Orgeo – Online entry and results system

Традиционный легкоатлетический кросс, посвященный памяти Н.М. Степанищева

Athletics, running, walking. Regional.

Registration finished 07.09.2019 00:00 MSK

Regulation

List of Participants

Event Creator

Андрей Малыхин
8-915-570-88-59 Мясоедов Александр Николаевич

List of registered Online participants (total 160)

Export as file:   
1 КМ ДЕВУШКИ - 2005 и младше
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Ананьева Юлия Курская школаб/р2006Confirmed
2Андросова Элина Starooskolskij rajon, personalб/р2009Confirmed
3Ансимова Ксения Курская школаб/р2006Confirmed
4Афрамеева Дарья МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2006Confirmed
5Башкатова Анастасия Старый Осколб/р2007Confirmed
6Ботвинова Кристина СтайерI2005Processing
7Ботева Дарья Starooskolskij rajon, personalб/р2007Confirmed
8Бусловская Эмилина Курская школаб/р2007Confirmed
9Гехт София МБОУ "Гимназия № 18"I2005Confirmed
10Кравченко Алина Starooskolskij rajon, personalIIю2008Confirmed
11Кукулина Елена Starooskolskij rajon, personalб/р2014Confirmed
12Кукулина Ольга Starooskolskij rajon, personalб/р2006Confirmed
13Кулешина Дарья Старый Осколб/р2007Confirmed
14Лещенко Дмитрий Курская школаб/р2007Confirmed
15Макарова Виктория МАОУ "СОШ№40"б/р2005Confirmed
16Пальчик Виктория МБОУ "Гимназия № 18"I2007Confirmed
17Петрова Дарина Старый Осколб/р2005Confirmed
18Романова Елизавета Starooskolskij rajon, personalб/р2012Confirmed
19Ротова Алиса МАОУ "СОШ№40"б/р2007Confirmed
20Рубцова Екатерина Василиск#Stб/р2006Confirmed
21Рябова Алёна Starooskolskij rajon, personalб/р2005Confirmed
22Рябова Алена МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2005Confirmed
23Семёнова Эльвира МБУ ДО"ЦДЮТиЭ"б/р2008Confirmed
24Сорокина Александра Старый Осколб/р2006Confirmed
25Ступенко Софья МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2006Confirmed
26Фаустова Александра Starooskolskij rajon, personalб/р2005Confirmed
27Шишлянникова Алина Starooskolskij rajon, personalIIIю2009Confirmed
28Шишлянникова Полина Starooskolskij rajon, personalб/р2011Confirmed
2 КМ ДЕВУШКИ - 2001-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Геннинг Наталия Starooskolskij rajon, personalб/р2003Confirmed
2Головина Анна Gubkinskij rajon, personalI2003Confirmed
3Головина Мария Gubkinskij rajon, personalКМС2003Confirmed
4Иринина Алиса МБОУ "СОШ №17"КМС2003Processing
5Козловская Виктория Курская школаб/р2004Confirmed
6Криушина Валерия СтайерI2002Processing
7Макеева Екатерина Starooskolskij rajon, personalб/р2003Confirmed
8Никулина Алена Starooskolskij rajon, personalб/р2003Confirmed
9Селезнева Анна МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2001Confirmed
10Сурмай Ульяна МБОУ "Гимназия № 18"б/р2003Confirmed
11Тугова Елена МБОУ "СОШ №17"б/р2004Processing
2 КМ ЮНОШИ - 2005 и младше
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Ананичев Павел Starooskolskij rajon, personalб/р2006Confirmed
2Веретенников Иван МАОУ "СОШ№40"б/р2007Confirmed
3Гаркушов Андрей МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2009Confirmed
4Горбунов Максим Старый Осколб/р2006Confirmed
5Горгораки Максим Старый Осколб/р2006Confirmed
6Грецов Артем МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2007Confirmed
7Дергачев Владислав МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2008Confirmed
