Паюн Ярослав РГРТУ1998
32Петухов Олег Пираты1985
33Пикуз Сергей X-rays1981
34Рисик Максим Феникс1995
35Сабиров Григорий Пираты1984
36Селиверстов Евгений district Szao, personal1979
37Смирнов Дмитрий district Szao, personal1977
38Тарасов Андрей РГРТУ1995
39Токмянин Михаил Moskovskaja oblast, personal1989
40Халяпин Александр ELK & Альфа-Битца1968
41Шамин Дмитрий РГРТУ1997
6БК_СО - Беговой формат 6 часов, смешанные команды
SeqNum Full NameClubYear
1Александрина Инесса Поворот_не_туда1988
2Алтухова Елена Альтаир1995
3Белуга Георгий Альтаир1988
4Бикчурин Рустам ТК МАИ1979
5Егорова Татьяна Пикник на обочине1966
6Калистратова Верочка ТК МАИ1991
7Карпухина Елена Mosplay.ru1984
8Киселев Кирилл district Zao, personal1988
9Коваленко Екатерина district Zao, personal1984
10Комиссаров Александр Поворот_не_туда1987
11Концевой Анатолий Радуга-221968
12Кратенко Владимир Рязань-Приозерье1968
13Кротенко Вячеслав Рязань-Приозерье1970
14Кузнецова Валентина Т/К Коломна1986
15Куликова Елена Т/К Коломна1974
16Лавринович Артем Mosplay.ru1985
17Максимов Владимир Радуга-221964
18Матвиюк Евгения Т/К Коломна1990
19Моисеева Анна Т/К Коломна1986
20Науменко Елена Радуга-221969
21Пашуто Анастасия ТК ВШЭ1996
22Полуэктов Андрей Альтаир1996
23Савченко Павел Альтаир1997
24Сафонова Анастасия Альтаир1990
25Селезнев Михаил Поворот_не_туда1988
26Сидоров Александр Эксперимент 6261990
27Сидоров Илья Т/К Коломна1986
28Сидорова Эльвира Эксперимент 6261989
29Сосницкая Анна Рязань-Приозерье1964
30Торгунаков Виктор Т/К Коломна2000
31Фишин Александр Т/К Коломна1988
32Фокин Сергей Т/К Коломна1985
33Фоменко Анна Поворот_не_туда1983
34Челюканов Алексей ТК ВШЭ1990
35Черный Михаил Радуга-221960
36Шмидт Павел Пикник на обочине1978
6БО_ЖО - Беговой формат 6 часов, женщины
SeqNum Full NameClubYear
1Андрейкина Анна RZN1992
2Борисова Мария district Tsao, personal1966
3Бурлинова Анна Ramenskij rajon, personal1979
4Журбина Настя Istrinskij rajon, personal1992
5Зубова Лилия district Juvao, personal1989
6Качурина Ирина Tula, personal1989
7Михеева Нина SPLAV - X-Race.info1969
8Петухова Дарья district Zao, personal1987
9Помазан Наталья О-Ната1953
10Тонис Елена district Juao, personal1972
6БО_МО - Беговой формат 6 часов, мужчины
SeqNum Full NameClubYear
1Гришин Владимир Факел1948
2Гусев Борис Таганок1972
3Ефимов Андрей Vladimir, personal1983
4Московкин Владимир Skopinskij rajon, personal1978
5Насонов Даниил Полярная Звезда1980
6Памеев Степан Ракета1987
7Сметана Станислав Naro fominskij rajon, personal1981
8Столяров Константин Balashiha, personal1977
9Сухин Иван Ракета1992
10Терешкин Александр Volgodonsk, personal1956
11Тихонов Алексей district Juzao, personal1981
12Тонис Александр district Juao, personal1973
13Шароватов Дмитрий district Sao, personal1982

Other events, Rogaining, Ryazanskaja oblast