Orgeo – Online entry and results system

24 августа 2019 (сб)   Тюмень, Андреевское

Осенний калейдоскоп I этап

Orienteering. Local.

Registration finished 22.08.2019 14:00 MSK

List of Participants

List of registered Online participants (total 83)

Export as file:

Fast navigation

Ж8
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Кондрашова Наталия Tjumen, personalб/р2015
Ж10
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Матвеева Екатерина ДЮСШ №2 Тюмень Глухареваб/р2009
Ж12
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Фатеева Софья ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIIю20071633404
Ж14
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ефимова Анна КСО "Ермак" ТюменьIII20071005406
2Карнаухова Полина ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIIю20064654921
3Митюрева Ева ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковI20066304817
4Ноговицына Ксения ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваIII2006
Ж16
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ефимова Виктория ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковIII2004254977
2Ефимова Мария КСО "Ермак" ТюменьI20046304813
3Жукова Анастасия Тюмень ЖуковыI20031633414
4Иванисенко Мария ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковI20041425059
5Иванова Евгения Tjumen, personalб/р1990722996
Out of contest, other age
6Половникова Полина ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваI20032007315
7Пуртова Ксения ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваII200420072590
Ж35
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Дайнеко Светлана Tjumen, personalб/р19777212217
2Ефимова Елена КСО "Ермак" ТюменьI19798641040
3Жукова Татьяна Тюмень Жуковыб/р1969237492
4Климова Наталья ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваIII19782007313
5Кобелева Анна SPORTident SiberiaII19828640199
Ж50
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Зольникова Ольга КСО "Ермак" ТюменьIII19638081986
Ж55
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ведина Ольга КСО "Ермак" ТюменьI19588640207
2Кобелева Галина SPORTident SiberiaIII1961303864
3Королева Наталья TjumenI1961237428
4Лиханова Татьяна КСО "Ермак" ТюменьII1960237452
5Тотолина Лидия КСО "Ермак" ТюменьIII19531600702
ЖЭ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Апасова Дания ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковI20002007261
2Глухарева Екатерина ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваМС19868655788
3Саморокова Елизавета ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваI20022007182
4Сухорукова Светлана Kurgan, personalI19841600878
М10
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бабиков Михаил ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIIю2009
2Кашапов Герман ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIIю20092007196
3Лимонников Иван ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIIю20094654930
4Новицкий Кирилл ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIю20091633468
М12
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бабиков Семен ДЮСШ №2 Тюмень Ярковаб/р2007
2Глухарев Семен ДЮСШ №2 Тюмень Глухарева20082007278
3Еличев Арсений ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIIю20086304851
4Каюмов Артём личноб/р2007
5Магсумов Артем ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIIю2007
6Новицкий Егор ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIю20071633489
7Смолин Егор ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковаIIIю20072111296
М14
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Еличев Артур ДЮСШ №2 Тюмень Яркова20064500977
2Климов Владимир ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваI20052007418
3Митюрев Александр ДЮСШ №2 Тюмень ЯрковIII20058644330
4Рубан Никита ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваIII20054658005
5Тулешов Руслан Кадетское училищеб/р2005
6Шотропа Дмитрий ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваIII2006
М16
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Квашнин Максим Кадетское училищеIIIю20046304837
2Подойников Егор ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваI20032097939
3Сергеев Дмитрий ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваI20032007257
4Хардин Дмитрий ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваI20032007268
М40
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Кондрашов Юрий Tjumen, personalб/р1976
2Ларин Сергей Tjumen, personalб/р1970
3Ядрышников Валерий Tjumen, personalб/р19752007198
М50
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Ведин Аркадий КСО "Ермак" Тюменьб/р19598655784
М60
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Васильев Юрий Tjumenskaja oblastI1951237496
2Ефимов Виктор ЩетковоКМС19561001650
3Жуков Сергей Тюмень ЖуковыII19588648907
4Кобелев Леонид SPORTident SiberiaI19578081157
5Лиханов Владимир КСО "Ермак" ТюменьII19571302088
6Нохрин Александр КСО "Ермак" ТюменьIII1954237490
7Шибанов Валерий КСО "Ермак"I19511417894
8Ярков Виктор TjumenКМС19391633715
МЭ
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Агафонов Михаил ТВВИКУб/р1999
2Агафонов Михаил ТВВИКУб/р1999
3Андреев Михаил ТВВИКУб/р1999
4Андреев Михаил ТВВИКУб/р1999
5Вагитов Ренат ТВВИКУб/р1999
6Вагитов Ренат ТВВИКУIII1999
7Васильев Борис ТВВИКУII19851425052
8Ефимов Александр КСО "Ермак" ТюменьМС19778641050
9Зарецкий Виктор Tjumen, personalб/р2000
10Зуев Константин Tjumenskaja oblast, personalб/р19831633410
11Климов Николай ДЮСШ №2 Тюмень ГлухареваКМС20022007298
12Кобелев Сергей SPORTident SiberiaI19868627931
13Крамаренко Александр ТВВИКУIII1999
14Куликов Александр ТВВИКУб/р1999
15Куликов Александр ТВВИКУб/р1999
16Лозицкий Илья Tjumenskaja oblast, personalКМС19918644321
17Никитин Дмитрий ТВВИКУб/р1999
18Рогачев Павел ТВВИКУб/р1999
19Чан-Ха-Ли Владислав ТВВИКУIII1999
20Шафиев Ильнат ТВВИКУб/р1998
21Шафиев Ильнат ТВВИКУб/р1998

Other events, Orienteering, Tjumenskaja oblast