8Диков Михаил Старый Осколб/р2010Confirmed
9Дроботенко Ярослав Starooskolskij rajon, personalI2005Confirmed
10Дубинин Даниил МБОУ "СОШ №17"б/р2007Processing
11Дурнев Михаил Василиск#Stб/р2006Confirmed
12Емельянов Матвей Starooskolskij rajon, personalб/р2008Confirmed
13Золотухин Роман Starooskolskij rajon, personalб/р2007Confirmed
14Золотых Александр МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2008Confirmed
15Иванов Кирилл Старый Осколб/р2009Confirmed
16Иванов Семён Старый Осколб/р2012Confirmed
17Ильин Владимир МБОУ "Гимназия № 18"б/р2005Confirmed
18Калашников Назар МБУ ДО"ЦДЮТиЭ"б/р2005Confirmed
19Карелин Никита МБУ ДО"ЦДЮТиЭ"2006Confirmed
20Кныш Алексей Старый Оскол2006Confirmed
21Крылатков Денис МБУ ДО"ЦДЮТиЭ"2007Confirmed
22Манжела Сергей МБУ ДО"ЦДЮТиЭ"б/р2006Confirmed
23Мараховский Дмитрий МБОУ "СОШ №17"б/р2009Processing
24Мартынов Николай МБОУ "Гимназия № 18"б/р2009Confirmed
25Мкртчян Давид Старый Осколб/р2006Confirmed
26Москаленко Михаил МБУ ДО"ЦДЮТиЭ"I2013Processing
27Недьайло Даниил Курская школаб/р2006Confirmed
28Олейник Всеволод МБОУ "Гимназия № 18"II2005Confirmed
29Панов Дмитрий Starooskolskij rajon, personalб/р2005Confirmed
30Панфилов Даниил Курская школаб/р2007Confirmed
31Рыжанков Никита Старый Осколб/р2009Confirmed
32Рябоха Никита МБОУ "Гимназия № 18"б/р2008Confirmed
33Семёнов Роман МБУ ДО"ЦДЮТиЭ"б/р2005Confirmed
34Стерликов Владимир Starooskolskij rajon, personalб/р2005Confirmed
35Суковатый Константин МБОУ "Гимназия № 18"б/р2007Confirmed
36Сурков Матвей МБОУ "Гимназия № 18"б/р2007Confirmed
37Толмачев Алексей МБОУ "СОШ №17"б/р2005Processing
38Тутов Андрей Старый Осколб/р2006Confirmed
39Устинов Виктор МБОУ "СОШ №17"б/р2006Processing
40Филалеев Кузьма МБОУ "Гимназия № 18"б/р2005Confirmed
41Холодов Дмитрий МБОУ "Гимназия № 18"б/р2008Confirmed
42Холодов Степан МБОУ "Гимназия № 18"б/р2008Confirmed
43Шеванов Иван Starooskolskij rajon, personalб/р2008Confirmed
44Шеншин Денис Старый Осколб/р2007Confirmed
45Шишкин Олег Starooskolskij rajon, personalб/р2005Confirmed
3 КМ ЮНОШИ - 2001-2004 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Ансимов Дмитрий Курская школаб/р2004Confirmed
2Баканов Юрий Starooskolskij rajon, personalIIIю2004Confirmed
3Белоножко Илья СтайерI2001Processing
4Берляков Георгий МБОУ "Гимназия № 18"б/р2004Confirmed
5Борзенков Владислав МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2003Confirmed
6Вертиев Данила МБОУ "Гимназия № 18"б/р2004Confirmed
7Георгиев Валерий Starooskolskij rajon, personalб/р2003Confirmed
8Зырянов Виталий МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2003Confirmed
9Карипов Никита Курская школаб/р2004Confirmed
10Карюхин Данила Gubkinskij rajon, personalII2003Confirmed
11Копытин Алексей МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2003Confirmed
12Коршиков Евгений МБУ ДО"ЦДЮТиЭ"б/р2003Confirmed
13Коструб Фома МБОУ "Гимназия № 18"б/р2002Confirmed
14Литвинов Арсений МБОУ "Гимназия № 18"КМС2003Confirmed
15Моногаров Никита МБУ ДО"ЦДЮТиЭ"б/р2002Confirmed
16Носов Егор МБОУ "Гимназия № 18"II2003Confirmed
17Повеквечных Никита МБОУ "Гимназия № 18"IIю2004Confirmed
18Секретов Илья МБОУ "Гимназия № 18"I2003Confirmed
19Ситктн Михаил Starooskolskij rajon, personalб/р2004Confirmed
20Смецкой Дмитрий Kursk, personalб/р2003Confirmed
21Субботин Дмитрий МБОУ "Гимназия № 18"КМС2003Confirmed
22Тихомиров Дмитрий МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2003Confirmed
