Orgeo – Online entry and results system

18 традиционные соревнования посвященные Дню Шахтера

Orienteering. Regional.

Registration finished 22.08.2019 17:00 MSK

List of Participants

Event Creator

Евгений Осипов
8503924036 Дмитрий

List of registered Online participants (total 127)

Export as file:

Fast navigation

OPEN
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Белозерцев Иван Ulan ude, personalб/р2013
2Красикова Елизавета Тарбагатайский районб/р20031422840
3Лесков Никита Саган-Нурб/р2009
4Перелыгина Анастасия Прибайкальский районб/р20024649722
5Сергеева Светлана МАУ СШ № 4 г.Улан-Удэб/р19756990285
Ж -12 - Девушки (2007 г.р. и моложе)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Андреева Маргарита Ulan ude, personalIIIю2010
2Божеева Арина Кабанский районб/р20074656097
3Голубь Татьяна Новозаганская СОШб/р2007
4Заиграева Софья Саган-НурIIIю2008
5Капустина Дарья Кабанский районб/р20074656100
6Кравченко Даша Заиграевская ДЮСШб/р2007
7Куфтина Полина ДЮСШ Селенгинского р-наIII2007
8Матвеева Ольга Новозаганская СОШб/р2007
9Молдованова Таисия Саган-Нур20082106509
10Панченкова Вероника МАУ СШ № 4 г.Улан-Удэ20094640921
11Трофимова Анастасия Кабанский районб/р20084656098
12Хохлова Арина Новозаганская СОШб/р2007
13Цыденова Айлана Байкальский экстримIIIю2008
14Щукарева Наталья Кабанский районб/р20074656099
Ж -14 - Девушки(2005– 2006 г.р.)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Афанасьева Ксения Заиграевская ДЮСШб/р2006
2Болонева Кристина МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIю20052138706
3Бухаева Светлана ОриентирII20052117222
4Веретельникова Мирослава МАУ СШ № 4 г.Улан-Удэ20052138642
5Денисова Ксения МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIIю20062102471
6Калнынь Елена ДЮСШ Селенгинского р-наI2006
7Качмарева Кристина Кабанский районIII20052121727
8Мелькотина Ангелина Заиграевская ДЮСШб/р2006
9Сенотрусова Владислава Кабанский районI20052121726
10Филиппова Лена Заиграевская ДЮСШб/р2006
11Цырендоржиева Номина ОриентирII20052117221
12Чимитова Долгор МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIIю20052127520
Ж -18 - Девушки (2001 – 2002 г.р.)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Еронова Дари ДЮСШ Селенгинского р-наII2002
2Розвезева Инна ДЮСШ Селенгинского р-наКМС2002
Ж 40
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бирюкова Екатерина МАУ СШ № 4 г.Улан-Удэб/р19806303269
2Красикова Наталья Тарбагатайский районб/р19751422844
3Сидорова Ольга МАУ СШ № 4 г.Улан-Удэб/р19784651761
4Хлебодарова Татьяна ДЮСШ Селенгинского р-наII19691841329
Ж 50
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Акинфиева Татьяна Ориентирб/р19621841336
2Жарникова Людмила Кабанский районб/р19564645390
3Куклина Людмила Ulan ude, personalб/р19652114427
Ж 60
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бухаева Галина ОриентирIII19472040838
2Лаптева Галина ОриентирII1952206513
3Шагдарова Нэлли Ориентирб/р19396303281
Ж-16 - Девушки (2003 – 2004 г.р.)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Батышева Юлиана МАУ СШ № 4 г.Улан-УдэI20044651758
2Зайцева Елена Тарбагатайский район20041422842
3Иванова Татьяна Новозаганская СОШб/р2003
4Каргапольцева Ульяна Кабанский районI20041418979
Ж-21 - Женщины
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Белозерцева Вероника Ulan ude, personalКМС19891841331
2Белоусова Дарья Кабанский районI20031841340
3Душечкина Елена Кабанский районI20012121725
4Загребельная Елена Ulan ude, personalб/р19851428452
5Шеломенцева Юлия Ulan ude, personalб/р1986
6Юрьева Евгения Саган-НурКМС19742040846
7Юрьева Полина АЗВС КрасноярскКМС20011451996
М - 12 - Юноши (2007 г.р. и моложе)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Башаров Данил Саган-Нур20082040849
2Башаров Роман Саган-НурIIю2008
3Бирюков Илья МАУ СШ № 4 г.Улан-Удэб/р20114649805
