Orgeo – Online entry and results system

НЕЖЕГОЛЬ ТРЕЙЛ 2019

Вас ждут дистанции на 12 и 18 км по окрестностям реки Нежеголь, села Безлюдовка

Athletics, running, walking. Local.

Registration finished 25.08.2019 00:00 MSK

Regulation

List of Participants

Event Creator

Александр Борисов
+79606354109 Дарья
+79092090840 Александр
+79511547127 Анна

List of registered Online participants (total 95)

Export as file:
ВЕТЕРАНЫ 12 КМ - Жен. и Муж. раздельный зачет
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Гостищева Светлана Belgorod, personalI19651841310
2Иванов Николай Nikolay Belgorod, personalб/р1966
3Кузнецов Владимир Belgorod, personalб/р1967
4Пономаренко Олег Znak runб/р1968
5Руденко Елена Shebekinskij rajon, personalб/р1969
6Тяжкороб Юрий Belgorod, personalI19621301466
7Шмайлова Елена Belgorod, personalб/р1968
ЭЛИТА 12 КМ - Жен. и Муж. раздельный зачет
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Алексеенко Алексей Belgorodskaja alekseevskij rajon, personalб/р1982
2Астахов Игорь Belgorod, personalб/р1983
3Бобенко Екатерина Shebekinskij rajon, personalб/р1985
4Вдовенко Андрей Belgorod, personalб/р1971
5Гикалова Лилия Shebekinskij rajon, personalб/р1989
6Гончаров Александр Belgorod, personalб/р1981
7Державина Анна VoronezhМС1990
8Дуничева Надежда Belgorod, personalб/р1981
9Ефимов Роман Shebekinskij rajon, personalб/р19761116111
10Калинина Лилия VoronezhМС1998160
11Кудряшова Надежда Belgorod, personalб/р1992
12Малюкова Марина Shebekinskij rajon, personalб/р1988
13Новикова Юлия Velikij novgorod, personalМСМК1980
14Петровский Дмитрий Belgorod, personalб/р1985
15Поляков Андрей Shebekinskij rajon, personalб/р1989
16Прозорова Анна ДЮСШ№1(Конарева)КМС1999
17Прохоров Александр Belgorod, personalб/р1991
18Руденко Алла Shebekinskij rajon, personalб/р1991
19Рыбцова Оксана Belgorod, personalб/р1981
20Славкова Олеся ДЮСШ№1(Конарева)II2001
21Спицын Руслан Разумное движениеб/р1990
22Стёпкин Андрей ТЕМПб/р1989
23Тюменев Алексей Belgorod, personalб/р1982
24Тюменева Евгения Znak runб/р1987
25Царев Дмитрий Estoniaб/р1990
26Царёв Дмитрий EstoniaIIIю1990
27Цыбульник Анастасия Белгород СпартакКМС1999
28Цымбал Екатерина Belgorod, personalб/р1975
29Шкилев Алексей Belgorodskaja jakovlevskij rajon, personalб/р1982
30Щекота Роман Belgorod, personalб/р1986
31Ярослав Колесников EstoniaIIIю1982
ЭЛИТА 18 КМ - Жен. и Муж. раздельный зачет
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Бакшеев Александр Belgorod, personalб/р1958
Out of contest, other age
2Баранов Николай Belgorod, personalб/р1977
3Васюта Дмитрий Korochanskij rajon, personalб/р1987
4Глушко Иван Belgorod, personalб/р1986
5Гоголев Павел Shebekinskij rajon, personalб/р1996
6Григорьева Анастасия Belgorod, personalМС1999
7Демин Андрей Belgorod, personalб/р1984
8Журило Сергей Znak runб/р1979
9Звягинцев Михаил Belgorodskaja krasnogvardejskij rajon, personalКМС1992
10Зельин Денис Znak runб/р1986
11Золотарев Евгений Belgorod, personalб/р1982
12Колесникова Ирина Belgorod, personalб/р1981
13Кучменко Иван Shebekinskij rajon, personalб/р1994
14Лебединский Евгений Belgorod, personalб/р1985
15Ломонос Дмитрий Znak runб/р1990666
16Малышев Валентин Belgorod, personalб/р1989
17Мухин Антон ЖИЖАб/р1987
18Нежегольский Тарас EstoniaIIIю1990
19Нерубенко Александр Belgorod, personalб/р1982
20Никулин Евгений Belgorod, personalб/р1986
21Новиков Леонид Белгород СпартакЗМС1984
22Панов Иван Belgorod, personalб/р1996
23Приходько Алексей Belgorod, personalб/р1984
24Репин Андрей ЕТМб/р1989
25Репин Игорь ЕТМб/р1963
Out of contest, other age
26Романов Александр Belgorod, personalб/р1995
27Савенков Семён Belgorod, personalКМС2000
28Синенко Юрий Belgorod, personalб/р1989
29Сороколат Олег Belgorod, personalб/р1973
30Сухнев Виталий Znak runб/р1990111
31Цыбульник Тарас Разумное движениеб/р1983
ЮНИОРЫ 12 КМ - Жен. и Муж. раздельный зачет
SeqNum Full NameClubQualYearSI
1Астахов Евгений Belgorodskij rajon, personalКМС2004
2Бадюля Степан Belgorod, personalI2004
3Безводинских Захар Белгород СпартакI2003
4Борисова Мария ТЕМПб/р2004
5Воловичева Дарья Shebekinskij rajon, personalб/р2003
6Воронкова Мария ДЮСШ№1(Конарева)КМС2003
7Гадюков Илья Shebekinskij rajon, personalб/р2004
8Герасимова Арина ЦДЮТЭ - ГостищеваI2004
9Гончаров Михаил Belgorod, personalб/р2004
10Дроздов Артем ДЮСШ№1(Конарева)I2002
11Дудченко Инна Shebekinskij rajon, personalI2004
12Жихарев Иван Shebekinskij rajon, personalб/р2004
13Захарова Анна ДЮСШ№1(Конарева)I2003
14Игольникова Татьяна Shebekinskij rajon, personalб/р2004
15Карякин Виктор Shebekinskij rajon, personalб/р2004
16Кислых Эвелина Shebekinskij rajon, personalI20031406681
17Комарицкий Константин ДЮСШ№1(Конарева)I2004
18Надежина Елена Belgorod, personalI2004
19Неткачев Даниил Shebekinskij rajon, personalI2004
20Пашнева Анна ЦДЮТЭ - ГостищеваII20032131790
21Пересыпкин Тихон Shebekinskij rajon, personalб/р2004
22Реутов Владимир ДЮСШ№1(Конарева)КМС2002
23Синельников Денис Shebekinskij rajon, personalб/р2004
24Умрихин Сергей ДЮСШ№1(Конарева)КМС2002
25Шкилев Андрей Belgorodskaja jakovlevskij rajon, personalб/р2003
26Шмайлова Ольга Belgorod, personalб/р2004

Available payment methods