23Усов Иван Starooskolskij rajon, personalб/р2004Confirmed
24Цой Матвей МБОУ СОШ12 с УИОПб/р2003Confirmed
25Шулик Александр Starooskolskij rajon, personalб/р2004Confirmed
5 КМ МУЖЧИНЫ - 1968 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Андросов Николай Старый Осколб/р1968Confirmed
2Богданов Евгений Starooskolskij rajon, personalМС1959Confirmed
3Дровяных Михаил Старый Осколб/р1958Confirmed
4Рудаков Николай ОЭМКI1965Confirmed
5Чумаков Юрий Starooskolskij rajon, personalI1952Confirmed
5 КМ ЮНОШИ - 1969-1978 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Гополов Александр Starooskolskij rajon, personalб/р1975Processing
2Луговских Максим ОЭМКб/р1976Confirmed
3Проскуряков Константин Starooskolskij rajon, personalб/р1975Confirmed
6 КМ ДЕВУШКИ - 1980-2000 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Алексеева Виолетта ОЭМКб/р1986Confirmed
2Долгих Екатерина Starooskolskij rajon, personalб/р1986Confirmed
3Купчикова Мария Starooskolskij rajon, personalIII1998Confirmed
4Москаленко Евгения Старый Осколб/р1984Confirmed
5Пшетуркевич Анна Одной тропойб/р2000Confirmed
6Романова Екатерина Starooskolskij rajon, personalI1985Confirmed
7Рухлина Полина СтайерI2000Processing
8Рыжанкова Юлия Старый ОсколМС1988Confirmed
9Углова Ольга ОЭМКIIю1981Confirmed
6 КМ ЖЕНЩИНЫ - 1979 и старше
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Евстафиева Людмила Starooskolskij rajon, personalI1975Confirmed
2Марусина Оксана Starooskolskij rajon, personalб/р1974Confirmed
3Петрова Дина Старый Осколб/р1978Confirmed
4Сорокина Наталия Starooskolskij rajon, personalIII1976Confirmed
8 КМ МУЖЧИНЫ - 1979-1996 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Адоньев Андрей Starooskolskij rajon, personalб/р1989Processing
2Бидзинашвили Лери ОЭМКI1987Confirmed
3Бородин Иван ОЭМККМС1989Confirmed
4Гаврилов Максим Старый ОсколМС1982Confirmed
5Долгих Андрей Starooskolskij rajon, personalб/р1985Confirmed
6Дусявичус Семен Starooskolskij rajon, personalб/р1981Confirmed
7Егозов Владимир ОЭМКб/р1981Confirmed
8Казанцев Дмитрий ОЭМКб/р1987Confirmed
9Комов Роман Starooskolskij rajon, personalб/р1984Processing
10Кунтыш Сергей ОЭМКI1980Confirmed
11Малыхин Андрей Starooskolskij rajon, personalб/р1986Confirmed
12Митусов Виктор Одной тропойIII1983Confirmed
13Москаленко Николай ОЭМК1983Confirmed
14Науменко Александр Стайерб/р1994Processing
15Пастухов Александр Starooskolskij rajon, personalIIIю1991Confirmed
16Петров Алексей Starooskolskij rajon, personalКМС1986Processing
17Печенских Александр Старый ОсколКМС1989Confirmed
18Пилипенко Александр ОЭМКII1985Confirmed
19Роганин Сергей Kursk, personalб/р1988Confirmed
20Романов Руслан Starooskolskij rajon, personalI1984Confirmed
21Рыжанков Сергей Старый Осколб/р1985Confirmed
22Самосенок Максим ОЭМКб/р1994Confirmed
23Сафонов Иван Voronezh, personalб/р1982Confirmed
24Таршилов Андрей ОЭМКIII1985Confirmed
25Толканев Денис Starooskolskij rajon, personalб/р1990Confirmed
26Усов Владимир ОЭМКб/р1993Confirmed
27Фетисов Владимир Zheleznogorskij rajon, personalб/р1984Confirmed
28Шачок Сергей Starooskolskij rajon, personalКМС1986Confirmed
29Шашурин Игорь ОЭМКб/р1981Confirmed
8 КМ ЮНОШИ - 1997-2000 г.р
SeqNum Full NameClubQualYearStatus
1Осадченко Александр Одной тропойб/р1997Confirmed

Other events, Athletics, running, walking, Belgorodskaja oblast