4Власов Андрей ДЮСШ Селенгинского р-наIIIю2007
5Гыргеев Константин МАУ СШ № 4 г.Улан-УдэIIю20084640928
6Дорофеев Назар Заиграевская ДЮСШб/р2007
7Думнов Данил Тарбагатайский район20078010899
8Курмаев Сергей Заиграевская ДЮСШб/р2007
9Куфтин Юрий ДЮСШ Селенгинского р-наIII2007
10Леонов Артем Новозаганская СОШб/р2007
11Мисюркеев Иван ДЮСШ Селенгинского р-наIIIю2007
12Соловьев Артем Тарбагатайский районб/р20071422841
13Шекунов Никита Саган-НурIIIю2008
14Яковлев Сергей Саган-НурIIIю2008
М - 14 - Юноши (2005 – 2006 г.р.)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Архипов Даниил МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIIю2005
2Бирюков Леонид МАУ СШ № 4 г.Улан-Удэ20054649803
3Бобылев Иван ДЮСШ Селенгинского р-наII20062138710
4Бреус Иван МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIIю20054649713
5Гармаев Амгалан ДЮСШ Селенгинского р-наIIIю2006
6Леонов Виктор Новозаганская СОШб/р2006
7Пластинин Арсений ДЮСШ Селенгинского р-наIII2006
8Родионов Даниил МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIIю2005
9Сафонов Дима МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIIю2005
10Сидоров Степан МАУ СШ № 4 г.Улан-УдэII20052138645
11Смелый Роман МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIю20054649702
12Теслев Петр Новозаганская СОШб/р2005
13Тюрин Даниил Тарбагатайский район20061422843
14Тютрин Алексей МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIIю20054649714
М - 16 - Юноши (2003 – 2004 г.р.)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Брызгалов Артем ДЮСШ Селенгинского р-наМС2003
2Гилязов Ян Саган-НурII20031451994
3Голендухин Павел Саган-НурIII2003
4Горбачев Антон ДЮСШ Селенгинского р-наII2004
5Емельянов Иван Заиграевская ДЮСШб/р2004
6Половинко Кирилл Ориентир СОШ 5III2004
7Тарбаев Аян МБОУ Заиграевская СОШ МЕРИДИАНIIIю20042138707
8Татарников Артем Саган-НурI20042040842
9Федоров Дмитрий Саган-НурI20042040850
10Цыренжапов Сергей ДЮСШ Селенгинского р-наКМС20031841337
11Чухломин Дмитрий Прибайкальский районII20032106486
12Юрьев Андрей Саган-НурI20031451995
М - 18 - Юноши (2001 – 2002 г.р.)
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Авдеев Денис Прибайкальский районI20022117226
2Болдырев Николай ТПУКМС20012040832
3Быков Евгений Прибайкальский районIIIю20014649721
4Лобанов Матвей Новозаганская СОШб/р2002
5Моргун Ян Новозаганская СОШб/р2002
М - 21 - Мужчины
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Батурин Андрей Прибайкальский районI19851421061
2Викулин Вадим Кабанский районМС19972121728
3Гордеев Василий Republic Burjatija, personalб/р19601007965
4Дашинимаев Зорикто Ulan ude, personalб/р1984
5Денисенко Данил БГУI20012102444
6Денисенко Максим ИволгаМС19951045793
7Зарифулин Василий Прибайкальский районКМС19862097956
8Калгин Виталий Заиграевская ДЮСШб/р19962102470
9Кравцов Артем БРПССб/р1982
10Лесков Александр Саган-НурI19852106508
11Павлов Александр Кабанский районКМС1983
12Салданов Виктор в/ч 32364КМС19892004102
13Сквирескас Владислав Прибайкальский районб/р20004649726
14Хмелёв Сергей Pribajkalskij rajonI19801413296
М 40
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Атясов Андрей Заиграевская ДЮСШб/р1970
2Белоусов Аркадий Кабанский районКМС19601841338
3Думнов Андрей Тарбагатайский район19748012005
4Теслев Юрий Прибайкальский районI19752106468
5Черняев Дмитрий ИволгаI19728654770
М 50
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Лаптев Владимир ИволгаI19662106462
2Мармышев Генадий Кабанский районб/р19492138708
3Трифонов Виктор Ulan ude, personalб/р19572106436
4Шубин Андрей БРПССб/р19614645392
5Шубин Павел БРПССб/р19654645393
М 60
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Агалаков Борис Ориентирб/р19394645382
2Гаранин Виктор Ulan ude, personalб/р19482040879
3Голиус Юрий Ориентирб/р19404645385
4Степанов Валерий ОриентирI19586303338